Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Letnie opóźnienia

24 postów w tym temacie

Wydawanie gier w czasie okresu świątecznego to świetny interes . Ja sam osobiście czekam na nowego Prince of Persia i możliwe albo i nie GTA IV , ale tak coś czuje że w Maju 2009 roku może wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu...szkoda wielka, że przełożono premierę Brothers in Arms: Hell''s Highway. A tak chciałam zagrać w tę grę jeszcze w wakacje, eh. A opóźnienie Splinter Cell''a: ConViction to jakoś przeżyję.. ważne, by gra była dobra, bo uwielbiam serię SC. Inne obsuwy mnie nie interesują. Oby tylko S.T.A.L.K.E.R.A. nie przesunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:38, Neysha napisał:

Uuu...szkoda wielka, że przełożono premierę Brothers in Arms: Hell''s Highway. A tak
chciałam zagrać w tę grę jeszcze w wakacje, eh. A opóźnienie Splinter Cell''a: ConViction
to jakoś przeżyję.. ważne, by gra była dobra, bo uwielbiam serię SC. Inne obsuwy mnie
nie interesują. Oby tylko S.T.A.L.K.E.R.A. nie przesunęli.


No ale wiesz dziewczyno, że ty masz 14 lat... btw. Sama wybierałaś sprzęt do PC?, bo widzę, że masz tak samo świetny gust jak ja (Q6600 i 8800GT ) :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB - wielkie WTF ode mnie O_o
Dopóki nie przesuną premiery Prince of Persia na dalej, niż styczeń, będę szczęśliwy... Na SC nie czekam, bo ta gra zniechęca mnie do siebie od pierwszych informacji o nowym gameplayu, HAWX jakimś hitem, znając życie, nie będzie, poza tym to chyba tylko Far Cry 2 jest większym tytułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no oby S.t.a.l.k.e.r.a nie przesunęli. O BiA to ja nawet nie wspominam, bo gra miała wyjsc w 2006-2007 :P tak było w pierwszych zapowiedziach. Ale niech się nie spiesza z grami, aby były jak najlepsze. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:02, szeretucha napisał:

Hmm no oby S.t.a.l.k.e.r.a nie przesunęli. O BiA to ja nawet nie wspominam, bo gra miała
wyjsc w 2006-2007 :P tak było w pierwszych zapowiedziach. Ale niech się nie spiesza z
grami, aby były jak najlepsze. :]


Spokojnie:)Stalkera na 100% nie przesuną:)Ja osobiscie czekam na Splinter Cell: Conviction i mam nadzieje że gra wyjdzie w 2009 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 15:56, Khasim napisał:

MisioKGB - wielkie WTF ode mnie O_o
Dopóki nie przesuną premiery Prince of Persia na dalej, niż styczeń, będę szczęśliwy...
Na SC nie czekam, bo ta gra zniechęca mnie do siebie od pierwszych informacji o nowym
gameplayu, HAWX jakimś hitem, znając życie, nie będzie, poza tym to chyba tylko Far Cry
2 jest większym tytułem...


Pzepraszam, ale nie rozumiem czym się zdziwiłeś ;o ?

Co do Twych słow: Tak, też byłbym szczęśliwy gdyby nie przesunęli PoP''a, co do HAWX też się z tobą zgadzam; rendery były niesamowite ale gameplay to już niestety inna bajka. Far Cry 2 ? Tak to będzie hit ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, słysze o podtytułach tych gier pierwszy raz, i to że zostały przesunięte nie bardzo mnie martwi, zresztą niec dziwnego bo to odgrzewane popłuczyny będą ( nie znaczy że złe gry, tylko ile razy można to samo dawać?). Niech tylko Wotlk w terminie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, a to wszystko przez Stwora który to wykrakał ;P

Ech, szkoda szkoda. Najpierw Battlefield Heroes, a teraz jeszcze te tytuły. Kurcze, a miałem nadzieję, że szybko uda mi się zagrać w Tom Clancy''s HAWX (nowego Ace Combat na horyzoncie nie widać) oraz Brothers is Arns: Hell''s Highway. Akurat tytuły, na które dość "mocno" czekałem musiały zaliczyć obsuwę. No ale cóż, będę musiał uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:40, Wintesun napisał:

hmm, słysze o podtytułach tych gier pierwszy raz, i to że zostały przesunięte nie bardzo
mnie martwi, zresztą niec dziwnego bo to odgrzewane popłuczyny będą ( nie znaczy że złe
gry, tylko ile razy można to samo dawać?). Niech tylko Wotlk w terminie dają.


Pierwotnie myślałem, że żyłeś 2 lata w Piwnicy ale skoro nawiązałeś do Wotlk to już wiem dlaczego nie wiesz nic o tych grach w newsie, WoW wciąga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować