Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ech... Wszyscy życzenia składają, to i ja złożę. :)

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2007 roku (kurde, ale ten czas leci), udanego sylwestra, aby nikomu nie urwał się film i nie obudził się w nieznanym sobie miejscu, a do tego aby nikt nie miał kaca po "szampanie'' :>
No i żeby ten nowy, nadchodzący rok był jeszcze lepszy od tego poprzedniego. Najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:57, walgierz napisał:

Ech, no cóż. Za 24 godziny nie będę miał jak złożyć wam życzeń, to szczęśliwego Nowego Roku
wszystkim :]

Jak na sobotę to strasznie dzisiaj pusto. Wszyscy spać wcześnie poszli, żeby jutro być wypoczętym?
;|


Dzięki za życzenia. Wszystkiego naj w nowym roku.Oby nowy rok był o wieeeele lepszy od tego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowienie na rok pański 2007: być częściej na forum gram.pl :P
A skoro postanowiłem to zaczne już teraz życząc wszystkim:
Zdrowia (bo to podstawa wszystkiego) oraz Pomyślności (niech nam wszystko idzie po
naszej myśli) :) Wasze zdrowie panie i panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:57, walgierz napisał:

Jak na sobotę to strasznie dzisiaj pusto. Wszyscy spać wcześnie poszli, żeby jutro być wypoczętym?
;|


Moi znajomi na ten przykład tak zrobili ;). Ja w sumie też się kłade, bo jutro będę długo szalał :P

Również życze wszystkim Szczęścliwego Nowego Roku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 01:35, Keroth napisał:

Moi znajomi na ten przykład tak zrobili ;). Ja w sumie też się kłade, bo jutro będę długo szalał

Może lepiej położyć się dziś jak najpóźniej aby jutro spać do popołudnia, wstać i być wypoczętym w sylwestrową noc? ;)

A zresztą... Dobranoc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to i ja zloze zyczonka :P
wszystkiego najlepszego zdrowka... braku przypalow i roznych wpadek...:P
niedawno ogladalem film naciagacze co o nim myslicie jak wam sie widzial?? :Pmi sie podobal a zwlaszcza ta dziwczyna :P
chyba tylko w tym filmie mi sie podobala :P bo jak widzialem inne jej fotki to takie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 02:24, vip konius napisał:

niedawno ogladalem film naciagacze co o nim myslicie jak wam sie widzial?? :Pmi sie podobal
a zwlaszcza ta dziwczyna :P
chyba tylko w tym filmie mi sie podobala :P bo jak widzialem inne jej fotki to takie sobie...


mi także się film podobał. Dziewczyna także, ale bardziej pod koniec filmu, jak miała ciemne włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 00:57, walgierz napisał:

Jak na sobotę to strasznie dzisiaj pusto. Wszyscy spać wcześnie poszli, żeby jutro być wypoczętym? ;|


Grają zamiast na forum siedzieć. Ja właśnie skończyłem łoić brata w Worms 3D ;)
A co do spania to uważam, że lepszą taktyką jest położenie się dzisiaj jak najpóźniej i spanie do oporu, bez budzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 04:19, Patryk R napisał:

No, chyba już trzeba położyć się do łóżka. Życzę wszystkim, aby rok 2007 był bardzo udany i
spotykało Was tylko szczęście !

no to ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 02:33, 8bit napisał:

> niedawno ogladalem film naciagacze co o nim myslicie jak wam sie widzial?? :Pmi sie podobal

> a zwlaszcza ta dziwczyna :P
> chyba tylko w tym filmie mi sie podobala :P bo jak widzialem inne jej fotki to takie sobie...


mi także się film podobał. Dziewczyna także, ale bardziej pod koniec filmu, jak miała ciemne
włosy ;)

wiem ze powinienem pisac "w nocy" ale dzis raczej za duzo osob nie bedzie siedzialo na forum :P
ona mi sie podobala taka jaka jest na tym zdjeciu a w ciemnych wlosach to juz nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

film też właśnie ostatniej nocy oglądałem - niezłe zakończenie (ale "mistrza"zrobili w konia :)

pani całkiem całkiem - ale jako kobietka - nie jako dziewczynka

@ a co do taktyk - zgadzam się, lepiej noc wcześniej siedzieć do oporu i spać "bez budzika" potem - tak najlepiej przygotowac się do nocy następnej :D

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:52, Martimat napisał:

film też właśnie ostatniej nocy oglądałem - niezłe zakończenie (ale "mistrza"zrobili w konia
:)

pani całkiem całkiem - ale jako kobietka - nie jako dziewczynka

@ a co do taktyk - zgadzam się, lepiej noc wcześniej siedzieć do oporu i spać "bez budzika"
potem - tak najlepiej przygotowac się do nocy następnej :D

pozdrawiam

ee :P mi sie bardziej podobala jako dziwczynka :P pewnie dlatego ze jestem jeszcze sam chlopczykem :P
to ejszcze raz wszystkiego najlepszego ja zachwile spadam na impreze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:17, pan m. napisał:

Ja chyba tylko w dzisiejszą noc do was dołączę;)Witam;)


Witamy !!!
Może jak Ci się spodoba, to kiedyś jeszcze zajrzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Koledzy wew tem temacie to killery normalnie. Jak tak czytam niektóre posty z godziny koło czwartej.... Eeehhhhhh. Już wiek nie ten..... Kiedyś, kiedy byłem młody....... To były czasy....... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować