Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA inwestuje

28 postów w tym temacie

"Choć filmy tworzone na kanwie gier (jak i vice versa...) nie cieszą się zazwyczaj zbyt dobrą renomą" - Jak reżyserem jest "niejaki" Uwe Boll to się nie ma co dziwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... w planach jest film na podstawie The Sims. Ciekawe o czym mialby byc ten film. I jak znajac Simsy to film bedzie niesamowicie nudny, a i tak bedzie sie swietnie sprzedawal. :) Choc ciekawe tez jak rozwiaza kwestie dodatkow. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:54, Podpułkownik napisał:

Ciekawe jaką fabule miałby Need for Speed Move i kto byłby reżyserem oraz jacy aktorzy
by w nim wystąpili ;),


Jakby to było coś w stylu The CannonBall Run I,II to bym się nie obraził ... drogie samochody, niezłe kobitki, spora dawka humoru no i oczywiście szalony wyścig ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by EA zainwestował w POGO w którym mogą brać udział ludzie z Polski - zawsze by to ludzi przyciągnęło :) Nie wiem dlaczego tyle państw może się bawić na pogo i wygrywać nagordy itp (w tym nasi sąsiedzi, Niemcy o ile pamiętam) a Polska znowu pominięta :( Już tyyyle lat czekam na POGO (pare lat wstecz grałem nawet ot tak, dla przyjemności :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:46, Sheloi napisał:

"Choć filmy tworzone na kanwie gier (jak i vice versa...) nie cieszą się zazwyczaj zbyt
dobrą renomą" - Jak reżyserem jest "niejaki" Uwe Boll to się nie ma co dziwić...


Niekoniecznie musiałby to być (z)Boll.
O ile film na podstawie Dead Space czy Army of Two - OK ale jak z resztą? To może być cokolwiek. A ile z nich będzie filmami bardzo dobrymi? Chyba niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS będzie na bank podobny do "The fast and the furious", Army of Two do "Bad Boys" (tylko z sama akcją), Mirror''s Edge jak Yamakashi, a Dead Space... do niczego nie podobne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Dead Space czy Army of Two to by coś jeszcze było... ale z reszty?
Wyobraża sobie ktoś film na podstawie The Sims !? Pewnie skończy się na tym że pracownicy EA będą musieli przez miesiąc nagrywać swoje życie, a reżyser wybierze co ciekawsze kawałki, hehe. Film będzie denny ja rów mariański, a i tak świetnie się sprzeda. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:42, otc napisał:

Sims the Movie.... Nie ogarniam. Że niby co? :O

Sims film ? Trochę tego nie rozumiem co tam niby mieli by robić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:59, heaton 1992 bdg napisał:

> Sims the Movie.... Nie ogarniam. Że niby co? :O
Sims film ? Trochę tego nie rozumiem co tam niby mieli by robić ??


No jak to co? Kupować meble, jeść, spać i chodzić do kibla. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno film będzie interesujący. xD

Ciekawe jak rozwiąrzą sprawę mycia się bohareów..;)
Wolałbym , aby EA zajeło się robieniem gier, a nie wchodzeniem na rynek filmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 10:50, Wojman napisał:

Hmmm... w planach jest film na podstawie The Sims. Ciekawe o czym mialby byc ten film.
I jak znajac Simsy to film bedzie niesamowicie nudny, a i tak bedzie sie swietnie sprzedawal.
:) Choc ciekawe tez jak rozwiaza kwestie dodatkow. :P


Normalnie. Spodziewaj się dodatkowego serialu w TV! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 11:59, heaton 1992 bdg napisał:

> Sims the Movie.... Nie ogarniam. Że niby co? :O
Sims film ? Trochę tego nie rozumiem co tam niby mieli by robić ??

Mnie nie pytaj. Nie jestem genialnym filmowcem. Ale na mój rozum to George Lucas ze Stevenem Spielbergiem nie zdziałali by z tego niczego ciekawego. Nawet jakby główną rolę grał Bruce Willis czy Samuel L. Jackson xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Mirror''s Edge zapowiada się na ciekawą podstawę pod dobry film :)

ciekawe czy zrobią film na podstawie Mass Effect - dla mnie to by był hit :]

btw. niedługo Max Payne i World of Warcraft doczekają się swoich filmowych adaptacji - miejmy nadzieję, że zmażą skazę jaką były wcześniejsze słabsze produkcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio na radiu zet muwili że ea będzie inwestowało w gry na telefony ciekawe czy to prawda bo gameloft trzyma prawie cały rynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:20, Gonzarion napisał:

tragedia, czysta tragedia.....boshh wyobrazcie sobie gdyby EA przejelo take 2, mielibysmy
Moda na GTA odcinek 28876459 :D


Dlatego ja od początku byłem przeciw kupnu Take Two przez EA. I niech tak zostanie.

Wracając do newsa - cóż, widać że EA boi się konkurencji i robi naprawdę dużo rzeczy, by tylko jeszcze więcej zarobić i jeszcze bardziej zabłysnąć. Pomysł na tworzenie filmów na podstawie ich "największych" gier jest niezły - pod warunkiem, że te filmy będą dobre. Sami już wiemy po kilku doświadczeniach, że z reguły takie produkcje nie były zbyt udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować