Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Operation Flashpoint 2 dopiero w 2009

23 postów w tym temacie

Szkoda , myślałem że jeszcze zagram w tym roku. Opration Flashpoint 1 , było fantastyczna ;). Chyba muszę ją wyskubać i zainstalować. Nic nie pozostało , jak grać w "jedynkę" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przeczucie ze poprostu czakaja az na rynku znajdzie sie chociaz kilka kompow ktore to pociagna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że wyjdzie w 2009...
Przynajmniej nie skończy jak ARMA podczas premiery, całkowicie niegrywalna przez zbyt dużą ilość bugów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wyjdzie później, może nie będzie tak strasznie zabugowane jak OFP i ARMA. Chociaż z chęcią zagrałbym sobie juz teraz w OFP2, na samą myśl o Flashpoincie z Next Genową grafiką ślinka cieknie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:11, marekl1975 napisał:

A to jest RTS? Jesli tak, to ja na pewno kupię. A że w 2009 roku... na razie mam w co
gierzyć. Nie przejmuję się tym.

Nie, jest to symulator żołnierza z widokiem FPP. Tylko żeby nikt sobie nie pomyślał że to jakaś "szczelanina"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:49, Spector 109948 napisał:

> A to jest RTS? Jesli tak, to ja na pewno kupię. A że w 2009 roku... na razie mam
w co
> gierzyć. Nie przejmuję się tym.
Nie, jest to symulator żołnierza z widokiem FPP. Tylko żeby nikt sobie nie pomyślał
że to jakaś "szczelanina"!


Coś mi ten tytuł mówi, ale nie mogę sobie przypomniec co. A na czym ten symulator miałby polegać i czym on się różni od klasycznej strzelanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:20, marekl1975 napisał:

> > A to jest RTS? Jesli tak, to ja na pewno kupię. A że w 2009 roku... na razie
mam
> w co
> > gierzyć. Nie przejmuję się tym.
> Nie, jest to symulator żołnierza z widokiem FPP. Tylko żeby nikt sobie nie pomyślał

> że to jakaś "szczelanina"!

Coś mi ten tytuł mówi, ale nie mogę sobie przypomniec co. A na czym ten symulator miałby
polegać i czym on się różni od klasycznej strzelanki?


Różni sie tym że prócz broni, metody poruszania sie i celownika w niczym nieprzypomina strzelanek.
Jakby to powiedzieć najkrócej - w grze jest to samo co na słuzbie normalnego żołdaka. A i ważne - jeden strzał i koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:03, Spector 109948 napisał:

> > > A to jest RTS? Jesli tak, to ja na pewno kupię. A że w 2009 roku... na
razie
> mam
> > w co
> > > gierzyć. Nie przejmuję się tym.
> > Nie, jest to symulator żołnierza z widokiem FPP. Tylko żeby nikt sobie nie
pomyślał
>
> > że to jakaś "szczelanina"!
>
> Coś mi ten tytuł mówi, ale nie mogę sobie przypomniec co. A na czym ten symulator
miałby
> polegać i czym on się różni od klasycznej strzelanki?

Różni sie tym że prócz broni, metody poruszania sie i celownika w niczym nieprzypomina
strzelanek.
Jakby to powiedzieć najkrócej - w grze jest to samo co na słuzbie normalnego żołdaka.
A i ważne - jeden strzał i koniec gry.


Chyba że oberwiesz w pośladki ;P
Z tego co pamiętam to w OF1 gdy dostałeś po nogach to mogłeś się tylko czołgać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Z tego co widzę, to może być nawet dopiero pod koniec przyszłego roku. :/ Ale, do tego czasu będzie mnóstwo świetnych gier, a zepsucia takiej marki bym nie wybaczył. Niech sobie na spokojnie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to spodziewałem się, że ukaże się w tym roku. Jednak jak możemy przeczytać - premiera została przesunięta.

Ech, ostatnio co raz więcej gier ma przekładane premiery - a to Mass Effect, a to jakiś inny tytuł. Mimo wszystko, jest na co czekać - pierwszy Operation Flashpoint i wydane do niego dodatki został bardzo ciepło przyjęty przez graczy. Liczę, że druga część będzie jeszcze lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować