Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 23:32, hans olo napisał:

No ale MTA 0.5 jest dla GTA3 a dla VC widzę tylko 03


A tak przy okazji, MTA 0.3r2 to nie jest żaden update, to byla kolejna wersja po 0.3, poźniej było 0.4 i 0.4.1,a teraz jest 0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 23:39, mtwarog napisał:

> No ale MTA 0.5 jest dla GTA3 a dla VC widzę tylko 03
>

A tak przy okazji, MTA 0.3r2 to nie jest żaden update, to byla kolejna wersja po 0.3, poźniej
było 0.4 i 0.4.1,a teraz jest 0.5

To dziwne bo w manualu piszą, że to update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 23:40, hans olo napisał:

Ale jak mu podaję ścieżkę dostępu to wyrzuca błąd, ze nie wykryto GTA3 i kupa


A przy instalacji mialeś napewno zaznaczone VC, nie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 19:55, Darkstar181 napisał:

> >
> > > Nie tylko ty przeszedłeś na 100% SA bo ja też przeszedłem z pierwszym razem.

> > Ale jemu chodzilo o to że przeszedł bez pomocy poradników.
> no ja też przeszedłem bez poradników a co ty myślałeś??
Tak,teraz to wszyscy nagle gadają że bez poradników. Ciekaw jestem ile grałeś?


Nie chcesz to niewiesz ale ja przeszedłem bez poradników za PIERWSZYM razem i koniec czy ci to pasuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2006 o 09:40, pinu? napisał:

Nie chcesz to niewiesz ale ja przeszedłem bez poradników za PIERWSZYM razem i koniec czy ci
to pasuje czy nie.

Jestem w stanie uwierzyć jeśli podasz chociaż czas w którym przeszedłeś grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 11:18, Darkstar181 napisał:


> Nie chcesz to niewiesz ale ja przeszedłem bez poradników za PIERWSZYM razem i koniec czy
ci
> to pasuje czy nie.
Jestem w stanie uwierzyć jeśli podasz chociaż czas w którym przeszedłeś grę.


57:23
dni 203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie jestem w stanie uwierzyć żadnemu z Was, którzy mówicie, że przeszliście SA w 100% bez poradników - no, chyba, że na modach... A czemu? Po prostu - są w grze miejsca, np. w których trzeba zrobić zdjęcie, lub znaleźć podkowę, o których nikt o nie-nadprzyrodzonych zdolnościach by nie wiedział. Chyba, że przejście SA na 100% rozumiecie jako przejście całego wątku fabularnego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:01, Remember_The_Name napisał:

Szczerze? Nie jestem w stanie uwierzyć żadnemu z Was, którzy mówicie, że przeszliście SA w
100% bez poradników - no, chyba, że na modach... A czemu? Po prostu - są w grze miejsca, np.
w których trzeba zrobić zdjęcie, lub znaleźć podkowę, o których nikt o nie-nadprzyrodzonych
zdolnościach by nie wiedział. Chyba, że przejście SA na 100% rozumiecie jako przejście całego
wątku fabularnego...?


Aby przejść GTA bez poradników na 100%, wystarczy być zagorzałym fanem, zwiedzać całe San Andreas, a wtedy nie problem zdobyć te upragnione 100%, ja poradniku użyłem tylko raz, miałem 99,9% i nie mogłem jednej podkowy znaleźć, wtedy użyłem mapki i mam 100% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:04, mtwarog napisał:

Aby przejść GTA bez poradników na 100%, wystarczy być zagorzałym fanem, zwiedzać całe San Andreas,
a wtedy nie problem zdobyć te upragnione 100%, ja poradniku użyłem tylko raz, miałem 99,9%
i nie mogłem jednej podkowy znaleźć, wtedy użyłem mapki i mam 100% ;D

I chcesz mi powiedzieć, że samodzielnie wykonałeś wszystkie 50 zdjęć? Bo - uwierz mi - ja jestem fanem serii GTA od 3 wzwyż (zwłaszcza VC), ale że trzeba sfotografować pod SF jakiś taki niepozorny, malutki, rozklekotany wręcz mostek, to bym się w życiu nie domyślił (i dlatego łaziłem po SF w nocy i szukałem światełek ;) Ale już zupełnie przerąbane było z, wspomnianymi przez Ciebie, podkowami - sam znalazłem może ze 30, szukanie reszty zagroziłoby mojemu zdrowiu psychicznemu :D I jeszcze jedno - jeśli dla Ciebie bycie fanem to latanie jetpackiem po LV i szukanie kawałków metalu, to... gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 15:01, Remember_The_Name napisał:

Szczerze? Nie jestem w stanie uwierzyć żadnemu z Was, którzy mówicie, że przeszliście SA w
100% bez poradników - no, chyba, że na modach... A czemu? Po prostu - są w grze miejsca, np.
w których trzeba zrobić zdjęcie, lub znaleźć podkowę, o których nikt o nie-nadprzyrodzonych
zdolnościach by nie wiedział. Chyba, że przejście SA na 100% rozumiecie jako przejście całego
wątku fabularnego...?



To nie wierz jak sobie chcesz ja przeszłem bez poradników za pierwszym razem na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:25, pinu? napisał:

To nie wierz jak sobie chcesz ja przeszłem bez poradników za pierwszym razem na 100%.


Jeżeli to prawda to szczerze ci współczuję. Marnować tyle czasu tylko po to, by zdobyć kilka znaczków. Jednak w świetle Twoich wypowiedzi w temacie gta sa, gdzie co chwila prosiłeś o pomoc, tak jak np. w tym poście: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=306&pid=215 to szczerze wątpię byś nie korzystał z żadnego poradnika. Ja ukończyłem SA w 100%, używałem map i się wcale tego nie wstydzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 17:53, shinian napisał:

> To nie wierz jak sobie chcesz ja przeszłem bez poradników za pierwszym razem na 100%.


Jeżeli to prawda to szczerze ci współczuję. Marnować tyle czasu tylko po to, by zdobyć kilka
znaczków. Jednak w świetle Twoich wypowiedzi w temacie gta sa, gdzie co chwila prosiłeś o pomoc,
tak jak np. w tym poście: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=306&pid=215 to szczerze wątpię
byś nie korzystał z żadnego poradnika. Ja ukończyłem SA w 100%, używałem map i się wcale tego
nie wstydzę:P


się pytałem bo kolega poprosił a on nie ma internetu to chyba nie jest żadna zbrodnia, aj jechałem bez poradników i koniec czy wam to pasuje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 08:59, kowboj3 napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec co oznacza kod Chasestat? (...)


Kod w znaczeniu cheat''u? Chase stat to ogólnie te 5 gwiazdek oznaczających stopień zainteresowania policji Twoją osobą. Media Level to pewnie 3 gwiazdka. Najprawdopodobniej cheat służy do podwyższania/obniżania poziomu pościgu policyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować