Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!

75 postów w tym temacie

gram.pl

Wakacje - czas odpoczynku i niezobowiązującej zabawy. Okres wyjazdów, zwiedzania pobliskich miejsc i odległych krajów. Wszystko to aż chciałoby się uwiecznić! By jeszcze bardziej polepszyć Wasz błogi nastrój, wprowadzamy do naszego sklepu aparaty cyfrowe, jakie bez wątpienia przydadzą się w letnich podbojach!

Przeczytaj cały tekst "Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gram.pl zawsze mnie zaskoczy... Ciekawe, kiedy rozpoczną dystrybucję produktów spożywczych, i ile wPLNów otrzymam za kilogram makreli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:35, FatB napisał:

juz zamawiam CANON EOS 450D xD fainie ze CD-Project zaczelo sprzedaz aparatow

Ah... Dla twojej świadomości, to gram.pl jest już oddzielną spółką(od przeszło roku) i nie jest zależny oraz nie należy do firmy CD Projekt.

Co do aparatów - coś malutki jak na razie ten wybór. Tak samo teraz jest ze sprzętem PC... ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michaelo, Laska, chciałem napisać komentarz w podobnym stylu :) No ale co mam powiedzieć... drogo dosyć :/ Jednak jesli spojrzeć na to w jakich zestawach są sprzedawane lustrzanki (obiektywy) to nawet atrakcyjne ceny. A właśnie - moze by tak dodać do oferty jakieś szkła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I będzie można te różne produkty można połączyć w zestawy np. meble z IKEA + The Sims 2:IKEA Wyposażenie domu, albo patelnia + Cooking Mama xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:45, Luk Zombi napisał:

Ehh, a ja chciałbym radziecką lustrzankę Zenit 12 XP... Miałem taką, ale się popsuła...
a przy niej cyfrówki się chowały...

Jak radziecka to chyba strzelała nabojami od AK-47 i oślepiała fleszem. Idealny sprzęt dla szpiega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że gram.pl wprowadziło cyfrówki. Już od dawna planowałem zakup nowej, może teraz moje plany nieco się przyspieszą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 19:47, michaelo94 napisał:

Jak radziecka to chyba strzelała nabojami od AK-47 i oślepiała fleszem. Idealny sprzęt
dla szpiega :P


Niee, za duży i ciężki :) Ale powaga to wyśmienity aparat - moja mama używała go niemal 30 lat (miała zakład fotograficzny) ten aparat nadawał się do wszystkiego, nawet kiedy pojawiły się w końcu cyfrówki to do dzisiaj nam służył.. i w końcu pagib...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, kurcze, czego to na Gramie nie będzie ;-)

Fajny pomysł na wstawienie aparatów cyfrowych w swoją ofertę. Sony Alpha A200 - prezentuje się rewelacyjnie, no ale niestety, cena robi swoje. W zasadzie macie dobre ceny, co mnie cieszy - nie ma aż tak dużych różnic pomiędzy innymi sklepami. Cóż, ja czekam aż zrobicie jakąś dostawę koszulek, nie chcę mi się łazić po sklepach i szukać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast skupić się bardziej na tym co dla graczy najważniejsze, zwiększać i uatrakcyjniać asortyment związany z grami, hardwarem i growymi gadżetami to wrzucacie aparaty do sklepu gram.pl. Są od tego wyspecjalizowane strony i osobiście wolałbym tam dokonać zakupu. Niedługo będzie tutaj wszystko, a jak głosi pewne powiedzonko "Jak coś jest do wszystkiego..."

Jak zawsze przy okazji pojawiania się nowości w sklepie zadam pytanie:
Co z tymi przeklętymi Wirtualnymi PLNami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Już widzę te napisy. Pasztet roleski na gram.pl tanio!
A tak serio to bardzo fajny pomysł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować