Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008 - wyścig po nagrody rozpoczęty!

41 postów w tym temacie

Spayki

Już tylko godziny pozostały do uroczystości otwarcia XXIX Igrzysk Olimpijskich. Tym razem najlepszych sportowców ze wszystkich zakątków globu ziemskiego gościć będzie Państwo Środka, potocznie zwane Chinami (albo na odwrót). W każdym razie biało-czerwoni już zameldowali się w kraju Konfucjusza i prochu, czas więc na rozpoczęcie rywalizacji o najwyższe laury!

Przeczytaj cały tekst "Igrzyska Olimpijskie Beijing 2008 - wyścig po nagrody rozpoczęty!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania dość proste, jednak przy niektórych trzeba było się trochę dłużej zastanowić, jednak sądzę, że wszystkie moje odpowiedzi są prawidłowe. Może teraz zwyciężę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, odpowiedzi wysłane. ;p
Mam nadzieję, że coś wygram. :D
Coś czuję, że zwycięzcą bedzie osoba, która odpowiedziała na wszystkie pytania poprawnie i jako ósma (08) lub dwudziesta czwarta (08+08+08) wysłała swoje zgłoszenie. Tak tylko głośno myślę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:24, xbit71 napisał:

Coś czuję, że zwycięzcą bedzie osoba, która odpowiedziała na wszystkie pytania poprawnie
i jako ósma (08) lub dwudziesta czwarta (08+08+08) wysłała swoje zgłoszenie. Tak tylko
głośno myślę. ;p

Albo co dwutysięczna-ósma osoba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły konkurs ;] Odpowiedzi wysłane (swoja droga pytanie nie byly szczególnie trudne) teraz tylko czekać a nagroda jest całkiem, całkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:31, michaelo94 napisał:

Albo co dwutysięczna-ósma osoba xD

xDDD
Wszystko prawdopodobne. ;p
Najwięcej głowiłem się nad pytaniem nr 4, ale w końcu strzeliłem... Mam nadzieję, że poprawnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny fajny konkurs... Ostatnio gram.pl pod tym względem nas rozpieszcza. :P
Swoje odpowiedzi oczywiście wysłałem. Były w miarę proste, więc pewnie i poprawnych odpowiedzi udzieli duża liczba gramowiczów, bo nagroda jest cenna. Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszych reprezentantów i oczekiwać wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytania nie sprawiły mi problemu, choć bez google się nie obeszło. :) Konkurs fajny, nagroda tak samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... Ostatnio gram.pl zdominowały konkursy losowane z prostymi pytaniami. Ja były jakieś fajne twórcze to albo się z czasem nie wyrobiłem, albo nagroda mnie nie zainteresowała. Przez to wszystko już mało kto pamięta moc Kukowsky''ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:53, Kukowsky napisał:

Ja były
jakieś fajne twórcze to albo się z czasem nie wyrobiłem, albo nagroda mnie nie zainteresowała.

Rozumiem że komputer wygrany przez Ciebie w zeszłym roku nie liczy się ?

Dnia 06.08.2008 o 17:53, Kukowsky napisał:

Przez to wszystko już mało kto pamięta moc Kukowsky''ego...

Ano tak, starzejemy się... czas umierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:57, Darkstar181 napisał:

Rozumiem że komputer wygrany przez Ciebie w zeszłym roku nie liczy się ?

Kiedy to było...

Dnia 06.08.2008 o 17:57, Darkstar181 napisał:

Ano tak, starzejemy się... czas umierać :P

Ta, kiedyś to tak średnio co trzy tygodnie mi przychodziła paczka z jakiegoś konkursu, a tu tymczasem od jakiś trzech miesięcy cisza. Czas umierać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 18:02, Kukowsky napisał:

Ta, kiedyś to tak średnio co trzy tygodnie mi przychodziła paczka z jakiegoś konkursu,
a tu tymczasem od jakiś trzech miesięcy cisza. Czas umierać. :/

Tia... spójrz na to z mojej strony. Ja wygrałem RAZ w życiu paczkę słodyczy na żałosnym koncercie dla dzieci...e, kiedy to było ? Kurna, jakieś 16 lat temu ! Jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty konkurs i na jednej stronie wszystko znalazłem. Mam nadzieje, że teraz wygram. Byłby to uśmiech na mej twarzy dzielący się z grymasem wstrętu przed szkołą, że tak poetycko napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi już wysłałem:) Największe problemy były przy drugim i czwartym pytaniu, ale mam nadzieję, że poprawnie odpowiedziałem. Chociaż i tak pewnie nie wygram, ale spróbować zawsze można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laptop by się w sumie przydał, bo mój komp szroci strasznie :), wcześniejszego laptopa dostała narzeczona... a taki prezent "na zaś" ślubny od gramu był by milusi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować