Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Zjazd Gramowiczów - Bałtów 2008

172 postów w tym temacie

Przyznam się, że do dzisiaj myślałem, że pojechaliście nad morze :D Bałtów w województwie świętokrzyskim? Bez sensu ;)
Cóż, żałuję, że mnie nie było :) Postaram się być na kolejnym zjeździe, o ile będzie w miarę blisko - dlaczego nikt nie robi zjazdów na naszym pięknym Podlasiu? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:35, szerszeń45 napisał:

Aha, trochę inaczej to rozwiązaliście, ale czy będzie można normalnie sobie wszystkie
zdjęcia pobrać, czy wy tylko sobie jakieś powybieracie, bo trochę tego nie czaję?


Wszystkich zdjęć nie zamieścimy- tym bardziej, że sporo pewnie będzie identyczna lub bardzo podobna np. dinozaura ;) Ale wysyłajcie wszystko co macie

Magwisienka - właściwie nie ma potrzeby jeśli to jest to samo, wiem skąd go pobrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie o to mi chodziło. ;>
Nie mówię o galerii czy relacji, w której pewnie niektóre ze zdjęć się pojawią (bo chyba po to zostało to zrobione?:P). Chodzi mi, żeby wygodnie sobie pobrać zdjęcia od od innych np. od Tazza, czy Paladynki oraz wielu innych...
Jeśli to będzie niemożliwe to poza tym, że zrobię upload zdjęć na rapidshare to pewnie zapytam Sama czy użyczy swojego ftp'a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:50, szerszeń45 napisał:

Eh, nie o to mi chodziło. ;>
Nie mówię o galerii czy relacji, w której pewnie niektóre ze zdjęć się pojawią (bo chyba
po to zostało to zrobione?:P). Chodzi mi, żeby wygodnie sobie pobrać zdjęcia od od innych
np. od Tazza, czy Paladynki oraz wielu innych...
Jeśli to będzie niemożliwe to poza tym, że zrobię upload zdjęć na rapidshare to pewnie
zapytam Sama czy użyczy swojego ftp. :)


Siano teraz użycza swojego ^^ Na ircu Taaza zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 15:50, szerszeń45 napisał:

Eh, nie o to mi chodziło. ;>
Nie mówię o galerii czy relacji, w której pewnie niektóre ze zdjęć się pojawią (bo chyba
po to zostało to zrobione?:P). Chodzi mi, żeby wygodnie sobie pobrać zdjęcia od od innych
np. od Tazza, czy Paladynki oraz wielu innych...
Jeśli to będzie niemożliwe to poza tym, że zrobię upload zdjęć na rapidshare to pewnie
zapytam Sama czy użyczy swojego ftp''a. :)


Jak zamieścimy zdjęcia w galerii to będziesz mógł je pobierać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 16:11, Laid back napisał:

Jak zamieścimy zdjęcia w galerii to będziesz mógł je pobierać... :P

No ale wszystkich nie zamieścicie, a na ftp wiesz, wszystko wspólne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To takie coś było ?? a ja nic nie wiedziałem oo kurde pewnie ogłoszone to było jak miałem przerwę na gramie i trichu tutaj mnie nie było. no szkoda Na pewno super tam musiało być. Jak następnym razem takie coś będzie to postaram się być ;p

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... żałuje że nie było mnie na zjeździe ,chociaż zdaje mi się że za młody jeszcze jestem i jakoś dziwnie tak 200km samemu podróżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 16:18, Sir Braveheart napisał:

To takie coś było ??


Chciałbym zauważyć, że "takie coś" jest co roku od powstania gramu. Ale cóż, widzę że dalej ludzie narzekają, że nikt o niczym nie mówi... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się z kimś dogadać by samemu nie jechać. Zresztą zjazd co roku w innym miejscu, więc może będziesz miał bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:18, szerszeń45 napisał:

Zawsze można się z kimś dogadać by samemu nie jechać. Zresztą zjazd co roku w innym miejscu,
więc może będziesz miał bliżej.


Na forum jestem nowy więc jedyną opcją jest dojechanie samemu ,a zjazd od mojej miejscowości tak daleko nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zjazdy mają to do siebie, że poznaje się zazwyczaj kogoś nowego. :) Wcześniej omawiamy nasz dojazd by nie jechać samemu, o ile tak pasuje. Mój dojazd ostatecznie zmienił się tak, że poza ekipa z Poznania, udało się zapakować ekipę z Warszawy. I było wesoło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłam na GSa kilka fotek. Pierwsza część ;) Na zjeździe starałam się zrobić portrety każdemu z Was ... Niektóre wyszły super ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:29, Pablo Querte napisał:

Widzę, że bawiliście się świetnie ;)

No wiadomo!

Dnia 15.07.2008 o 17:29, Pablo Querte napisał:

Jak było z pogodą?

Było po prostu gorąco, chociaż popadywał trochę deszcz - ale wtedy było jeszcze lepiej, bo ochładzało się.

Dnia 15.07.2008 o 17:29, Pablo Querte napisał:

Jeszcze takie pytanie drastyczne - zjazdy są zawsze spokojne ?

Ale w jakim sensie spokojne? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:29, Pablo Querte napisał:

Widzę, że bawiliście się świetnie ;) Jak było z pogodą? Jeszcze takie pytanie drastyczne
- zjazdy są zawsze spokojne ?


Pogoda była the best! :) aż za dobra jak na to miejsce bo nie było niczego w czym można by się było kąpać :( a czy spokojnie.. ZAWSZE :P ehu ehu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:35, balduran2 napisał:

Ale w jakim sensie spokojne? ;D

No w sensie czy nie było jakiejś rozpie... eee ktoś nie napij się za dużo :) Koka Koli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować