Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!

75 postów w tym temacie

Zobaczyłem ofertę aparatów w newsletterze i tak bardzo się nie zdziwiłem ;) Teraz to już nie wiem, co można jeszcze wprowadzić do sklepu, oprócz gier, konsol, książek, sprzętu, aparatów... może telefony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już lekka przesada. Sklep z grami - ok, sprzęt do grania (konsole) w sklepie z grami - ok. Ale aparaty? ;D Niedługo będą drukarki i kserokopiarki ^^
Ja na pewno z oferty nie skorzystam, bo swoją cyfrówę już mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Wiesz...ja też pracowałem tu i tam i jeszcze gdzieś indziej pracuje li tylko kto mi w te opowieści wierzy.

Dnia 17.07.2008 o 23:11, Lailonn napisał:

Sam pomysł uważam za ciekawy ale ceny trochę wysokie.

A co za piątaka byś chciał to kupić.

Dnia 17.07.2008 o 23:11, Lailonn napisał:

Nie lubię braku szacunku do cudzej pracy.

Taaak fakt są sklepy i jest Mediamarkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 19:45, Luk Zombi napisał:

Ehh, a ja chciałbym radziecką lustrzankę Zenit 12 XP... Miałem taką, ale się popsuła...
a przy niej cyfrówki się chowały...


O tak! Zenity to były bardzo dobre aparaty.

Co do informacji to pomysł ciekawy, ale chyba nieco chybiony. Zwłaszcza jeśli chodzi o ceny (Sony A 200 w normalnym sklepie można kupić za ok 1600-1700 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie wystarczy od roku posiadany Canon A640. Zdjęcia robi jak dla mnie znakomite, a bardzo dużo robię zdjęć. O przesiadce jeszcze nawet nie myślałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 15:51, S.V.P.A.M napisał:

Wiesz...ja też pracowałem tu i tam i jeszcze gdzieś indziej pracuje li tylko kto mi w
te opowieści wierzy.


Tylko synku ja nie mam po co kłamać i ja na swoje mam papiery ;]

Dnia 18.07.2008 o 15:51, S.V.P.A.M napisał:

A co za piątaka byś chciał to kupić.


Ja nie chciałbym nic kupić bo mam wystarczająco profesjonalnego sprzętu.

Dnia 18.07.2008 o 15:51, S.V.P.A.M napisał:

Taaak fakt są sklepy i jest Mediamarkt


Który niby nie dla **** a jakoś cię tam wpuścili. Dziwne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapominasz, że nie tylko cena liczy się przy zakupach- też pewność i znajomość sklepu, formy i cena wysyłki, inne artykuły, które kupujesz razem z aparatem itd. A cena tak czy siak należy do niezłych ;]
Ja np swojego aparatu nie kupowałem tam gdzie było najtaniej, ale tam gdzie najlepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 19:35, Lailonn napisał:

> Wiesz...ja też pracowałem tu i tam i jeszcze gdzieś indziej pracuje li tylko kto
mi w
> te opowieści wierzy.

Tylko synku ja nie mam po co kłamać i ja na swoje mam papiery ;]


Na forum to wiesz można wszystko...

Dnia 18.07.2008 o 19:35, Lailonn napisał:


> A co za piątaka byś chciał to kupić.

Ja nie chciałbym nic kupić bo mam wystarczająco profesjonalnego sprzętu.

A co mnie to obchodzi.

Dnia 18.07.2008 o 19:35, Lailonn napisał:

> Taaak fakt są sklepy i jest Mediamarkt

Który niby nie dla **** a jakoś cię tam wpuścili. Dziwne ;/


Widać mam powód że mam taką a nie inną opinię o MM i nie jest to bynajmniej "opinia kolegi tamtego kolegi którego kolega coś kupował" Tylko moja. Pół roku przepychanek z powodu awarii Laptopa (plomby były nienaruszone ale nie dla tamtejszego serwisu czy jak oni to tam zwą i zakładając że mają ) skończyło się tylko tym że w końcu raczyli się przyznać do winy i wymienić lapka na sprawny. Choć ostatecznie i tak go sprzedałem bo w między czasie dorobiłem się o niebo lepszego DELL-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:33, S.V.P.A.M napisał:

Widać mam powód że mam taką a nie inną opinię o MM i nie jest to bynajmniej "opinia
kolegi tamtego kolegi którego kolega coś kupował" Tylko moja. Pół roku przepychanek
z powodu awarii Laptopa (plomby były nienaruszone ale nie dla tamtejszego serwisu czy
jak oni to tam zwą i zakładając że mają ) skończyło się tylko tym że w końcu raczyli
się przyznać do winy i wymienić lapka na sprawny. Choć ostatecznie i tak go sprzedałem
bo w między czasie dorobiłem się o niebo lepszego DELL-a


A co mnie to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:39, akne napisał:

Wprowadzenia książek do oferty sklepu gram.pl tak żywo nie komentowaliście ;-)

Sklep gram.pl się rozwija i przestaje być "sklepem z grami".
Lodówek i kosiarek nie przewidujemy wprowadzić ;-) ale będziemy się poruszać w tematach
IT i pokrewnych.


A Tostery? Dla części graczy rzecz niezbędna, a mogą być przecież opiekacze na USB to i tematycznie zgodne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 22:45, Marco Polo napisał:

> IMHO to nonsens wprowadzać na gram.pl sprzedaż aparatów cyfrowych. Cyfrówka za
2k? Kto za tyle kupi? Nie lepiej jakąś lustrzankę?

W okolicach 2k w ofercie gram.pl są właśnie lustrzanki (cyfrowe) :-P


Ale czy taka lustrzanka cyfrowa jest lepsza od standardowej lustrzanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry - oczywiście, gadżety związane z grami - jestem za, sprzęt do grania - jak najbardziej, ale żeby aparaty cyfrowe...
Moim zdaniem w sklepie gram.pl powinny być sprzedawane rzeczy związane z grami, a nie wszystko po trochu. Teraz zrobił się tam swojego rodzaju miszmasz, którego nie sposób zrozumieć. Nazwa zobowiązuje, ale w sumie mi to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 03:37, skaybay napisał:

> Wprowadzenia książek do oferty sklepu gram.pl tak żywo nie komentowaliście ;-)
>
> Sklep gram.pl się rozwija i przestaje być "sklepem z grami".
> Lodówek i kosiarek nie przewidujemy wprowadzić ;-) ale będziemy się poruszać w tematach

> IT i pokrewnych.
>

A Tostery? Dla części graczy rzecz niezbędna, a mogą być przecież opiekacze na USB to
i tematycznie zgodne ;-)


Śmiejcie się, śmiejcie, ale jeden aparat już sprzedaliśmy, i to wcale nie najtańszy.
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoho... ale ceny :P No cóż... sprzęt wygląda na porządny, a sądząc po producentach nawet bardzo. Kiedy kosiarki na USB? Niektórym już trawa na biurku rośnie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować