Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Przy kupionych przez siebie budynkach powineneś mieć taką ikonkę białej kasetki w różowym polu. Wchodzisz w to, i zapisujesz. Na samym początku gry, masz możliwośc zapisania tylko w hotelu Ocean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 12:40, Union Pacific napisał:

Przy kupionych przez siebie budynkach powineneś mieć taką ikonkę białej kasetki w różowym polu.
Wchodzisz w to, i zapisujesz. Na samym początku gry, masz możliwośc zapisania tylko w hotelu
Ocean.


Aha, a jak do niego dojść np. ze szpitala tego niedaleko brzegu? I co tam trzeba dokładnie zrobić aby zapisać grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze szpitala to będzie chyba, od razu jak wyjdziesz ze szpitala podążaj ulicą w prawo do samego końca, a na ostatnim skrzyżowaniu w lewo. Pojedziesz wzdłuż różnych domów, na radarze powinna się ikonka różowej kasety pojawić. Zresztą, przed budynkiem gdzie ona jest stoi zółto-biały Oceanic, poznasz na pewno. A żeby zapisac gre po prostu wystarczy wejść na kasetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 10:01, Union Pacific napisał:

Ale wtedy wpisujesz leavemealone i zostawiają Cię w spokoju :)



no nie do końca przejedziesz kilkadziesiąt metrów i ponownie pojawiają się gwaizdki tak jest w programie musi sie ją przechodzić wd planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio instaluję sobie dodatki do VC. Najlepszy jest Trabant, Maluch i Hammer. Tylko coś mi sie zepsuło z back upem i muszę jeszcze raz zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 15:29, PJ MW napisał:

Ja ostatnio instaluję sobie dodatki do VC. Najlepszy jest Trabant, Maluch i Hammer. Tylko coś
mi sie zepsuło z back upem i muszę jeszcze raz zainstalować grę.



Na GTASite był kiedyś dodatek w postaci małej wysepki, którą można było sobie wmątować - zrobiłem tak raz niestety chyba cośźle poszło i nie ruszyła jużz miejsca - teżmusiałem robić instalke od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:09, Yupy napisał:

> Ja ostatnio instaluję sobie dodatki do VC. Najlepszy jest Trabant, Maluch i Hammer. Tylko
coś
> mi sie zepsuło z back upem i muszę jeszcze raz zainstalować grę.


Na GTASite był kiedyś dodatek w postaci małej wysepki, którą można było sobie wmątować - zrobiłem
tak raz niestety chyba cośźle poszło i nie ruszyła jużz miejsca - teżmusiałem robić instalke
od początku


A w jakim robiłeś programie? Podejrzewam, że z Mod Instalera, ale część rzeczy wchodzi tylko przez Image Toola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:23, Johnny007pl napisał:

To są mody dodatki to co innego. A ta wyspa o której pisał Yupy to b. dobra sprawa! Wiem bo
miałem.


Ja też ją mam i naprawdę fajna, można jeszcze wejść do latarni. Najlepsza do pościgów z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robię programem IMG TOOL
Ale radzę zainstalować jeden samochód i wejść w grę i zobaczyć czy działa , ja od razu podmieniłem z 30 samochodów i w czasie ładowania błąd :|
I reinstall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 07.08.2007 o 09:14, PJ MW napisał:


A w jakim robiłeś programie? Podejrzewam, że z Mod Instalera, ale część rzeczy wchodzi tylko
przez Image Toola.



Dobra to sie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepiej modowac gta San Andreas. Tam tez jest mod który daje wyspe z wszstkimi najlepszymi samochodami z gry! I dodane jest super nitro, które przyspiesza cie na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 16:02, jakoktochce napisał:

szczerze mówiąc to GTA VC jak dla mnie jest najgorsza częścią z tych trójwymiarowych

1 GTA SA
2 GTA 3
3 GTA 2
4 GTA VC

to jest moje zdanie

Ale GTA nie jest 3D tylko 2D nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:26, Steven8 napisał:

> szczerze mówiąc to GTA VC jak dla mnie jest najgorsza częścią z tych trójwymiarowych
>
> 1 GTA SA
> 2 GTA 3
> 3 GTA 2
> 4 GTA VC
>
> to jest moje zdanie

Błąd mały :)
Ale GTA 2 nie jest 3D tylko 2D nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:31, bercik306 napisał:

GTA VC przeszedłem na 99% wszystkie misje poboczne i bożki zebrane nie wiecie czasem co czeba
zrobić zeby przejść na 100%

A stunty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:31, bercik306 napisał:

GTA VC przeszedłem na 99% wszystkie misje poboczne i bożki zebrane nie wiecie czasem co czeba
zrobić zeby przejść na 100%



A zrobiłeś pizza boy, taksówke, karetke, policje , straż, skoki, rampage -czyli rozwalanka kolesi i aut w miejscach tyk kosmicznych główek.
A może robiłeścoś na kodach bo jeśli tak to nie będziesz miał 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować