Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze nie będą zawiedzeni wysokością abonamentu w Age of Conan?

46 postów w tym temacie

30 zł? WoW xD
Myślę, że za taką cenę mogę się skusić i grać w Conana. Z resztą od zawsze czekałem na tą grę, ale niestety nie chcę wydawać tyle kasy co miesiąc, no ale za 30 ziko to z przyjemnością xD :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:09, Graffis napisał:

Z drugiej wszyscy wiemy, ze obniżenie cen spowoduje
zwiększony napływ przede wszystkim graczy bardzo młodych, co niekoniecznie wpłynie pozytywnie
na community i jakość gry.


No chyba raczej tu się powinno pojawić Twoje IMHO bo raczej nie wszyscy. Wyeliminowanie opłat może prowadzić do obniżki jakości gry (na darmowych widać faktycznie wielu trolli i inny element :). Natomiast nawet mała opłata (choćby taki Runescape za 5$) to jest skok kultury o 200 % - wiem bo sprawdzałem. Takich przypadków pewnie można by pomnożyć. Więc te stwierdzenie ciężko zaliczyć do prawdziwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to abonament w AoC jest bardzo niski, sądząc po tym z WoW, w ogóle gra się w to lepiej i grafika nie jest bajkowa tylko poważna i mroczna, ja polecam WoW 10-18, AoC 18-xx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:41, CH1CKEN napisał:

Do roboty by się wzięli, a nie! chcieliby tańszy abonament i gry...(które i tak są tańsze
niż na zachodzie).


Uhahahau ;ssss gry u nas tańsze niż na zachodzie ... moc słów wypowiedzianych bez jakiegokolwiek rozumowania...
Gry na zachodzie są dużo tańsze względem cen na naszym rynku ale dla ludzi zamieszkujących te kraje prawda ? :) chociaż i tu jest inaczej jeśli chodzi o gry na konsole bo np. w USA Ninja Gaiden koszt. 50$ co daje ~~101zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować