Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!

75 postów w tym temacie

Super. Z gram.pl się robi powoli sklep wilobranżowy. Zamiast uzupełnić wyczerpany nakład niektórych gier, albo rozszerzyć asortyment zupełnie zbędnych rzeczy, które można kupić za wPLN, dajecie aparaty za bagatela 2k zł, które fotoamator i tak zapewne kupi w specjalistycznym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:40, Gol Galad napisał:

> juz zamawiam CANON EOS 450D xD fainie ze CD-Project zaczelo sprzedaz aparatow
Ah... Dla twojej świadomości, to gram.pl jest już oddzielną spółką(od przeszło roku)
i nie jest zależny oraz nie należy do firmy CD Projekt.

Co do aparatów - coś malutki jak na razie ten wybór. Tak samo teraz jest ze sprzętem
PC... ; /

nasuwa się pytanie kto jest w tej spółce głównym udziałowcem, zmiana formy prawnej o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:47, michaelo94 napisał:

> Ehh, a ja chciałbym radziecką lustrzankę Zenit 12 XP... Miałem taką, ale się popsuła...

> a przy niej cyfrówki się chowały...
Jak radziecka to chyba strzelała nabojami od AK-47 i oślepiała fleszem. Idealny sprzęt
dla szpiega :P

chyba nie wiesz o czym mówisz, to klasyka aparatów i w swoim czasie marzenie fotoamatorów i nawet półprofesjonalistów (za komuny) nadal do tych aparatów można kupić obiektywy (bodajże canona system pasuje) jakiś taki sentyment został i każdy ci to powie, sam u rodziców przechowuje cmienę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 20:55, Marco Polo napisał:

Ja obok swojej D80-ki mam jeszcze Zenita 11, który nadal jest w użyciu.

mają zdjęcia tym aparatem robione te coś w sobie... prawda? jakis taki urok i mistycyzm, szczególnie b&w, jakby gram.pl sprzedawoło Zenity to bym chyba sobie kupił. Swoją drogą D40 mam, używam od niedawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:09, czaja24 napisał:

D40 mam, używam od niedawna;)

To tak jak ja swoją D80kę.

Przebrnąłem przez okres pstrykania kompaktem Canona, który zmieniłem pół roku temu na lusterko Nikona, a Zenit nadal pozostaje :-) Wciąż się uczę poznawać możliwości obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam Zenita - TTL-kę, do zalet mogę zaliczyć jeszcze to, że w razie napadu jest czym się bronić, bo to naprawdę kawał sprzętu :D

A co do pomysłu gram.pl to nie mam nic przeciwko, tylko po co, skoro w 5 minut można wyszukać mnóstwo sklepów gdzie jest taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...) do zalet mogę zaliczyć jeszcze to, że w razie napadu jest czym się bronić, bo to naprawdę kawał sprzętu :D
Dokładnie, nic ując, nic dodać. Czuć, że ma się go w rękach :-)

Pablo09 wystarczy przejrzeć serwisy robiące zestawienia z różnych sklepów i można znaleźć taniej choćby takiego Nikosia d60 z kitem, czasem nawet jeszcze z dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje... Egh...

Wielu użytkowników kisi na swoich kontach po +500 WPLN bo nie ma co z nimi robić ale co tam, gram.pl wystawi aparaty za bagatela 2000zł. Wpadliście na to, że ktokolwiek kto będzie oglądał się za aparatem cyfrowym wartym takiej kwoty kupi go na renomowanym serwisie/portalu a nie na gramie, który jest i powinien być od gier/gadżetów i ewentualnie sprzętu komputerowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że taka nowość, ale... jaki jest tego sens? Jak ktoś chce kupić aparat, włącza allegro albo jakiś dobry,profesjonalny fotograficzny sklep internetowy, a nie wystuka gram.pl.
Powodzenia życzę, sukcesów nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO kolejny niepotrzebny bajer by GRAM.pl ... -.-. Takich rzeczy się nie powinno kupować ani na allegro czy w sklepie internetowym tylko wziąść 4 litery i osobiście dokonać zakupu ... Dlaczego to chyba nie trzeba wyjaśniać ... Ceny wysokie, a WPLn tego się nie opłaci ;D więc komu to potrzebne ? Hm ... ktoś się może na to skusi ale na pewno nie ja ... w każdym razie zbyt dużego zainteresowania tymże działem nie wróżę ... :D

EDIT: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lolz, teraz to już mnie gram.pl zszokowało dobitnie. O__o Aparaty? A po co? W takim razie, gdzie się podziały mp4, części do kompów, telewizory, dywany, trumny czy inne lalki barbie? Ja rozumiem, że nie macie zbytnio kasy, albo po prostu chcecie zarabiać miliony, ale coś Wam nie wychodzi, tak czy siak. IMO niepotrzebny zapychacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO to nonsens wprowadzać na gram.pl sprzedaż aparatów cyfrowych. Cyfrówka za 2k? Kto za tyle kupi? Nie lepiej jakąś lustrzankę? Nie samymi megapikselami się mierzy jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak dobrze to jeszcze tylko telewizory i radia i anteny TVSat i będzie prawie jak MediaMarkt (sklep dla id...ów)
Czyli mydło i powidło a w zasadzie nic...

PS. Kto zdrowy umysłowo wydaje 2~3 tysiące złotych bez pomacania czy mu dany sprzęt odpowiada czy nie.
Ja rozumiem drobne zakupy przez net...ale z całym szacunkiem wydatek 2k pln bez oglądania paszczy sprzedawcy i samego sprzętu to dla mnie głupota przeplatana idiotyzmem skończonym :/

Zresztą taki sprzęt kupuje się u specjalistów a nie w sklepie wielobranżowym

Ps.
Jak coś to mogę Wam opchnąć konfitury. dokleję "Wyprodukowano dla GRAM.PL" i też można sprzedawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować