Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FlatOut- jednak Apokalipsa!

24 postów w tym temacie

E tam, ja dalej obstaję przy "Totalnym rozp****" ;] Ciekawe czy w Polsce przeszedłby taki tytuł ;p Choć może po setkach spraw w sądach, zgodzono by się na "Duży Ambaras" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma znaczenia jaki ma mieć podtytuł nowy FlatOut. Może nawet go nie mieć i nazywać się po prostu FlatOut 3. Przecież nie to jest najważniejsze, tylko to czy gra będzie miała dużą grywalność, bo za podtytuł nikt w recenzji minusa czy plusa grze nie doda, a za grywalność jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 16:10, ziomal1234 napisał:

Niezły lepszy niż Armagedon chociaż mogło by być tradycyjnie czyli FlatOut 3


Ale to nie jest trójka. To jest druga część po tuningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Flatout:

- Totalne Zniszczenie
- Mega Rozpierducha
- Rozj.** wszystkiego :P
- Maksymalne Zniszczenie
- Wrak
- lub tez Flatout 2,5 (po prostu)
- Następna Generacja
- Ultimate Carnage (zostawić)
- Złomowisko (bardzo fajna nazwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przywiązuje jakiejś większej wagi do podtytułu , bo i tak wiem że nie zależnie od podtytułu gra będzie równie dobra , a może nawet lepsza od świetnych poprzednich części , ale fakt , faktem Ultimate Carnage jednak brzmi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalnie beznadziejnie to brzmi "FlatOut: Apokalipsa"... według mnie lepiej zostawić Ultimate Carnage.
Wogóle nie rozumiem tłumaczenia tytulów gier. Śmiesznie to brzmi, wręcz żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie apokalipsa to taki prosty podtytuł, bardziej by pasowało "strefa/fala zniszczeń". Ale i tak wolę to niż obcojęzyczny podtytuł. Każda gra powinna mieć zmieniane podtytuły na język polski. Jak wersja PL to 100%-owa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować