Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wciągnij kumpla - nowa sprośna zabawa w Age of Conan

39 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2008 o 15:36, Inferno PL napisał:

Takich rzeczy się niecenzuruje !!!!!!! :-(


Nie płacz bo nie ma nad czym. po pierwsze to nie oni ocenzurowali, a po drugie cenzury wymagały tylko piersi bo i tak miała przepaskę. :P

Darmowe wersje trialowe to część promocji gier MMO więc nie ma co się dziwić. Ale zważywszy na to, że AoC jest płatnym MMO to i tak nie lada gratka, szczególnie dla tych którzy mają kilku kolegów grających w Age of Conan. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 15:18, pkapis napisał:

Co ma wspólnego tytułowa sprośna zabawa i to zdjęcie z treścią artykułu opisującego wprowadzenie
kont trialowych w AoC?


Sprośna od sprosić znajomych :) Taka mała zabawa słowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 16:04, Meghan_mph napisał:

> Co ma wspólnego tytułowa sprośna zabawa i to zdjęcie z treścią artykułu opisującego
wprowadzenie
> kont trialowych w AoC?

Sprośna od sprosić znajomych :) Taka mała zabawa słowna :)


No tak, guuuupi jestem. ;-) Dzięki.
Zmyliła mnie ta "fotka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extra zapłacić za granie w gre 7 dni -_- Naprawde zal. Jakas kase wkoncu musze wyciagnac, bo jak ktos sciagnie to dluzej niz 7 dni nie bedzie gral ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara sztuczka w nowym oraz lepszym wydaniu...
Trochę dziwne, że trial nie jest ogólnie dostępny, bo chyba warto wypróbować grę zanim się ją kupi. Ja na całe szczęście (na razie) nie gram w żadne MMO, które są ogromnymi pożeraczami czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 15:10, Voltyr napisał:

Obrazek z artykułu w przyjemnym dla oka oryginale: http://image.bayimg.com/bajenaabl.jpg

Eee to jednak nie było potrzebne...

A co do newsa. 30gb to jest 1/4 mojego dysku O_o, w którym i tak mam już dużo pozajmowane. A zresztą nikt ze znajomych nie kupuje chyba, więc nie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować