Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

A ja ponowię pytanie: do tych którzy przeszli grę:
podobno po końcowych napisach jest jeszcze jakaś gadka - ja niestety nie zaczekałem do końca napisów , grę odinstalowałem, a potem gdzies mi się obiło o uszy że coś tam jeszcze powiedzieli...niech mnie ktos oświeci ;)
a propos, czekam teraz na Risen 2 albo jakiś dodatek przynajmniej ;) może coś słyszeliscie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:17, castlerock napisał:

A ja ponowię pytanie: do tych którzy przeszli grę:
podobno po końcowych napisach jest jeszcze jakaś gadka - ja niestety nie zaczekałem do
końca napisów , grę odinstalowałem, a potem gdzies mi się obiło o uszy że coś tam jeszcze
powiedzieli...niech mnie ktos oświeci ;)
a propos, czekam teraz na Risen 2 albo jakiś dodatek przynajmniej ;) może coś słyszeliscie
na ten temat?


Ja pamiętam że po filmiku końcowym lektor

Spoiler

wspomniał że z resztą świata nie jest najlepiej (chaos i destrukcja opanowały resztę świata) a tylko Falanga ocalała. A ludzkość i tak powstanie...


Co do dodatku - coś bąknęli o dodatku ale trzeba zaczekać do nowego roku, może w tym czasie coś powiedzą.

@Albii: no to o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 18:15, StaryCapiur napisał:

Spoiler

Tam gdzie spotykasz Romana z Ekipą jest jaskinia, w niej groby, w grobach zaś skrzynie
(które zabijają) jedna jest właściwa, w niej skarb i mapa... Było kilka opcji dialogowych
z Romanem, mogłeś oddać mu mape, lub zachować sobie... jeżeli wybrałeś opcje pierwszą,
oddałeś mu mape, lecisz do komnaty gdzie więziona jest patty, ona mówi ze chce te mape,
wtedy idziesz z nią ubić romanowa, mapa będzie w jego zwłokach



Spoiler

Ubiłem Romanova od razu jak się pytał czy mu pomogę dostać się do skarbu, potem rozwiązałem zagadkę i teraz nie mogę znaleźć Patty - pewnie gdzieś ją przegapiłem. Help? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2009 o 22:12, MKRaven napisał:

Spoiler

Ubiłem Romanova od razu jak się pytał czy mu pomogę dostać się do skarbu, potem rozwiązałem
zagadkę i teraz nie mogę znaleźć Patty - pewnie gdzieś ją przegapiłem. Help? ;)



To wróć się do poprzednich ruin, znajdź schody na dół. Mając klucz tego kogo ubiłeś otworzysz celę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:17, castlerock napisał:

A ja ponowię pytanie: do tych którzy przeszli grę:
podobno po końcowych napisach jest jeszcze jakaś gadka - ja niestety nie zaczekałem do
końca napisów , grę odinstalowałem, a potem gdzies mi się obiło o uszy że coś tam jeszcze
powiedzieli...niech mnie ktos oświeci ;)

Spoiler

Nasz bohater mówi o tym, że na świecie są inni tytani i musi ich pokonać. Czyli taka zapowiedź Risen 2. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostanę jakiś lepszy kostur? Mam

Spoiler

ten od kowala glewię dla marcello czy jakos tak

, ale już od dawna. Mieczy jest pełno a ja ciągle z tym samym kosturem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Spoiler

jak pozbyć się tej czerwonej "bariery" ? Szukam Eldrica poszedłem za tym pdem do ruin i tak wejście jest zasłonięte czarwoną barierą, nie mogę tam wejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem we

Spoiler

wschodniej świątyni,w której mam znaleźć kryształowy dysk.Lecz nie mam popiersia by złożyć go na ołtarzu(wtedy otwiera się brama).Znalazłem dwa popiersia.I jeszcze jedno.Gdzie szukać pozostałych dysków?Mma jeden od Eldrica i jeden od Dona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie, i na mnie nadszedł czas, aby wybrać się w podróż po Farandze.
Ale najpierw standardowe pytanie: jakieś patche jeszcze przed pierwszą rozgrywką? Pojawiło się już cusik? A z modów, tylko ten od Robena godny zainstalowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest runa otwarcia? cyrus jej nie sprzedaje, ten alchemik też nie, to gdzie jej szukać? Wrukos

Spoiler

piszesz, że masz te popiersia, więc po prostu połóż je na tamtych ołtarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@conan8: chyba jest w siedzibie Gygera. Byłeś u Cyrusa i domku Eldrica? Powinieneś ujrzeć wyspę z dziwnymi drzewami. W wyprawie pomoże ci William.

@Gryczka: prócz patcha usuwającego dziwną mgłę dla kart GF 6xxx/7xxx i dodatku poprawiającego czcionkę w grze nie ma nic. Null.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 12:39, Gryczka napisał:

jakieś patche jeszcze przed pierwszą rozgrywką?

Na razie wyszedł chyba tylko hotfix dla kart GeForce z serii 6 i 7 który naprawiał mgłę. Jak masz kartę z innych serii, nie ma potrzeby instalowania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w III rozdziale jako wojownik inkwizycji i nie wiem jak opuścić most w świątyni żeby inkwizytor i inni mogli przejść. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. Proszę o pomoc bo siedzę już tam trochę wszystkich wybiłem i nie mam pojęcia jak opuścić ten most. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:25, Gorn7 napisał:

Jestem w III rozdziale jako wojownik inkwizycji i nie wiem jak opuścić most w świątyni
żeby inkwizytor i inni mogli przejść. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi. Proszę
o pomoc bo siedzę już tam trochę wszystkich wybiłem i nie mam pojęcia jak opuścić ten
most. Z góry dzięki.

Spoiler

Z tego co pamiętam to masz znaleźć mapę, wrócić do Inkwizytora, pójdziecie wykopać tunel ale będzie mały więc trzeba będzie przedostać się zaklęciem zamiany w Łodzika i po wyjściu z pomieszczenia na prawo, na górę i poszukaj kołowrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować