Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 11:03, Gracz 23 napisał:

To co tam piszę.
1.Włącz VC Single
2.przełącz tą opcję co tam piszę.
itd.

Moment najpierw musze sobie całe GTA ściągnąć (tylko cicho) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:10, Skarmory napisał:

no ja juz jestem pod koniec gry ;] wcozraj do 23:00 grałem ;p

Nie dziwię ci się.
Ta gra tak wciąga że można ją przejść na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:12, Gracz 23 napisał:

> no ja juz jestem pod koniec gry ;] wcozraj do 23:00 grałem ;p
Nie dziwię ci się.
Ta gra tak wciąga że można ją przejść na jeden raz.


Zacząłem grać i jest naprawdę fajnie! Wkurzają mnie tylko cheaterzy, którzy psują całą rozgrywkę. A na jakim Ty grasz serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:12, Gracz 23 napisał:

> no ja juz jestem pod koniec gry ;] wcozraj do 23:00 grałem ;p
Nie dziwię ci się.
Ta gra tak wciąga że można ją przejść na jeden raz.

jak dziś ją przejdę to będzie mój 2 raz ;] wcześniej grałem jak wyszła, jeszcze kosztowała ponad 100 zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:47, edeń napisał:

> > no ja juz jestem pod koniec gry ;] wcozraj do 23:00 grałem ;p
> Nie dziwię ci się.
> Ta gra tak wciąga że można ją przejść na jeden raz.

Zacząłem grać i jest naprawdę fajnie! Wkurzają mnie tylko cheaterzy, którzy psują całą rozgrywkę.
A na jakim Ty grasz serwerze?


Chyba nikt nie lubi cheaterów... Dlatego też admin powinien ciągle czuwać, aby inni mogli spokojnie grać. ;)
Nie wiem jak w multi Vice City, ale w SA-MPie(San Andreas Multiplayer) admini "usuwają" z serwerów cheaterów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 22:35, cinus` napisał:

Prawie tak trudna jak misja finałowa? Jak dla mnie to "The Driver" jest znacznie trudniejszy
od misji finałowej,.


Jednak finał był dla mnie o wiele trudniejszy niż The Driver. Wynika to na prostym porównaniu: The Driver''a przeszedłem za 2 razem, misje finałową za 5 razem. Ogólnie nie wiem, dlaczego dla tak wielu graczy The Driver to istna katorga.

Dnia 26.06.2007 o 22:35, cinus` napisał:

Tak wogóle co do drivera to ja często stosuję w niej taki mały nieczysty trick :] mianowicie
zaraz po starcie staram się przeciwnika zepchnąć z drogi tak żeby stanął w miejscu choćby na
chwilę, jak to się uda to wtedy szybko wysiadam z samochodu i staram się przestrzelić dziadowi
opony, jak się uda przestrzelić choćby jedną to wygrać jest już bardzo łatwo :)


Chytre posunięcie ;], jednak ja wolę grę przejść bez najmniejszych "tricków". Wtedy satysfakcja jest o wiele większa. Poza tym: co to za przyjemność wygrać wyścig z kimś, kto ma przestrzelone opony? :P Chociaż dla desperatów, którzy chcą zaszpanować przed kolegami, że przeszli misję to nie jest głupi pomysł... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:54, mefiperes napisał:

Chyba nikt nie lubi cheaterów... Dlatego też admin powinien ciągle czuwać, aby inni mogli spokojnie
grać. ;)


Ale ja właśnie nie wiem gdzie się podziewa admin. Śpi, czy co? :)

Dnia 27.06.2007 o 12:54, mefiperes napisał:

Nie wiem jak w multi Vice City, ale w SA-MPie(San Andreas Multiplayer) admini "usuwają" z serwerów
cheaterów. ;)


A na tych serwerach, na których gram nikt ich nie usuwa. A oni mają miniguny, nie da się ich zabić i - co najgorsze - chcą wszystkich pozabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 18:28, kowboj3 napisał:

Jednak finał był dla mnie o wiele trudniejszy niż The Driver. Wynika to na prostym porównaniu:
The Driver''a przeszedłem za 2 razem, misje finałową za 5 razem. Ogólnie nie wiem, dlaczego
dla tak wielu graczy The Driver to istna katorga.


No cóż, ja w Vice grałem wielokrotnie (z 10 razy to conajmniej) i gdyby liczyć proporcje nieudanych podejść do tych misji to by wyszlo gdzies na jedna nieudana probe w ostatniej misji przypada ze 20 nieudanych w "The Driver" (oczywiście czasem się zdarzało, że udało mi się przejść za pierwszym podejściem, ale niekiedy to musiałem się strasznie męczyć...), w sumie moze ze 3 razy mnie zatlukli w ostatniej misji :) Już misja z napadem na bank "The Job" czy odbicie z posterunku jednego typa były dla mnie trudniejsze od tej ostatniej misji...
Poza tym nie wiem czy to moj taki pech czy ogólnie tak jest, ale drivera prawie zawsze musiałem przechodzić podczas deszczu, dodatkowo sentinelem to nie przepadam jeździć, więc to jeszcze bardziej utrudniało mi grę.

Dnia 27.06.2007 o 18:28, kowboj3 napisał:

Chytre posunięcie ;], jednak ja wolę grę przejść bez najmniejszych "tricków". Wtedy satysfakcja
jest o wiele większa. Poza tym: co to za przyjemność wygrać wyścig z kimś, kto ma przestrzelone
opony? :P Chociaż dla desperatów, którzy chcą zaszpanować przed kolegami, że przeszli misję
to nie jest głupi pomysł... :P


Tyle razy już przeszedłem Vice, że nie chciałoby mi się każdej misji przechodzić ciagle w taki sam sposób, dlatego też w niektórych misjach robie różne dziwne/chytre rzeczy żeby je przejść. Mi to głównie służy dla urozmaicenia rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:15, Igcio napisał:

było sobie zmienić kartę na Radeona 9600.mam ją i mi działa vice city


Ech co ty gadasz... Ja też miałem kiedyś Radeona 9200 i VC działała mi płynnie... Problem musi tkwić gdzieś indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:52, anonim94 napisał:

pomocy zmieniłem karte z gforce 4 mx 440 na radeona 9200 i gta przestalo mi działac pomocy

Przeinstaluj grę, bo informacje o karcie graficznej mogły zostać zapisane w jej plikach. Usuń też wszystko oprócz zapisów gry z katalogu Vice City User Files w Moich (znaczy się - Twoich ;P) Dokumentach. Chyba, ze to świeża instalka na nowej karcie, to nie mam pojęcia, co może być nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać ostatnio w Vice i mi się 100% zamarzyło ;). W związku z tym mam pytanie. Czy te 100 osób ktore muszę przewieść taksówką muszą być podczas jednego przejazdu czy można to rozłożyć na kilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:23, zbigniew.1 napisał:

Zacząłem grać ostatnio w Vice i mi się 100% zamarzyło ;). W związku z tym mam pytanie. Czy
te 100 osób ktore muszę przewieść taksówką muszą być podczas jednego przejazdu czy można to
rozłożyć na kilka?

Niestety się nie da.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować