Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 02:24, Morris12 napisał:

Wspominam wigilię w zeszłym roku. Śniegu zero, właściwie padał deszcz. Wszystko to niszczyło
ten przyjemny klimat :(. Teraz było o wiele lepiej, ale także mgła od około 16 zaczęła
zakrywać okolicę. Wąpierzu ty, ty... do spania ci nie spieszno ? :P

nie, do 3 posiedzę i pójdę ;p no w zeszłym roku tragedia z tego co pamiętam jak szedłem na pasterkę to byłem w adidasach i cienkiej kurtce, w tym roku się nie dało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne mogę zniknąć gdzieś w czeluściach internetu, więc mogę przez dłuższy czas nie dawać znaku życia. Czy to dobrze, czy źle - ojć. Brakuje mi tu wąpierzów. Wszyscy już w trumnach leżą i czekają na promienie słoneczka, które obudzą ich w kolejny dzień świąt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 02:27, Morris12 napisał:

Ja zapewne mogę zniknąć gdzieś w czeluściach internetu, więc mogę przez dłuższy czas
nie dawać znaku życia. Czy to dobrze, czy źle - ojć. Brakuje mi tu wąpierzów. Wszyscy
już w trumnach leżą i czekają na promienie słoneczka, które obudzą ich w kolejny dzień
świąt :).

taaa, kolejny jutro wyjazd na prawie cały dzień do babci ;/ zgroza dobrze że wieczorkiem będę w domu to się z kobietą zobaczę, ale dobra ja w sumie chyba spadam, bo raczej nie wytrzymam do 3, tak czy siak wesołego I dnia świąt, pewnie się jeszcze dziś w którymś temacie spotkamy ;p tak czy siak na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło było. Wyściel porządnie swoją trumnę, żeby się dobrze wyspać. Miłego pobytu u babci, wesołych świąt, szczęśliwego nowego roku (a gdzie opłatek ?!).
Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 00:39, sliski_wojtas napisał:

Jak tam wam święta minęły ? U mnie ogólnie to gites ;)

generalnie nie było źle, prezenty git, atmosfera no może być, nie ma na co narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 00:56, Szynkars napisał:

Co tu dużo gadać. Święta, święta, i po świętach :). Szkoda, że już się skończyły.


w sumie to mogłyby jeszcze trwać, ale teraz sylwek i znów do szkoły, a właśnie idziecie gdzieś na sylwka ? bo ja to raczej w domu siedzę niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 00:58, filip1-1 napisał:

> Co tu dużo gadać. Święta, święta, i po świętach :). Szkoda, że już się skończyły.


w sumie to mogłyby jeszcze trwać, ale teraz sylwek i znów do szkoły, a właśnie idziecie
gdzieś na sylwka ? bo ja to raczej w domu siedzę niestety ;/


No właśnie do szkoły ;] Na razie muszę się nagrać na zapas, bo jak będzie szkoła to więcej obowiązków będzie ;D A z sylwkiem to jeszcze coś się wykombinuje ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:01, sliski_wojtas napisał:

No właśnie do szkoły ;] Na razie muszę się nagrać na zapas, bo jak będzie szkoła to więcej
obowiązków będzie ;D A z sylwkiem to jeszcze coś się wykombinuje ;PP


no w sumie to mógłby już być ten 3 stycznia, nie chodzi o szkołę co to to nie, ale o treningi znów się zaczną, już bez nich wytrzymać nie mogę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja za 5h muszę sie zbierać do roboty, jest mi gorąco ale przechodzą mnie dreszcze, już nie moge w siebie wciskac mandarynek xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:03, filip1-1 napisał:

> No właśnie do szkoły ;] Na razie muszę się nagrać na zapas, bo jak będzie szkoła
to więcej
> obowiązków będzie ;D A z sylwkiem to jeszcze coś się wykombinuje ;PP

no w sumie to mógłby już być ten 3 stycznia, nie chodzi o szkołę co to to nie, ale o
treningi znów się zaczną, już bez nich wytrzymać nie mogę ;p


Hehe, a ja jutro normalnie sobie na trening lecę. Dobra ja już spadam sleep''kens, bo mi się oczy zamykają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:04, sliski_wojtas napisał:

Hehe, a ja jutro normalnie sobie na trening lecę. Dobra ja już spadam sleep''kens, bo
mi się oczy zamykają ...


co trenujesz ?? ja siatkówkę ;p

Szynkars

no ja nie wiem jeszcze, może gdzieś na domówkę uderze nie wiem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mnie też już czas. Mam zamiar jutro wcześniej wstać bo dzisiaj trochę przydługo spałem :) Oby moja silna wola jutro zwyciężyła nad wrodzonym lenistwem :) Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 01:17, Szynkars napisał:

Na mnie też już czas. Mam zamiar jutro wcześniej wstać bo dzisiaj trochę przydługo spałem
:) Oby moja silna wola jutro zwyciężyła nad wrodzonym lenistwem :) Dobranoc wszystkim.


no 3maj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

35 lvl wbity, pół godziny przed osobistym deadlinem.
Ta gra uzależnia.
Ale Black Ops wbrew pozorom naprawdę świetny tytuł.
Multi uzależnia.
Jutro już będzie AK <3333333
Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować