Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 16:26, Steven8 napisał:

> szczerze mówiąc to GTA VC jak dla mnie jest najgorsza częścią z tych trójwymiarowych
>
> 1 GTA SA
> 2 GTA 3
> 3 GTA 2
> 4 GTA VC
>
> to jest moje zdanie
Ale GTA nie jest 3D tylko 2D nie ?


no dobra ale lepiej mi sie gralo w GTA 2 niz w VC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanie przeszłem już prawie GTA VCS na PS2 i chcę sobie niedługo kupić GTA Vice City na PC i stąd moje pytanie czy w vice city jest pejdżer jak to miało miejsce w GTA Vice City Stories? i jeszcze jedno czy w vice city można pływac bo w VCS można z góry THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 11:52, Suchar12 napisał:

Siemka mam pytanie przeszłem już prawie GTA VCS na PS2 i chcę sobie niedługo kupić GTA Vice
City na PC i stąd moje pytanie czy w vice city jest pejdżer jak to miało miejsce w GTA Vice
City Stories? i jeszcze jedno czy w vice city można pływac bo w VCS można z góry THX.


W VC na PC jest telefon i nie można pływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 14:55, Suchar12 napisał:

Mówisz o telefonie stacjonarnym ? Bo przcież komórek jeszcze nie było

Miał komórkę. Taką cegłę. :D:D Można było nią odbierać, gdy ktoś do Ciebie dzwoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same sprzeczne odpowiedzi :)

W GTA pływać Tommim się nie da - można jedynie jakąś łodzią/motorówką/hydrolotem
A Pager miał bohater GTA3 - w VC Tommy posiada "telefon komórkowy" - czyt. kawał cegły obitej w plastiku odbierający połączenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Trainerem do GTA Vice City.Gdy chcę zatrzymać czas misji wciskam Lewy SHIFT i M i nic się nie dzieje,zegar wciąż tyka! Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem przeszedłem misję Gliniarnia ,,Cop Land'''' dzwonił do mnie lance i się użalał nad sobą chcę iść i zrobić z nim kolejną misję ale nigdzie za cholere go nie ma,na minimapce jest zaznaczony ale nie ma go na dachu posiadłości,w posiadlości ani przed nią co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 16:24, Suchar12 napisał:

Siemka mam problem przeszedłem misję Gliniarnia ,,Cop Land'''' dzwonił do mnie lance i się
użalał nad sobą chcę iść i zrobić z nim kolejną misję ale nigdzie za cholere go nie ma,na minimapce
jest zaznaczony ale nie ma go na dachu posiadłości,w posiadlości ani przed nią co mam robić?

V zaznaczone na mapce tym razem nie oznacza już misji, a jedynie lokację Twojej posiadłości. Póki co, misji z Lancem nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamDzięki za odpowiedź Remember_the_name mam jeszcze jedno pytanie na opakowaniu vice city pisze że gra dodatkowo zawiera kompletny poradnik przejścia gry ale gdzie on jest nie ma go w postaci książeczki ani na obydwu dyskachczy ktoś wie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Remember_the_name mam jeszcze jedno pytanie na opakowaniu vice city pisze że gra dodatkowo zawiera kompletny poradnik przejścia gry ale gdzie on jest nie ma go w postaci książeczki ani na obydwu dyskachczy ktoś wie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm jeszcze jedno pytanie jak przejąc fabrykę lodów obsłużyłem dragami ponad 120 klientów a i tak nie zdobyłem kapitału czy ktoś wie jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:19, Suchar12 napisał:

MAm jeszcze jedno pytanie jak przejąc fabrykę lodów obsłużyłem dragami ponad 120 klientów a
i tak nie zdobyłem kapitału czy ktoś wie jak to zrobic?

Musisz zrobic 50 podczas jednego kursu ;) Powodzenia w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować