Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Hitman: Blood Money - temat ogólny

797 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2008 o 10:46, Los Emilos napisał:

Wydawało mi się że to pytanie retoryczne bo chyba wtedy bym szukał odpowiedzi na innego
typu forach.

PS. U mojego kumpla na AMDx2, 1024RAM i nVidia 7800 chodzi bez problemów.


Może zainstaluj od nowa

Pewnie czegoś brakuje Direct albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ten błąd występuje tylko przy próbie strzału. Gra była już instalowana ponownie. Patchów do polskiej wersji nigdzie nie znalazłem jak coś. Uważam że to może byc wina karty dźwiękowej, która jest zintegrowana.


PS. Jedna z najlepszych gier a ja w nią grać nie mogę :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se gierke przechodzę 2 raz ale innymi sposobami. Kurcze kiedy wyjdzie następna cześć chodź to powoli raczej niemożliwe zwłaszcza wiem to po zakończeniu tej części. Ale mimo to wierzę że wyjdzie jeszcze jakiś Hitman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:17, Coxsik napisał:

Ja se gierke przechodzę 2 raz ale innymi sposobami. Kurcze kiedy wyjdzie następna cześć
chodź to powoli raczej niemożliwe zwłaszcza wiem to po zakończeniu tej części. Ale mimo
to wierzę że wyjdzie jeszcze jakiś Hitman


Lol, przecież "oficjalne" zakończenie to to, w którym 47 przeżywa.
Wystarczy wciskać WSAD kiedy leży w kościele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:21, Szczur22 napisał:

> Ja se gierke przechodzę 2 raz ale innymi sposobami. Kurcze kiedy wyjdzie następna
cześć
> chodź to powoli raczej niemożliwe zwłaszcza wiem to po zakończeniu tej części. Ale
mimo
> to wierzę że wyjdzie jeszcze jakiś Hitman

Lol, przecież "oficjalne" zakończenie to to, w którym 47 przeżywa.
Wystarczy wciskać WSAD kiedy leży w kościele :P

No co ty. Pierwsze słyszę. Jeżeli to prawda to mam kolejny powód aby grę przejść ponownie. Ale serio pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:22, Coxsik napisał:

> Lol, przecież "oficjalne" zakończenie to to, w którym 47 przeżywa.
> Wystarczy wciskać WSAD kiedy leży w kościele :P
No co ty. Pierwsze słyszę. Jeżeli to prawda to mam kolejny powód aby grę przejść ponownie.
Ale serio pierwsze słyszę.


Hehe, gratuluje spostrzegawczości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białą marynarkę czy cały garniak? Z tego co pamiętam do tylko białą marynarkę miał chemik w misji treningowej, a biały garniak jest w ostatniej misji. Czytałem też że są jakieś mody podmieniające skiny itp, ale ja się w to nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody w wersji 1.2 zostały wyłączone przez programistów, ale ktoś stworzył specjalny program który odblokowywuje kody.
Tu masz linka do niego:
http://www.wrzuta.pl/pliki/8SM18p3hu7/
Sposób użycia:
Włączasz wybraną misję, minimalizujesz grę, włączasz ten program, wracasz do gry i voila wszystko działa jak we wcześniejszych wersjach.
Sposób sprawdzony. Aha, operację trzeba powtarzać przy każdym rozpoczynaniu misji.

Miłego grania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy kolejne czesci Hitmana sa ze soba powiazane fabularnie?
Zakupilem edycje kolekcjonerska ale chcialbym zaczac rozgrywke od Krwawej forsy ze wzgledu na dosyc nowoczesna grafike. Czy strace jakies smaczki grajac "od konca"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:57, SirMike napisał:

Mam pytanko. Czy kolejne czesci Hitmana sa ze soba powiazane fabularnie?
Zakupilem edycje kolekcjonerska ale chcialbym zaczac rozgrywke od Krwawej forsy ze wzgledu
na dosyc nowoczesna grafike. Czy strace jakies smaczki grajac "od konca"?


"Hitmany" nie są ze sobą jakoś specjalnie powiązane fabularnie, jest kilka wydarzeń i smaczków łączących wszystkie części, ale tak wiele nie stracisz zaczynając od "Forsy".
Mimo wszystko radziłbym jednak zacząć chronologicznie, gdyż ostatnia część jest najbardziej rozbudowana jeśli chodzi o sposoby zabijania i wcześniejsze części mogą wydawać się później wydawać mniej atrakcyjne (chociaż wcale nie są).
Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z Hitmanem, zacznij od jedynki. Będzie Ci łatwiej zrozumieć prawa rządzące tym światem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 21:16, Solmath napisał:

"Hitmany" nie są ze sobą jakoś specjalnie powiązane fabularnie, jest kilka wydarzeń i
smaczków łączących wszystkie części, ale tak wiele nie stracisz zaczynając od "Forsy".

Nie powiedziałbym. W ostatniej części praktycznie non-stop autorzy nawiązują do pochodzenia głównego bohatera, o którym traktowała właśnie "jedynka". Poza tym, akcja "Kontraktów" jest wycinkiem historii opowiedzianej w BM, a retrospekcje dotyczą wydarzeń z poprzedzających ją rozdziałów. Cała seria stanowi więc jedną, spójną całość i warto poznać ją od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 21:35, ShadowG napisał:


> "Hitmany" nie są ze sobą jakoś specjalnie powiązane fabularnie, jest kilka wydarzeń
i
> smaczków łączących wszystkie części, ale tak wiele nie stracisz zaczynając od "Forsy".

Nie powiedziałbym. W ostatniej części praktycznie non-stop autorzy nawiązują do pochodzenia
głównego bohatera, o którym traktowała właśnie "jedynka". Poza tym, akcja "Kontraktów"
jest wycinkiem historii opowiedzianej w BM, a retrospekcje dotyczą wydarzeń z poprzedzających
ją rozdziałów. Cała seria stanowi więc jedną, spójną całość i warto poznać ją od początku.


Dzieki za informacje. Zaczne w takim razie od poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem otóż to gdy po przejscu misji zapisuje grę wyłączam ja i jeszcze raz ją właczam nie mogę jej nigdzie wczytać, wiecie może oco z tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 18:16, safran44 napisał:

Cześć mam taki problem otóż to gdy po przejscu misji zapisuje grę wyłączam ja i jeszcze
raz ją właczam nie mogę jej nigdzie wczytać, wiecie może oco z tym chodzi??

Możesz zacząć chyba jedynie od początku. To jest zapis w czasie misji, żeby zacząć jak coś spaprasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z Hitmanem(Blood Money oczywiście). Gra wywala się do windowsa podczas misji w Operze - nie dzieje się to jednak zaraz po rozpoczęciu tylko losowo - np. chowam kolesia do pudła - crash, strzelam do policjanta - crash, ciągnę ciało - crash... Jak można rozwiązać ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 17:11, Benqiu napisał:

Witam. Mam pewien problem z Hitmanem(Blood Money oczywiście). Gra wywala się do windowsa
podczas misji w Operze - nie dzieje się to jednak zaraz po rozpoczęciu tylko losowo -
np. chowam kolesia do pudła - crash, strzelam do policjanta - crash, ciągnę ciało - crash...
Jak można rozwiązać ten problem?


Podaj konfiguracje komputera. Ja identyczny problem miałem w jednej misji (nie pamiętam nazwy ale jest później) i dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować