Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar szykuje nowy projekt

43 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 11:28, Get Down napisał:

Fajnie by było gdyby to był Max 3


z tego co pamiętam to Maxa zrobiło Remedy Entertainment a nie Rockstar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boze zeby to niebyl max payne jak by niemial na pc wyjsc
edit. co ma r* do maxsia skoro robił obydwie czesci remedy studios a r* nawet do ich prawa niema haha ... sprawdzcie zanim napiszecie newsa bo to ze sobie jakis tam tym napisał na forum to wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że to będzie jeden z tych dwóch tytułów.
Albo Max Payne 3 którego poprzedniczki były wprost wyśmienite.
Lub Manhunt 3 z którym nie miałem szansy się spotkać w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No ciekawie się zapowiada , ja obstawiam że będzie to Max 3 , Manhunt 3 albo Bully 2 , osobiście chciałbym Bully 2 bo wg. mnie jedynka była bardzo grywalna i przyjemna , jednak jeśli to nie będzie Bully to za Max''a 3 bym się nie obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli projektem okaże się trzeci Max, to ciekawe, czy zostanie wydany też na PC? Ponoć R* zakończył produkcje PeCetowe na San Andreas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to można spodziewać się nowego Max Payna , wszytko na to wskazuje , tylko czy najnowsza część tej kultowej gry będzie tak dobra jak pierwsze dwie części , to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak spodziewacie się jednak innego tytułu niż Max Payne , może Manhunt a może zapowiedzą na kiedy zrobią nowe Gta :D Co o tym sądzicie , z tym ogłoszeniem nowego Gta , nie mówię że powiedzą że wyjdzie za 2 lata , tylko powiedzą nazwę i inne takie tam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Max Payne 3 to byłoby coś! Ostatnio jest moda na "wskrzeszanie" świetnych marek - np. Diablo, Wolfenstein czy Street Fighter - a ja wcale bym się nie obraził, gdyby do tych tytułów trafił również Max Payne. Jednak czy na pewno chodzi o tego policjanta po przejściach? Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Rockstar zapowiedziało GTA na DS to już mi do szczęścia niczego więcej nie potrzeba , chociaż na pewno oczywiście bardzo przydałby się Max Payne 3 , tym bardziej że właśnie powstaje bardzo dobrze zapowiadający się kinowy film o tym gliniarzu , jakby do tego zapowiedzieli jeszcze GTA IV na PC to byłbym wprost wniebowzięty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 15:13, szypek26 napisał:

> z tego co pamiętam to Maxa zrobiło Remedy Entertainment a nie Rockstar :)
tak, Maxa robiło Remedy. ale grafika R* na obrazku chyba sama z siebie się nie wzięła,
co? :P


No tak tylko, że producent a wydawca to chyba dwie różne rzeczy co ;P ?
Jeden tworzy grę, drugi zajmuje się marketingiem, promocją i dystrybucją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować