Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprostowanie BioWare'u w sprawie wyłączności trylogii ME na X360

28 postów w tym temacie

pepsi

Informacje napływające z magazynu Australian 360 w sprawie trylogii Mass Effect są nieprawdziwe - twierdzą przedstawiciele BioWare'u. Jak tłumaczą, Ray Muzyka w wywiadzie dla australijskiego czasopisma ani słowem nie wspomniał o wyłączności trylogii na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Sprostowanie BioWare'u w sprawie wyłączności trylogii ME na X360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiedziałam, że Mass Effect (kolejne dwie części trylogii) nie będą exclusive''m na Xbox360. Ale nie spodziewałam się, że tak szybko zdementują te pogłoski. Tak czy owak - teraz możemy być pewni, że to nieprawda i się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowa Muzyki można zatem odbierać jedynie jako potwierdzenie, że pozostałe części ME na pewno trafią na Xboksa 360

Może na teksty.org jest tekst tej piosenki, wtedy będzie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to ile radosci mialy xboty dzis rano jak zobaczyly tego newsa :)

IMHO x360 bedzie mial wylacznosc konsolowa i do tego z poslizgiem beda wychodzi tez ME na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś słyszałem , że Mass Effect 1 jest wyłącznie dla konsoli Bill''a ( i PeCety ) , a następne części już będą na ps3 . Mam nadzieje że to prawda , bo z chęcią bym sobie zagrał na moim " chlebaku " w ME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff prawie zawału dostałem. Dobrze, że jednak będzie na PieCa. W zasadzie to ładna reklama. Narobili rozgłosu i każdy się zainteresował. Oni wiedzą jak przyciągnąć uwagę graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 15:59, Rozrobiony napisał:

Uff prawie zawału dostałem. Dobrze, że jednak będzie na PieCa. W zasadzie to ładna reklama.
Narobili rozgłosu i każdy się zainteresował. Oni wiedzą jak przyciągnąć uwagę graczy.


Do niektórych nadal nie dotarło. Na PC będzie napewno bo tu chodziło o wyłączność wersji konsolowej ;ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Kto się spodziewa wiarygodności po piśmie o tytule "Australian 360"? No kto? Chyba tylko jacyś nie użyję tego słowa ... użytkownicy pewnej konsoli. A o czym to świadczy, to każdy sobie może stwierdzić. Bo wbrew pozorom nie gra jest w tej sprawie najważniejsza, lecz to jak człowiek jest traktowany przez korporacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać, że jakiś czas po premierze następnych części będzie też konwersja na PC, a może i na PS3 (jak np. Bioshock) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zal! redaktor gram.pl jest widocznie mało inteligentny ale ja bym zauważył ze na PS3 2 cześć nie może sie ukazać bo ME jest wydawany przez M$ czyli... ME może ukazać się jeszcze na PC oprócz X360 na nic więcej się nie ukarze! Wystarczy troszkę pomyśleć droga redakcjo Gram.pl ... Jak gra wydawana przez M$ może na Sony PS3 wyjść... zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować