Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

26 postów w tym temacie

PlushowyMisio

Premiera Mass Effect już za nami, jednak przedstawiona w sobotę recenzja to dopiero początek! W tym tygodniu królować będą zapowiedzi, znajdzie się jednak odrobinę miejsca dla recenzji i ME obecnego codziennie w postaci Tygodnia z. Zapraszamy do sprawdzenia co będzie się działo na gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś jakoś Plushowy inaczej wyglądał :D Tak jak by z kartki czytał czy co :D Stranglehold dopiero premiere ma ? Trochę długo , ale jak to mówię lepiej późno niż wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mazurach przynajmniej jest tak jak mówi. :D

Heh... Bez sensu było już trzymać w tym konkursie te 2 pozostałe figurki w tajemnicy skoro zostały już odkryte w temacie pierwszego etapu, lepiej się pozbyć tychże cieni i podać oryginalne zdjęcia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:20, olki77 napisał:

Dziś jakoś Plushowy inaczej wyglądał :D Tak jak by z kartki czytał czy co :D Stranglehold
dopiero premiere ma ? Trochę długo , ale jak to mówię lepiej późno niż wcale :P


tak wygląda człowiek, który od czwartej rano jest na nogach. Język się plącze, wygląd jakiś taki wczorajszy, myli się przy tym co ma powiedzieć... A Carnicera to ja powieszę za puszczenie tego babola :) Chyba zrobił to celowo, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:33, Magwisienka napisał:

Z ciekawości - gdzie był kręcony ten wstępniak? :) Chodzi mi oczywiście o kwestie Misia
:P


Mi się wnętrze kojarzy trochę z CDPR, ale to strzał właściwie w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepia latały Plushowemu jakby dostał oczopląsy ;-) Ciekawe gry się zapowiadają w tym tygodniu. Ekhm nie wiem który to takie miny robił pod sam koniec kiedy to mówił siepu ale padłem. Chyba to Lasca był ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:43, siepu napisał:

Mi się wnętrze kojarzy trochę z CDPR, ale to strzał właściwie w ciemno :P

No właśnie mi też się z tymi literkami kojarzy i trochę zwątpiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... co stało z lewej strony kamery? Wystarczy popatrzeć na wzrok PlushowegoMisia, który często zmienia swój kierunek w jego prawą stronę, a z naszej wizji w lewo :>

Tydzień, jak to kolejny - zapowiada się jednak nieźle. Będzie co czytać, ja szczerze mówiąc zaskoczony jestem, że Stranglehold dopiero teraz ukazuje się na PC - na konsolach gra była dostępna już rok temu. Z chęcią przeczytam też zapowiedź Damnation oraz recenzję Nina Gaiden 2 - sporo o tej grze dobrego się nasłuchałem, czekam na werdykt mojego ulubionego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:48, master matrox napisał:

Hm... co stało z lewej strony kamery? Wystarczy popatrzeć na wzrok PlushowegoMisia, który
często zmienia swój kierunek w jego prawą stronę, a z naszej wizji w lewo :>


logiczne, że tekst tam pewnikiem miał :p:p:p

a i tak najlepszy jest Lasca (z Polsci xD) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ciekawie:) Czekam na recke Stranglehold zobaczymy jak gra wypadnie.W tym tygodniu bedzie dużo zapowiedzi mnie interesuje Damnation i Battleforge. Bo na Fife bym nie liczył.....
PS: Ja chce figurke Marcusa Fenixa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musieliście nieźle zabalwoać

PS. Takie pytanie z innej beczki. Nie znam ludzi na forum, bo czytam tylko glowna strone i mam pytanie czy Soleila nie prowadziłaś kiedyś serwera Ultima Online? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować