Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry targów E3 - lista magazynu Edge

50 postów w tym temacie

***DIABLO III ..kiedy, no kiedy ja dostane swoją EK?? ..ehh :/
***Pro Evolution Soccer 2009
*Street Fighter IV
*Call of Duty: World at War
Space Siege
Disciples 3 ..co sie dzieje z tym tytułem??
Left 4 Dead

choć części tych gier nie ma na liście to jednak tylko te mnie interesują i z pewnością kupie jak tylko się pojawią :)
( gwiazdki przed tytułami to pozycje najważniejsze/priorytetowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich tytułów to chyba najbardziej oczekuje na Killzone 2 , LittleBigPlanet i Spore , ale są też inne gry , które zwróciły moją uwagę i być może je kupię np.nowy Prince of Persia czy Fallout 3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 12:20, Kszaqu napisał:

Resident Evil 5 wyjdzie również na PC, jakby ktoś nie wiedział ;p


"Panuje przecież powszechne przekonanie, że numerki trzynaście, dwa i trzy również prędzej czy później zawitają na blaszakach"

Wystarczyło przeczytać, a nie musiałbyś pisać tego komentarza ;)

Co do gierek... Joł same hiciorki ;), a najmocniejsze IMO Resistance 2, Fable 2, FC2, LBP, RE5, i oczywiście najwspanialszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a FEAR 2(Project Origin)?? Call Of Duty : World At War? Doom 4? Gdzie to jest?
Pfff...Crysis:Warhead. Crysis to dla mnie nie jest jakaś super przełomowa gierka. Grafika owszem, zachwyca, fizyka i realizm także. Ale czegoś tej grze brakuje...
S.T.A.L.K.E.R ? - Kolejne potwory, wóda, zabijanie, wóda, misje, wóda, ZONA i wóda. :) Ściągne sobie.
GEARS OF WAR 2 - To trzeba będzie kupić!
Fable2 powinno wyjść na PC.

Wie ktoś może kiedy wyjdzie Wiedźmin : Nici Przeznaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warte uwagi są : FF XIII ,RE5, Animal Crossing Wii, Gears of War 2 (chociaz nawet w jedynke nie grałem xD).

Hmmmm ciekawe ,kiedy będzie Kingdom Hearts 3 i nowa Zelda ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bankowo zaopatrzę się w ''Fallout 3'', ''GoW 2'', ''Halo Wars'', ''Street Fighter IV'', ''Star Wars:TFU'' i oczywiście ''Resident Evil 5''. Najwięcej obiecuję sobie po ''RE5'' i ''Fallout 3'', jeśli tego nie skopią to te gry nam dokopią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, jeżeli ta lista się potwierdzi, to będzie wyśmienicie :)

Jak widać, tegoroczne E3 będzie nieco bardziej obfite niż to w zeszłym roku. Zostaną nam "zaserwowane" same gorące tytuły - Fallout, nowy Resident Evil, Far Cry 2, Crysis Warhead, Killzone 2, Resistance 2. Mam nadzieję, że będzie obficie w nowe trailery, po ostatnio szukałem z nowszych jakiegoś trailera, który by innym ludziom zaimponował. Jeszcze tylko kilka dni i wszystko się okaże, od razu przeczytam relacje w sieci, a potem jeszcze w CD Action i PSX Extreme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 15:15, ArhWitcher napisał:

:) Ściągne sobie.


fajansiarz z ciebie w takim razie :/ ..i to podwójny bo piszesz takie bzdury na stronach wydawcy gry.. a fee!! wstydziłbyś się!!

@Siegebreaker
nie grałeś w GoW?? koniecznie to musisz nadrobić..akcja, akcja i akcja, do tego te widoki, mniam :) ..jeśli sie nie mylę to teraz ( lub zaraz ) jest już w tańszej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 12:50, Sebat1 napisał:

Ta lista trzydziestu najbardziej oczekiwanych gier targów E3 jest co najmniej beznadziejnie
ułożona , a momentami wręcz tragicznie... Ciekawe gdzie podziały się takie potencjalne
przeboje jak Aliens: Colonial Marines , Battlefield Heroes , Call of Duty: World at War
, Doom 4 , Mafia 2 , Mirror''s Edge , Project Origin , Quake Live , Splinter Cell Conviction
, They i jeszcze kilka innych. Ci ludzie którzy układali tą listę chyba nie znają się
na grach... Z tych tytułów które wymieniłem to chyba każdy będzie mniejszym lub większym
przebojem , wiec jakim cudem zabrakło na tej liście dla nich miejsca , podczas gdy na
liście znalazło się kilka konsolówek które najpewniej okażą się średnikami...

Lol, Activision w ogóle nie będzie na E3, więc trudno aby pojawiło się tam CoD 5, Doom 4 podobnie, z innymi nie wiem. Następnym razem sprawdź zanim zaczniesz obrażać prestiżowe magazyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 19:31, azur65 napisał:

> Ta lista trzydziestu najbardziej oczekiwanych gier targów E3 jest co najmniej beznadziejnie

> ułożona , a momentami wręcz tragicznie... Ciekawe gdzie podziały się takie potencjalne

> przeboje jak Aliens: Colonial Marines , Battlefield Heroes , Call of Duty: World
at War
> , Doom 4 , Mafia 2 , Mirror''s Edge , Project Origin , Quake Live , Splinter Cell
Conviction
> , They i jeszcze kilka innych. Ci ludzie którzy układali tą listę chyba nie znają
się
> na grach... Z tych tytułów które wymieniłem to chyba każdy będzie mniejszym lub
większym
> przebojem , wiec jakim cudem zabrakło na tej liście dla nich miejsca , podczas gdy
na
> liście znalazło się kilka konsolówek które najpewniej okażą się średnikami...

Lol, Activision w ogóle nie będzie na E3, więc trudno aby pojawiło się tam CoD 5, Doom
4 podobnie, z innymi nie wiem. Następnym razem sprawdź zanim zaczniesz obrażać prestiżowe
magazyny.



Może i na E3 nie będzie Activision i nie zobaczymy CoD5, ale ma się pojawić ID Software i Doom4 może być pokazany podobnie jak Quake Live i Rage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować