Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC Gamer: "GTA IV [...] wkrótce na PC"

265 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 10:21, Kitel-1992 napisał:

"i tak sraka murowana wyjdzie jak nic... bo gralem se na PS3 w GTA 4 i mnie rozczarowalo
bo powinno byc tak : kazdy samochud powinien miec pokazane ile ma paliwa i ze trzeba
tankowac itp. a z ludzmi to ze by mogli zalatwiac potrzeby fiziologiczne a nie zachowywac
sie jak jakies manekiny !"

@NuGGet: Pomyśl ile by takie coś kosztowało sprzętu? Grę musieli by twożyć przez jeszcze
parę lat, nie chodzi mi o paliwo ale o nowe animacje ludzi i dodanie im tego wszystkiego.
Myślisz, że to wszystko zmieściłoby się na jednej płycie DVD-DL?? X360 musiałby sobie
odpuścić gta IV, tu widać przewagę ps3 i ogromną przewagę pc i do tego grafika na pc
jest milion lat świetlnych przed konsolami, bo pc ewoluują.

Jak dla mnie to GTA IV powinno wyjść z z dodatkami na PC, które konsole nie mogłyby mieć.

P.S. Czym różnią się konsole, że nie można tak sobie z łatwością uruchomić gier z nich
na PC?? Wszystko przez procesor 128 bitowy, a cała reszta jest dużo słabsza od PC, ba
nawet procesory są słabsze


No chłopaku a teraz słownik do ręki oraz twarda edukacja na temat "poprawna składnia zdania. Pomyśl 2 razy zanim coś napiszesz"

A co do tej ilości paliwa w aucie... no to było bardzo fajne w Mafia City of Lost Heaven ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
przecież jesteśmy coraz bogatsi
i gry na konsole w polsce coraz lepiej się sprzedają :|
i te 200zł powoli staje się zwykłą ceną
do tego ceny gier na konsole już nie kosztują 259zł jak na począdku
schodzimy coraz szybciej do zachodniej ceny gier konsolowych
czyli premiera gta4 oznacza cene 129zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:30, Tomek1120 napisał:

Na jednym z forów o ps3 napisałem że w cda było napisane o tym że mafia 2 będzie ładniej
wyglądać na pc że jakis programista to potwierdził. to ktoś sie zaczął rzucać że to nie
jest oficjalnie potwierdzone przez tworców w internecie i że to nieprawda bo żaden zagraniczny
serwis tego nie potwierdził. a ja jakoś nigdy nie widziałem żeby zagraniczny serwis potwierdzał
coś co w cda jest napisane


To był taki przykład z tym CDA ;) Ot bardziej chodziło mi o zwrócenie uwagi na fakt, że dla wielu Malezja = nie znam = dzicy ludzie, kanibale, nie wiedzą co to elektryczność :P Skoro pismo o takiej marce informuje, to coś jest na rzeczy. Zobaczymy na ile info przez nich zdobyte jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:26, Darkstar181 napisał:

I co ma przejęcie rynku przez konsolę do newsa o GTA IV ?

Możliwe, że zagmatwałem trochę w komentarzu i nie do końca przekazałem to, co chciałem :)
Irytują mnie tytuły, komentarze i rozmowy graczy, które w czasie premiery gry z konsoli na PC brzmią, jakby nigdy wcześniej gra na konsole nie wyszła. "Mass Effect - gramy pierwsi w Polsce!" - nie ma dopisku o wersji PC, a od premiery gry minął rok. Mhm. Ot, może się czepiam, ale cóż, taki już jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@HiSin, straszny z Ciebie idealista. O tej sytuacji można pisać w okresie o którym wspominał ktoś wyżej czyli 100-150 lat. I jakby na to spojrzeć to nie są przesadzone liczby. Ludzie zejdźcież na ziemię! Nie bujajcie w obłokach.

Skupmy się na temacie. Kto umie myśleć samodzielnie a nie robią to za niego spece od marketingu czy inny szlag, ten wie że GTA4 na PC ty wyjdzie. Gdyby na dzień dobry podczas premiery albo przed na konsolach twórcy oznajmili że gra wyjdzie na PC to czy sprzedaż byłaby taka wysoka?
Dla mnie - nihil novi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:41, HiSin napisał:

czyli premiera gta4 oznacza cene 129zł

Nie wiem gdzie tyle kosztuje mój kolega kupił za 249zł i niedawno byłem w sklepie i dalej tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 10:42, WorldWar3PL napisał:

Irytują mnie tytuły, komentarze i rozmowy graczy, które w czasie premiery gry z konsoli
na PC brzmią, jakby nigdy wcześniej gra na konsole nie wyszła. "Mass Effect - gramy pierwsi
w Polsce!" - nie ma dopisku o wersji PC, a od premiery gry minął rok. Mhm. Ot, może się
czepiam, ale cóż, taki już jestem. :)

Mnie irytują użytkownicy konsol, którzy najpierw drą się że danej gry nie będzie na PC, a gdy jednak się ona ukazuje, to zaczyna się pyskówka w stylu " pewnie i tak wam nie pójdzie".
Mimo to jakoś nie pragnę by PC, bądź któraś z konsol przejęła rynek. Da się z tym żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:41, HiSin napisał:

Hi
przecież jesteśmy coraz bogatsi

Pójdziesz do Liceum (zgadłem, mniej więcej ? :P) to ci na lekcjach z WoSu wybiją z głowy te idealistyczne myśli, jak my się to niby bogacimy...

Ode mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:48, HiSin napisał:

http://www.game.co.uk/PS3/Action/Stealth/~r331623/Metal-Gear-Solid-4-Guns-of-the-Pat
riots/
pomnóż sobie cenę przez 4.20zł bo tyle kosztuje funt.

Tanio. Tylko że to anglia a nie polska. Popatrz na takie USA zdominowane przez konsole. Tam PS3 kosztuje 800zł a gry na nie po 120zł w czasie premiery. Ja się naprawdę nie dziwię że tam konsole tak dobrze chodzą. W Polsce rozwój konsoli mocno hamują sklepy typu MM Saturn czy Empik bo ktoś wejdzie i zobaczy gre na konsolę co 2 lata temu wyszła za 269zł a na PC jest już w jakieś tańszej serii np. za 50zł. Przez ceny gier u nas nikt tego nie chce konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się.
Przynajmniej cena premierówek spadła o 59zł u większości wydawćów
BF:bad company 200zł a nie 259zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:37, Darkstar181 napisał:

"przejście na konsole nie tyczy się tyle majątku,
co mentalności ludzi którzy nie mają zamiaru kupować gier na konsole za 200 zł, tylko
ściągnąć z neta"


Podstawowy problem jest właśnie w majątku. W innych krajach, komputer jest w prawie każdym domu jak "mikrofalówka". Dziecko więc od najmniejszych lat prosi o konsole do gier bo komputer jest systematycznie zmieniany na lepszy. A u nas? Prosisz o modernizacje sprzętu, zamiast konsoli. Dwa majątku, bo stać rodziny zarówno na gry jak i komputer i nie jedną konsole. Jeśli nie to wytłumacz mi te kolejki kiedy PS2 było po 333zł w MM. Pół mojego miasta się prawie pozabijało z dziećmi żeby kupić tak tanio konsole. A teraz sobie wyobraź Polaków mających w dniu premiery PS3 wielokrotność jej sumy... lub cenę konsoli do obecnych zarobków zamiast tych 2399zł to 599zł...

>"dwa, że niektórzy wciąż grają na PeCetach, bo nadal na nich są najlepsze

Dnia 25.07.2008 o 10:37, Darkstar181 napisał:

RPG i RTSy"


Tu raczej zacofania. Sam ostatnio się dowiedziałem od ciotki, że konsole nie są do gier, bo gra się teraz na laptopach. Chyba, że sądzisz, że pasjans jest lepszy od GTA IV :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:57, HiSin napisał:

zgadzam się.
Przynajmniej cena premierówek spadła o 59zł u większości wydawćów
BF:bad company 200zł a nie 259zł

Ale dalej są gry które bardzo drogo chodzą widziałem jakiegoś spidermana za 269zł na ps3 a ta gra zbyt nowa to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak można nie wydawać gier na PC?... Nawet jeśli jest duże piractwo itd. to przecież ludzi którzy mają blaszaki jest na tyle dużo że nie robi to żadnej różnicy kochanej firmie Rockstar Games, a poza tym nie każdego stać na konsole i gre do niej np. mnie, ale za to stać mnie na bardzo dobry komputer i gre do niej bo jak by na to nie patrzec wychodzi taniej niż zakup konsoli i gry i pewnie tak jest przynajmniej w 70% graczy w Polsce, już nie mówie o tym że gry na kompa są dużo lepsze niż na konsolach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz gratuluję wszystkim, którzy obstawali za tym, że na PC się nie pojawi...
Plujcie sobie w brode ; )
A mówiłem nie raz, że GTA IV PC''tów nie ominie ! Choćby dla dobra tradycji :P (eeee marketing wszystko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować