Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2007 o 04:03, Graffis napisał:

Czyli znasz, czy nie? Bo się pogubiłem ... znowu ;P

Lol, też bym się pogubił xD Nie wiem czemu napisałem "/.../nie/.../" Nie, nie znam :) Możesz teraz poświęcić temu parnście zdań ;]

Dnia 26.08.2007 o 04:03, Graffis napisał:

No to screeny co było wiadomo o co się wzbogaciłem. Super są ta lampki nad kokpitem ;]

Zajeżdża mi NFS''em a raczej opcją tuningu w nim udostępnioną ;D Cóż, ale tak czytam po łebkach i ogólny obraz jest taki iż EVE do poważnych gier należy. Tudzież korporacje - swojsko nie brzmi ;] Rozumiem że tak gildie się zwą? Yy, ale że własne karty trialowe tworzą... Jak powiedzałem po łebkach, w połowie przytomny itp ;]
Imo sygne sam zrobiłeś (raczej) więc na grafice się z deczka znasz. Z wiązku z tym czemu lay geesa taki zaniedbany?

BTW: Dochodze do wniosku że jedyne co dobre na mym sajcie to muzyka więc coś czego sam nie wykonałem ;] bardzo trudno będzie mi stworzyć klimat choć odrobinę dorównujący filmowi bo ów zamierzam stworzyć. Jak na razie faza wstepnya, test kolorów jest ogólny szkic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 04:12, Graffis napisał:

No i kliknąłem ''Dodaj Post'' zamiast ''Przeglądaj'' - trochę późno chyba się robi. A do tego
meeeh... forum nie pozwala mi fotek uploadować... ktoś wie czemu?

Hym. Bo zbyt duży plik chciałeś załadować? Raczej odpada. To poniżej to art całkowicie testowy ;]
Probos: Cześć i.. żegnam ;]
BTW: 3 delegatów się spotkało/.../ Reszte dopiszcie sami ;]

20070826042418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2007 o 04:26, Obi-wan Kenobii napisał:

Probos: Cześć i.. żegnam ;]


No hello, Matka Rosja wzywa, lecz trochę poczeka ;)

Dnia 26.08.2007 o 04:26, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: 3 delegatów się spotkało/.../


Z dwóch nic nie zostało, a że Probos najdłuższy stażem, wiedział że uciekać należy wirażem ^^
Dobra, spaaaaadam, narazicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Lol, też bym się pogubił xD Nie wiem czemu napisałem "/.../nie/.../" Nie, nie znam :) Możesz
teraz poświęcić temu parnście zdań ;]

Hallo = lo ;P

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Zajeżdża mi NFS''em a raczej opcją tuningu w nim udostępnioną ;D

Wyglądu statków nie można zmieniać, serwer by nie wytrzymał tego ;) No ale wiele statków jest domyślnie piękna, Slicer to jeden z nich. Mam nadzieję, ze tym razem screeny wejdą ;)

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Cóż, ale tak czytam po łebkach i ogólny obraz jest taki iż EVE do poważnych gier należy.

No jest i poważna i skomplikowana. Ogromne pole do popisu dla wszystkich ambitnych graczy ;)

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Tudzież korporacje - swojsko nie brzmi ;] Rozumiem że tak gildie się zwą?

Tak jest. Korporacje z kolei mogą tworzyć sojusze.

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Yy, ale że własne karty trialowe tworzą...

No tak, to jest takie promo. Ale produkują też karty pre-paid, które można od innych graczy kupować oficjalnie na forum ;) Dziś wydałem 400mil na taki 90 dniowy kod dla mojego przemysłowego alta.

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Jak powiedzałem po łebkach, w połowie przytomny itp ;]

Zapraszam wkrótce na mojego gs''a, może nawet filmiki instruktażowe będą ;)

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

Imo sygne sam zrobiłeś (raczej) więc na grafice się z deczka znasz. Z wiązku z tym czemu lay
geesa taki zaniedbany?

Ten sig to akurat robota Snufola.Statek na nim widoczny to Navy Issue Apocalypse - odpowiednik niszczycieli z SW. Fore i Aft Four to określenia na poczwórne baterie - dwie z przodu, dwie z tyłu. Ja robiłem siga z GW (The voice of LOVE in your party!). A czemu braki graficzne na gs''ie? Cóż prawdę powiedziawszy nie chciało mi się tych tabów robić i jakoś pomysłu nie miałem. Sugestie jakieś ;) ?

Dnia 26.08.2007 o 04:21, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Dochodze do wniosku że jedyne co dobre na mym sajcie to muzyka więc coś czego sam nie
wykonałem ;] bardzo trudno będzie mi stworzyć klimat choć odrobinę dorównujący filmowi bo ów
zamierzam stworzyć. Jak na razie faza wstepnya, test kolorów jest ogólny szkic ;]

NO bah! Powodzenie! :D

Amarr Navy SLicer - LDF Exultet:

20070826044019

20070826044030

20070826044040

20070826044048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

Hallo = lo ;P

Aha :D Dobrze wiedzieć bo człowieka irytuje niewiedza. Ot takie skróty sms''owe, (tutaj ich lista http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Internet_slang). Znam jakieś 5%...

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

Wyglądu statków nie można zmieniać, serwer by nie wytrzymał tego ;) No ale wiele statków jest
domyślnie piękna, Slicer to jeden z nich. Mam nadzieję, ze tym razem screeny wejdą ;)

A konfig jaki masz? Bo na moim starociu gra by nie ruszyła :|Swoją drogą może wiesz o tym coś więcej (w końcu Ty wszystko wiesz ;]) Czemu np 2Moons na najwyższych mi śmiga a gra o słabszej grafie muli? Nie, to nie wina optymalizacji. Tak samo z GW. MMO są w inny sposób robione? Mój tok rozumowania trudno pojąc więc nie łam się jesli Ci sie nie powiedzie

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

No jest i poważna i skomplikowana. Ogromne pole do popisu dla wszystkich ambitnych graczy ;)

Mających czas przedewszystkim ;] Cóż, jakby językiem ojczystym pisana to może, obecnie nie ma szans.

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

Tak jest. Korporacje z kolei mogą tworzyć sojusze.

Oraz wojny między sobą czyż tak? ;]

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

No tak, to jest takie promo. Ale produkują też karty pre-paid, które można od innych graczy
kupować oficjalnie na forum ;) Dziś wydałem 400mil na taki 90 dniowy kod dla mojego przemysłowego
alta.

40mil? Jaśniej proszę bo nie czaje ;] Waluta w grze?

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

Zapraszam wkrótce na mojego gs''a, może nawet filmiki instruktażowe będą ;)

"Ambitni gracze" jak powiedzałeś bo zapewne twojego autorstwa ów filmki będą :)

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

> geesa taki zaniedbany?
Ten sig to akurat robota Snufola.

Gość na forum od początku a postów tyle co nic. Znasz go z EVE nieprawdaż?
Statek na nim widoczny to Navy Issue Apocalypse - odpowiednik

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

niszczycieli z SW. Fore i Aft Four to określenia na poczwórne baterie - dwie z przodu, dwie
z tyłu. Ja robiłem siga z GW (The voice of LOVE in your party!). Cóż prawdę powiedziawszy nie chciało mi się > tych tabów robić i jakoś pomysłu nie miałem.

Na stronke korporacji (nie jestem pewien ale tak mniemam ;]) w której autor sygny jest jestem ;] Widzę że niejaki Milo Deadstar jest na czarnej liscie :D Cóż, mogę sie mylić i to grubo ale tak to wygląda. Moja ledwo istniejąca "znajomość" języka angielskiego tłumoaczy to "Most dangerous of us all)" niebezpieczny dla wszystkich ;] Czyli swoiste ostrzeżenie przed nim. Poprzednią sygnature również pamiętam :)

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

A czemu braki graficzne na gs''ie? Sugestie jakieś ;) ?

No pusta tak ;] Bez obrazy ale gdy zobaczyłem sygne pomyślałem że stać Cię na dużo lepszy layout na geesie. W obecnym nie pasuje mi statek na środkubo czytelnosć psuje. Sugestie? Raczej tyle ;]

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

NO bah! Powodzenie! :D

Dzięki ;]

Dnia 26.08.2007 o 04:41, Graffis napisał:

Amarr Navy SLicer - LDF Exultet:

Uu, grafika stoi na wyskim poziomie... Z upgread''ować trza mojego dziada ;]

BTW: Idę spać... albo jeszcze nie wiem czy ide ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę! Tak oglądałem od północy szeregowca rayana, i musiałem zasnąć... :/ Może tutaj popiszę. Widzę temat o smokach się zaczął :-)

Obi - Wan Kenobii - Sam robiłeś tego smoka ? :D Czy to raczej przeróbka, albo zwykły art ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dużo szybciej rozpocznamy sesje bo wczoraj to jakis kwas był ;] U mnie dziś była "zabawa" w parku, jeśli chcecie mniej więcej dowiedzieć się jak takie dyskoteki u mnie wyglądaja to poczytajcie moją rozmowe z wdowiakm''em, w gąszczu zdań powinniście jao taki opis odnaleźć ;] Bidulek nadal odpisuje xD Aż się boję gdy skończy... Tylko problem w tym że w parku nie byłem. Dziś taki przymulony jestem że hejo, mam przeczucie że jakbym się jednakzdecydował na wyjście to usnąłbym pod drzewem a wiadomo że to niebezpieczne bo współczesny "król złodzieji" czuwa ;] A pozatymdDopiero co oglądałem diabła z Londyny i cóż, facet wszystko zaplanował ale ciekawi mnie co go skłoniło do takiego pokazu :)

BTW: Witam Wszystkie nocne kobyły ;]

Baal Namib: A gdzie tam... Od podstaw czegoś podobnego nie zrobie na pewno w ciągu paru lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ohayo nightmares :) Dziś w sumie nienajlepiej się czułem xD Małe problemy żołądkowe - znak zbliżającej się szkoły. Ale obejrzałem całe Scrapped Princess - genialne anime. Moje wrażenia tutaj (krótki wstęp, gdy jesezce byłem w połowie): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=3054 oraz tutaj (już po obejrzeniu) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=3064
Z góry sry za słabe texty zwłąszcza w drugim poście, ale to anime tak mnie oszołomiło, że nie byłem w stanie pisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:13, Obi-wan Kenobii napisał:

Dziś dużo szybciej rozpocznamy sesje bo wczoraj to jakis kwas był ;] U mnie dziś była "zabawa"
w parku (...).


A mogę spytać gdzie mieszkasz, bo u mnie też jest pseudo impreza w parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niedawno wstałem ! Tak się złożyło, że poprzedniej nocy w ogóle nie spałem, dlatego wczoraj zasnąłem około 17.00 ! Teraz czuję się zupełnie rozbudzony i mam zamiar spędzić upojną noc z forum ;] !! Trochę przestawiłem sobie godziny i nie wiem jak to będzie, kiedy nadejdzie czas szkoły !! Oczywiście WITAM i POZDRAWIAM Nocnych Marków !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:28, MastAlol napisał:

A mogę spytać gdzie mieszkasz, bo u mnie też jest pseudo impreza w parku.

W Łaszczowie ^_^ Cóż, na pewno nie tam gdzie Ty ;] Swoją drogą belki które masz na sajcie wiem skad pochodzą, sam mam tę tapete :) Chyba że dziwnie podobne są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:35, reykan napisał:

Znajdź sobie jakąś szkołę dla wampirów czy krwiopijców (w skrócie - idź na praktykę do Urzędu
Skarbowego).

Proszę w mojej obecności nie obrażać Urzędu Skarbowego !! Tak się składa, że mam z nim wiele wspólnego (długo by tłumaczyć) Więc wiesz bez takich, bo.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:33, PatrolPatryk napisał:

A ja niedawno wstałem ! Tak się złożyło, że poprzedniej nocy w ogóle nie spałem, dlatego wczoraj
zasnąłem około 17.00 !

Uhu, to ja wczoraj całkowicie odmiennie... o 5:30 spać poszedłem i żałowałem bo to strata czasu była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:35, Obi-wan Kenobii napisał:

> A mogę spytać gdzie mieszkasz, bo u mnie też jest pseudo impreza w parku.
W Łaszczowie ^_^ Cóż, na pewno nie tam gdzie Ty ;] Swoją drogą belki które masz na sajcie wiem
skad pochodzą, sam mam tę tapete :) Chyba że dziwnie podobne są..


Ja znalazłem taki obrazek na jakimś blogu (załączam obrazek), a że tematyka pod Scarface podobna to musiałem skorzystać ^^. Dopracowuję go jeszcze, jutro na konkurs będzie finalna wersja :)
BTW. Oglądaliście mój ulubiony film - Scarface? Jak wrażenia?

20070827003823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj jakieś imprezy w mieście, i przez cały dzien, jakiś menelski samolot, z jakimiś menelskimi dziecmi latał nad moim domem, oszaleć szło:P
A na dodatek, już napewno nie zdam, poprawki mam 29 sierpnia, a nic na nie nie umiem:/ Czyli, kibluje:P

Witojta Nocne Marki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować