Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: relacja na żywo z konferencji Sony

97 postów w tym temacie

Renor Mirshann

15 lipca, 20:30 czasu polskiego - planowany początek ostatniej z konferencji trzech konsolowych gigantów na tegorocznych targach E3. Co zaprezentuje Sony? Czy zaskoczy nowymi, nieprezentowanymi wcześniej tytułami? Czy firmie uda się odrobić w oczach graczy wczorajszą stratę wyłączności na trzynastą część serii Final Fantasy?

Przeczytaj cały tekst "E3: relacja na żywo z konferencji Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 tez pozytywnie na mnie oddzialuje ;) ale wydaje mi sie ze tam w tej akcji z tym jak boss wzial mnie w lapsko i rzucil to bedzie jeden wielkli skrypt, tak bedzie musialo byc, no ale ogron akcji i pomyslunek i tak sa spoko. fajnie widac przez szyby to wielkie bosisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tej doomo podobnej grze o rozmiarze chyba około 1 mb. ;]
Konwersja potrafi zdziałać cuda. MS miał więcej konkretów zamiast gadania. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze z tym MGS4 to raczej nie wypali, bo to bylaby juz porazka jak dla mnie, ale co do tego ze xbox tego nie pociagnie to mi sie nie wydaje. a blue-ray to z 5 plytek dvd i juz zalatwione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony twierdzi że 2008 to ich rok a tak na prawdę dostają w dupe. Pierwszy xbox był mocniejszy od ps2 ale przegrał. A ps 2 miało więcej gier i dzięki temu wygrało. :] I nie umarło razem ze stratem ps3. Teraz sytuacja się zmieni. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo ratchet and clank, to juz druga gra Insomniac na tej konferencji :P
ale jak dla mnie to niezly exclusive, i jego nie straca raczej bo zdajesie wydaje go sony.
a gdzie god of war III?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 21:08, grzesiek_1660 napisał:

ja mysle ze z tym MGS4 to raczej nie wypali, bo to bylaby juz porazka jak dla mnie, ale
co do tego ze xbox tego nie pociagnie to mi sie nie wydaje. a blue-ray to z 5 plytek
dvd i juz zalatwione ;)


Wystarczą 3 DVD. MGS4 zajmuje jakieś 30 GB, a nie 50 jak sądzi większość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niech beda 3, ale i tak moim zdaniem nie wyjdzie bo sony zostaloby osmiane. i pewnie wolaloby niezle sypnac kasa zeby MGS pozostal dla playstation niz zeby wyszedl na xbox360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować