Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowa wojna roztrzygnięta - zbliża się remake FFVII?

55 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 21:28, Xqu napisał:

PS. Jednak szkoda, że nie będzie remake Chrono Triggera na PS3.

No coz ;). Za to bedzie remake na NDSa - z czego sie bardziej ciesze, bo nigdy w ta gre nie gralem, a teraz... bede mial okazje zobaczyc co jest takiego w tej grze ^^. Niech no tylko wyjdzie w Europie i kupuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SharPlayero wciskaj kit, wciskaj. X360 nie ma czegoś takiego jak karta gwarancyjna więc, nie wiem jak mogłeś ją zgubić. Co do FF to wisi mi on kalafiorem japońskie gierki mnie nie kręcą, a Squere Enix zaczyna pracować jak EA, kilka finali, kilka nowych, mam dziwne przeczucie, że mogą się na tym przejechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:49, SharPlayero napisał:

<lol> czemu uratować przecież to nie ostatni tytuł jaki pojawi się na PS3 xklocka
miałem ale się rozleciał ROD ;(( a gwarancję zgubiłem przy remoncie ;/

teraz mam PlayStation i powiem tak
Teraz to dopiero poczułem moc i potęgę konsoli !!!!!!

xboxa wiara kupuje tylko dla tego że ma GOW ja mam go na PC i według mnie single ma słabą
grywalność ;/ doszłem do tego potwora jak on się nazywał coś na B..
i nie gram już. MGS GRYWALNIE PRZEBIJA WSZYSTKO

A to nie jest przypadkiem tak, że wystarczy zarejestrować konsolę na infolinii i wysyłają do ciebie kuriera po odbiór X-a? Gwarancja ze sklepu jest niepotrzebna...
Co do Berserkera - nie chcę tutaj dokuczać, ale nawet mój 50-letni ojciec przeszedł go na insane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi screen jest z Filmu Advent Children i wątpie żeby w PS3 grafika w rozgrywce była aż tak piękna i dokładna. Pewnie tak będą wyglądały przerywniki filmowe robione nie na silniku gry;]

PS; Polecam film Final Fantasy Advent Children. Świetny

PS2: Kiedy będzie premiera Final Fantasy VII: Advent Children Complete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... więcej zniewieściałych facetów z tapirowanymi włosami, oczami wielkości jabłka i mieczami 2 razy większymi i szerszymi od posiadacza... już nie mogę się doczekać tej orgii głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem nagłówek to mało zawału nie dostałem! ;] Ale po przeczytaniu całego newsa... hm... no nie wiem, jak dla mnie to za mało by robić sobie jakieś wielkie nadzieje na remake. Chociaż... no nie wiem, pożyjemy, zobaczymy!

Natomiast, jeśli byłaby to prawda... to:
[fanboyowski krzyk]: AIIIEEEEEEEEEEE!!!

Z drugiej strony... zawsze myślałem, że Siódemki nic nie pobije... więc czy może to zrobić druga Siódemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani mogą być wniebowzięci ;) Jeżeli oczywiście plotka okaże się prawdziwa, a gra będzie udana, Sony może nieźle zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym... oj chciałbym.... i Nie chciałbym i nie chciał bym, więc już sam nie wiem, będzie co ma być. Jak wyjdzie to mam nadzieję, że nie zepsują, choć wątpię czy pobije starszą wersję, chyba, że tylko grafikę poprawią, a reszta co do szczegółów ( z małymi różnicami ) będzie taka sama. No, albo mogli by wypuścić starsza wersje na psstore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się nam kolejny gigant , który zapewne pomoże sony w sprzedaży konsoli ps3. :]
To już 3 tytuł z serii Final Fantasy przeznaczony wyłącznie na tą konsole. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Zaitsev skończył Pan gimnazjum? Nie piszę się "roztrzygnięta" tylko "rozstrzygnięta". Najpierw piszę Pan w tytule newsa "Konsolowa wojna roztrzygnięta", kilka zdań później zaczyna się zdanie "Wojna konsol trwa".
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:30, Tal441 napisał:

Panie Zaitsev skończył Pan gimnazjum?

Tak i zajęło mi to zaledwie 5 lat

Dnia 12.07.2008 o 14:30, Tal441 napisał:

Nie piszę się "roztrzygnięta" tylko "rozstrzygnięta".

Fakt, dziękuję za zwrócenie uwagi.

Dnia 12.07.2008 o 14:30, Tal441 napisał:

Najpierw piszę Pan w tytule newsa "Konsolowa wojna roztrzygnięta", kilka zdań później
zaczyna się zdanie "Wojna konsol trwa".
WTF?

Znamienną jest obecność w tytule znaku zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu Chryste!

Gdyby wyszło nowe FFVII/FFVIII bez mruknięcia okiem kupiłbym PS3!
W obie gry młóciłem będąc szczeniakiem, a działo się to wszystko jeszcze w podstawówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wierzę w FF7 na PS3. Square woli raczej opracowywać nowe projekty, niż pakować się w aż tak kosztowne remake''i. Przecież musieli by pisać tę grę praktycznie od nowa, to nie to samo, co remake FF3 lub 4 na NDS. Chyba że zmienili ostatnio zdanie, kto wie. Mimo to prędzej spodziewałbym się remake''u FF7 na PSP (z niezmienioną grafiką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować