Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Origins - nowe screeny

49 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Studio BioWare zapewniło niedawno, że na targach E3 dowiemy się nieco więcej na temat gry Dragon Age: Origins. Na spełnienie tej obietnicy musimy jeszcze poczekać, ale w Internecie na osłodę pojawiły się nowe screeny z tej produkcji - w tym jeden przedstawiający interfejs!

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age: Origins - nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, takie błędy to tylko w Gramie ^^ Poważnie, co jakiś czas raczą nas takimi łatwymi do wykrycia kwiatkami, co zważając na wielkość i renomę serwisu, jest niedopuszczalne. Co do scrennów ... Przypominają klasyki takie jak BG czy ID, tyle, że w 3D ;] Ale proszę nie traktować tego jako zarzut - wręcz przeciwnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... chyba najbardziej oczekiwana przeze mnie gra. Dzięki temu że wychodzi tylko na PC, jest nadzieja, że obędzie się bez jakichś głupich uproszczeń i dziwnych zmian. Z początku myślałem że kamera będzie w stylu np Gothica, sądząc po wcześniejszych screenach, a tu proszę... Liczę na wspaniałego cRPGa fantasty, w starym, dobrym, stylu... marzy mi się coś podobnego do drugich Wrót Baldura.

Tak to cacy glancuś, grafika jest prześwietna... nie podobają mi się tylko portrety postaci 3D, wyglądają szpetnie. Nie lepiej powrócić do starych, dobrych, rysowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:09, Sad Statue napisał:

Tak to cacy glancuś, grafika jest prześwietna... nie podobają mi się tylko portrety postaci
3D, wyglądają szpetnie. Nie lepiej powrócić do starych, dobrych, rysowanych?


Też zwróciłem uwagę, brzydkie jak cholera. Miejmy nadzieję że ktoś na E3 powie to ludziom z BioWare''u prosto w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:15, Renor Mirshann napisał:

> Tak to cacy glancuś, grafika jest prześwietna... nie podobają mi się tylko portrety
postaci
> 3D, wyglądają szpetnie. Nie lepiej powrócić do starych, dobrych, rysowanych?

Też zwróciłem uwagę, brzydkie jak cholera. Miejmy nadzieję że ktoś na E3 powie to ludziom
z BioWare''u prosto w oczy ;)


Z drugiej strony, to ich mniej pracy wymaga, bo "wklejają" w te portrety, normalne twarze modeli 3D postaci które są w grze, ale wygląda to tak naprawdę sztucznie i psuje klimat. Obsidian już zwrócił na to uwagę i podobno w kolejnym dodatku ma być trochę portretów rysowanych, specjalnie dla fanów ;] Pozostaje nam wierzyć, że tak jak mówisz, "Bajołer" też dojdzie do wniosku co wygląda lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy screen zapowiada sie ciekawie. można liczyć na drużynowego ergpega. co do uproszczeń, to też bym ich nie chciał widzieć. jednak można na nie liczyć, bo powoli bio ware staje sie specjalistą od upraszczania erpegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:15, Renor Mirshann napisał:

> Tak to cacy glancuś, grafika jest prześwietna... nie podobają mi się tylko portrety
postaci
> 3D, wyglądają szpetnie. Nie lepiej powrócić do starych, dobrych, rysowanych?

Też zwróciłem uwagę, brzydkie jak cholera. Miejmy nadzieję że ktoś na E3 powie to ludziom
z BioWare''u prosto w oczy ;)


Ale spójrzmy na to z drugiej strony - dzięki temu nasz avatar jest unikalny i raczej nie spotkamy w sieci (jak to się zdarzało w pierwszej części NWN) identycznych portretów ;] Poza tym ... mają czas na ewentualne poprawki, ale na wszelki wypadek ponaglę ich sms''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:18, jaceloth napisał:

pierwszy screen zapowiada sie ciekawie. można liczyć na drużynowego ergpega. co do uproszczeń,
to też bym ich nie chciał widzieć. jednak można na nie liczyć, bo powoli bio ware staje
sie specjalistą od upraszczania erpegów.


Mass Effect i Jade Empire były na konsolach. DA wyląduje najwyraźniej jedynie na piecuchach, więc nie podnoś ręki na moje ukochane Bioware, albo ugryzę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 13:25, MateoKiszlo napisał:

Mass Effect i Jade Empire były na konsolach. DA wyląduje najwyraźniej jedynie na piecuchach,
więc nie podnoś ręki na moje ukochane Bioware, albo ugryzę ;]

to byłaby dobra wiadomość. jednak co do tego na jakich platformach będzie DA wypowiedzą sie spece z EA, a ich politykę znamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No portrety sa okropne, ale smuci mnie inny fakt. Na trailerze ładnie to wygląda, a na screenahc jak BG w 3d, ale naprawde brzydkim 3d :/ Tego właśnie sie obawiałem przed premiera d3 i na szczescie Blizzard grafike lepiej zroibł ;) Mam nadzieje, ze to tylko takie brzydkie screeny i bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować