Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Zjazd Gramowiczów - Bałtów 2008

172 postów w tym temacie

Nie chcę być niegrzeczny czy coś, ale z tych "kilku giga" zdjęć wybraliście niecałe 150?
Czy jeszcze można się spodziewać kolejnych "części" - czwarta, piąta...dziesiąta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 12:07, szerszeń45 napisał:

Fajnie się to przeglądało, choć FTP byłby lepszy, /.../


Ekhem, na pewno przemyślałeś ten FTP? Bo ten gramowy ma taką szczególną cechę... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:17, rob006 napisał:

Ekhem, na pewno przemyślałeś ten FTP? Bo ten gramowy ma taką szczególną cechę... ;P


W zeszłym roku zieloni (wtedy niebiescy... pozdrawiam Vilmara) postawili serwer na zdjęcia i było OK (wydaję mi się, że inny, bo nie było problemów z transferem danych). :) Można było sobie wygodnie pobrać zdjęcia od innych. A tak sobie tylko poprzeglądałem, bo klikać na każde z osobna mi się nie chce jakoś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:24, szerszeń45 napisał:

A tak sobie tylko poprzeglądałem, bo klikać na każde z osobna mi się nie chce jakoś. ;)


A tam, ja zaznaczyłem wszystkie zdjęcia i "Otwórz odnośniki w nowych kartach", później przerwa na herbatę i jak wróciłem wszystko było ściągnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:42, Pablo Querte napisał:


Gorąco było tak, że człowiek zdychał z miejsca, trwały zawody sportowe do których nie miałem obuwia ani chęci no i kiedy nie śpię 10 godzin dziennie czuję się nieswojo (a pamiętać trzeba, że w nocy czasu na spanie było mało). Wynik - przespana połowa zjazdu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:01, balduran2 napisał:

Nie chcę być niegrzeczny czy coś, ale z tych "kilku giga" zdjęć wybraliście niecałe 150?
Czy jeszcze można się spodziewać kolejnych "części" - czwarta, piąta...dziesiąta?


Wybraliśmy najciekawsze i choć trochę reprezentacyjne fotki. Kto będzie oglądał kilkaset takich samych zdjęć dinozaurów, albo nieostrych lub zaciemnionych Was w pokojach? Ile setek fotek można też dać z hali, jak gramy w siatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 10:39, Evil Khan napisał:

Ja pierziu - bez obrazy ale po tych fotkach to wygląda jak kolonie dla 15-letnich prawiczków...

Trudno się dziwić, skoro co najmniej połowa zjazdowiczów to były osoby niepełnoletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować