Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games for Windows - LIVE darmowe

56 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2008 o 17:27, Marco Polo napisał:

Szybko wpadli na ten "genialny" pomysł ;-) Steam od dawna ma podobną funkcjonalność za
darmo. Spóźnili się ale i tak dobrze, że w końcu ktoś tam zaczął myśleć. PC to nie X360
gdzie gracze zdani są na łaskę MS.

GfW live funkcjonalność na poziomie zero w porównaniu ze steamem gdzie nie ma nie ma żadnego problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:51, Numenpl napisał:

> Szybko wpadli na ten "genialny" pomysł ;-) Steam od dawna ma podobną funkcjonalność za darmo. Spóźnili się ale i tak dobrze, że w końcu ktoś tam zaczął myśleć. PC to nie X360 gdzie gracze zdani są na łaskę MS.
GfW live funkcjonalność na poziomie zero w porównaniu ze steamem gdzie nie ma nie ma żadnego problemu!!

Wiem o tym dobrze, ze Steama korzystam od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:51, Numenpl napisał:

> Szybko wpadli na ten "genialny" pomysł ;-) Steam od dawna ma podobną funkcjonalność
za
> darmo. Spóźnili się ale i tak dobrze, że w końcu ktoś tam zaczął myśleć. PC to nie
X360
> gdzie gracze zdani są na łaskę MS.
GfW live funkcjonalność na poziomie zero w porównaniu ze steamem gdzie nie ma nie ma
żadnego problemu!!

No nie zgodzę się - czy Steam ma np. system TrueSkill? Czy ma możliwość komunikacji głosowej? OK - Steam jest bardzo podobny do GfW-LIVE, ale to nie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 19:56, k13 napisał:

A ja mam takie kolejne noobowskie pytanie ... co można dostać za punkty zdobyte na GfW
Live ? :P


Z tego co wiem to....... "nic" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 20:04, Tal441 napisał:

> A ja mam takie kolejne noobowskie pytanie ... co można dostać za punkty zdobyte
na GfW
> Live ? :P

Z tego co wiem to....... "nic" :)

Czyli po co to w ogóle istnieje ? ( punkty, nie sama usługa) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkty są po to żeby było wiadomo jaki jest wspaniały w gry:), cieszcie się nam tez może zniosą abonament za xbox live. Który paparuch zajął mi nick akir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam trochę punktów zdobyłem za przejście GoW''a ... ale wciąż nie wiem na co mi one ... jak bym za te punkty chociaż mógł dostać np klucze do beta testów gier, inne modele postaci ( które nie wpływały by na rozgrywkę ) etc :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 22:35, Khasim napisał:

Jak możecie nie kochać punktów GamerScore, jednego z najlepszych środków na powiększanie
e-peena? :D


A co ? Te punkty przyciągają dziewczyny ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, gdyby teraz Microsoft zniósł jeszcze opłaty za XBL na 360 to byłbym zadowolony... i zaskoczony. Nawet na ostatnim E3 zaznaczali, że oprócz gier widzą wielki biznes w DLC i XBL... Będzie teraz na nich presja, zobaczymy, co będzie. Pytanie brzmi, czy jakość lajwa nie spadnie po zniesieniu opłat...

Jeśli się uda (na co oczywiście liczę), to będzie to kolejne mocne uderzenie w Sony. Właściwie zastanawia mnie, jakim cudem PS3 sprzedaje się porównywalnie albo lepiej niż 360, ale to temat na oddzielny wątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 09:17, au_rel napisał:

No, gdyby teraz Microsoft zniósł jeszcze opłaty za XBL na 360 to byłbym zadowolony...
i zaskoczony. [..] Będzie teraz na nich presja, zobaczymy, co będzie. Pytanie brzmi, czy jakość
lajwa nie spadnie po zniesieniu opłat...
Jeśli się uda (na co oczywiście liczę), to będzie to kolejne mocne uderzenie w Sony.


Nie zniosą opłat. Równie dobrze mogliby zacząć rozdawać gry za darmo. Nie licz na to - na pecetach jest zupełnie inna sytuacja tzn. na PC nie ma Najwyższego Kapłana - tak jak na XB360 i jego dwóch rywalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:55, Vojtas napisał:

Nie zniosą opłat. Równie dobrze mogliby zacząć rozdawać gry za darmo. Nie licz na to
- na pecetach jest zupełnie inna sytuacja tzn. na PC nie ma Najwyższego Kapłana - tak
jak na XB360 i jego dwóch rywalach.


No tak, właściwie masz rację. Czytając swojego posta stwierdziłem, że właściwie to może i lepiej, że opłaty zostaną. Jakość tej usługi jest wysoka i niech tak zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta tylko że przez tego inteligentnego LIVE o łatkach to można zapomnieć u nas , ech i pomyśleć że DOW2 będzie na LIVE - żenada już wolę gayspy lub STEAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to Games for Windows - LIVE jest tak strasznie wkurzające (a zwłaszcza rejestracja) że ja się naprawdę nie dziwię że Micrsoft w końcu zdecydował się na wprowadzenie darmowego Golda. Ludzie z M$ w końcu pomyśleli i w końcu chcą zachęcić graczy do korzystania z tej usługi , bo niby kto by chciał nie dość że się z tym użerać to jeszcze za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować