Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - Hyboria TV #3

28 postów w tym temacie

Dla nas jednak szczególnie istotne są informacje, które znalazły się w środkowej części tejże epistoły. Otóż zapowiada on w nadchodzącym czasie pojawienie się patcha, który zrewolucjonizuje tryb PvP.

Ten patch mial sie juz pojawic end of june/early july. Teraz jakby nigdy nic przesunieto go, na august/early september. To jeszcze ponad miesiac w najlepszym wypadku. W najlepszym, z tym ze ludzie juz nie bardzo chca wierzyc w to ze failcom jest w stanie dostarczyc cokolwiek na czas poza obietnicami ktorych nie jest w stanie spelnic. Zamiast niego zapewne znowu dostaniemy even newer letter from the game director w ktorym Gaute asslicker nawet nie powie "przepraszam" tylko dalej bedzie wciskal swoj chory belkot.

Coraz bardziej prawdopodobne wydaje sie natomiast ze bledy beda naprawione w expansion ktore failcom zapowiedzial na early 2009. Tylko ze co to znaczy w wypadku tej firmy ci co grali doskonale wiedza.

Ogolnie rzecz biorac z tego arta mozna wyczytac jedynie ze gra ma bugi. Potencjal i bugi. Na samym potencjale daleko nie zajedzie niestety. A mialo byc tak pieknie... ehhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny materiał video. Dzięki temu zabiegowi portal nabiera niezłego smaczku. Co do AoC to jak każda gra na początku ma wiele bug''ów ale oczywiście kiedyś większość z nich wyeliminują. Mam pytanie czy będzie również dostępna polska wersja w edycji kolekcjonreskiej jeśli tak to kiedy będzie jakieś info na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie przydało by się jakieś info dotyczące edycji kolekcjonerskiej i czy będzie można uzyskać mamuta bądź nosorożca(?) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie wydaje wam się że Myszasty był lepszy w roli barbarzyńcy? Chociaż teraz też bardzo dobrze zagrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Terrorite w każdym tekście odnośnie Conana, można przeczytac tylko Twoje jęki i jak to jest źle. Ktoś Ci za to płaci? Normalnie jak się ludziom nie podoba to nie piszą, a nie jęczą... Konkurencja CDP czy WoW Sup3r FaN BoY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że teraz Necro są ciągle boostowani, a wszelkiego rodzaju fighterzy nerffieni, ale Myszasty jako barbarzyńca był po prostu zabawniejszy. Artykuł dobry, ale poprzedni troszkę ciekawszy. Dużo potencjału drzemie w crafftingu, ale jest lipnie z rozwojem w tej dziedzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:26, Jakub Bobrowski napisał:

Terrorite w każdym tekście odnośnie Conana, można przeczytac tylko Twoje jęki i jak to
jest źle. Ktoś Ci za to płaci? Normalnie jak się ludziom nie podoba to nie piszą, a nie
jęczą... Konkurencja CDP czy WoW Sup3r FaN BoY?


A uwazasz ze powinno sie klamac i mowic ze wszystko jest dobrze jesli nie jest? Ja stwierdzam fakty, nawet gram.pl juz zaczyna pisac ze gra jest mocno niedopracowana i potrzebuje masy korekt. Dam ci przyklad: moj kumpel dzis oplacil AoCa, reaktywowal konto. Chcial pograc, swietnie, tylko ze, co za pech, nie moze sie zalogowac. Na pytanie co sie dzieje dostal odpowiedz:
There seems to be a problem about the account system at the moment, actually I don''t have further information on it yet.
Swietnie, tylko ze jemu licznik juz bije, kasa poszla, czas plynie a on grac nie moze. I pocieszono go ze: tak wlasciwie to nie wiemy co dalej. Ale ty zapewne uwazasz ze o takich rzeczach mowic sie nie powinno bo po co. Przeciez to "jeczenie".
Ja staram sie ludziom wyjasnic ze ta gra, w chwili obecnej ma zbyt duzo bledow zeby w nia komfortowo grac i lepiej sie wstrzymac kilka miesiecy niz utopic kase. Mnie akurat 50 zeta miesiecznie nie robi roznicy, ale wiem ze zagladaja tu ludzie mlodsi dla ktorych to jest sporo, mogliby sobie kupic jakas inna gre na przyklad. Wyobraz sobie jak by sie czuli gdyby zaplacili a tu taki zonk. No ale przeciez to "jeczenie" jest. A tak na marginesie, czy ty masz cos ciekawego do powiedzenia na temat AoCa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dam ci przyklad: moj kumpel dzis oplacil AoCa, reaktywowal konto. Chcial pograc, swietnie, tylko ze, co za pech, >nie moze sie zalogowac.

Cóż, pech. On chociaż w przeciwieństwie do Ciebie nie wypłakuje się z tego powodu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jezdzisz po AoC, ale juz nie łaska porownac tego do tego co sie dzialo w WoW? Pomijam juz fakt, ze wielki pogromca C''thuna i Kel''thuzada zbieral gowna po Outlandach... Wrocimy jednak do podstaw - jak zabawnie bylo z warlockiem, jak to chlopakowi srednio dzialal podstawowy spell drain soul, talenty tez jakos nie chcialy wspolpracowac, swojego czasu nawet ludzie wyliczali ile powinni uzyskac dpsa z poszczegolnych talentow i niezbicie udowadniali Blizzowi, ze cos nie dziala tak jak nalezy. Dodajmy do tego jakze dluga zywotnosc roznego rodzaju exploitow na battlegroundach. Z PvE juz bylo ciut lepiej i tylko pamietam afere z exploitowaniem AQ40 ;) Moge jeszcze wspomniec o patchu z Naxx, kiedy to na dwa dni (jesli dobrze pamietam) serwery siadly, a fora zaczely przypominac czat. Raz za czas rowniez serwerki crashowaly, a wykupiony abonament tykal... Kolejki do zalogowania rowniez bardzo cala rozgrywke umilaly... Rowniez cieplo wspominam pomoc europejskich GMow, bardzo milo byc olanym po kilku godzinach czekania (nie bylo tak na szczescie ze wszystkimi). Teraz wiekszosc tego syfu jednak udalo im sie wyeliminowac. Nie uczynily jednak tego zadne czarodziejskie sztuczki, ani Wujek Dobra Rada. O najnowszych rzeczach juz sie wypowiadac nie bede, bo z WoWem skonczylem, nie jara mnie patrzenie jak cale lore idzie bezsensownie pod topor.
Zwazywszy na powyzsze nie ma co sie pluc, ze gra jest niedorobiona. Albo wypuscisz pare krainek, ale za to dzialajacych w 100% albo dasz duzy swiat, ktory bedzie trzeba poprawiac na biezaco i stopniowo dodawac nowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2008 o 14:00, Revan 666 napisał:

Tak jezdzisz po AoC, ale juz nie łaska porownac tego do tego co sie dzialo w WoW?

Tak jezdzisz po WoW ale juz nie laska porownac do tego jak wystartowalo LoTRo? Blizz startowal 4 lata temu, przez ten czas sie troche zmienilo, wiec cofniecie AoCa do 20 wieku jest mocno nieprofesjonalne. Cofniecie gry do stanu gorszego w niektorych aspektach niz byla w closed beta to jakies nieporozumienie jest. I ten missing content ktory na pudelku gry jest a w grze go nie ma (brawling fight moze ktos chce sprobowac?).
@Nvaier - forum sluzy do wypowiadania swoich opinii, moze ci sie to nie podobac ale musisz to zaakceptowac. Co najwyzej mozesz ich nie czytac lub z nimi sie nie zgadzac i mozemy o tym podyskutowac, natomiast ty napisales kolejnego posta ktory nic nie wnosi zeby sobie nabic statystyki. A jesli nie podoba ci sie to co pisze to mnie zaskarż ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srodziemie wg mnie w ogole nie nadaje sie na mmo jako swiat. Tak samo Forgotten Realms, czy Greyhawk. W realiach Tolkienowskich mozna od biedy urzadzic jakas mniej lub bardziej taktyczna sieczke z orkami, skoro tak strasznie chce sie leciec na popularnosci filmu. W D&D mozna stworzyc wysmienite rpgi i to w zasadzie tyle. Hipotetyczne przeniesienie takiej Sapkowej Nibylandii na grunt rozgrywki mmo rowniez zakonczyloby sie kleska. Godne oddanie tegoz swiata sprawiloby zarazem, ze szary gracz niedzielny moglby sie w nim gubic w zwiazku z czym produkcje by porzucil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no czy ja wiem? Turbine w sumie ladnie to rozwiazalo wprowadzajac MQ ktory ciagnie sie przez caly czas. LotRO zabraklo akurat innych rzeczy w grze, natomiast cala warstwe fabularna stworzyli naprawde niezle. W sumie przez to gra stala sie wlasnie swietnym miejscem spotkan wszystkich fanow RP ktorzy nie szukaja PvP, jest ukierunkowana bardzo na community. Natomiast niedostatek informacji o "zlej" stronie konfliktu i brak mozliwosci grania "tymi zlymi" spowodowal ze LotRO jest przeslodzone. Ale inaczej na to patrzac gdyby wprowadzili do gry 2 strony to od razu posadzano by Turbine o kopiowanie WoWa. W sumie kazde nowe MMO jest porownywane do WoW jakby ludzie nie wiedzieli ze istnieja inne MMO i to takie z epoki preWoW. Dla informacji, nie gralem, nie gram i nie bede gral w WoW.

Natomiast piszac o starcie LotRO mialem na mysli start bez zgrzytow i z niewielka iloscia bugow. AoC wystartowal i sie przewrocil, coz, bywa, ja w AoCa gram od closed bety i z coraz wieksza przykroscia patrze w jakim kierunku on zmierza. Ale nawet to mozna by wybaczyc gdyby wlasnie staff funcomu najzwyczajniej w swiecie przeprosil graczy za to co wyprawiaja zamiast karmic nas nowymi rewelacjami ze cos kiedys gdzies w przyszlosci bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować