Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2007 o 22:32, Marko Pele napisał:

O tak samo zdrowie ;) Dziś zaaplikowałem sobie trochę ruchu i czuje się dzięki temu świetnie.
Popieram Klimosa.

Mamy tu taką fajną siłkę. Wchodzisz, wklepujesz login i system mówi ci co robiłeś ostatnio, waży cię, etc i przygotowuje dla ciebie stanowisko proponując schemat ćwiczeń. Idziesz, siadasz na przyrządzik, słuchawki w screen i ćwiczysz oglądając Eurosport ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:34, Klimos napisał:

Ty na stałe się tam wyniosłeś ?
Ja Birmingham opuściłem tydzień temu i na razie siedzę w Polsce. Teoretycznie powinienem się
tam pojawić jeszcze w okolicach maja na obronę swojej pracy magisterskiej, do której nawet
jeszcze nie znam tematu ;)

Sześć lat medycyny panie, nie ma lekko

@balduran2 & vazon
Nie lubię was już :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:34, Graffis napisał:

> O tak samo zdrowie ;) Dziś zaaplikowałem sobie trochę ruchu i czuje się dzięki temu świetnie.

> Popieram Klimosa.
Mamy tu taką fajną siłkę. Wchodzisz, wklepujesz login i system mówi ci co robiłeś ostatnio,
waży cię, etc i przygotowuje dla ciebie stanowisko proponując schemat ćwiczeń. Idziesz, siadasz
na przyrządzik, słuchawki w screen i ćwiczysz oglądając Eurosport ;]


A po miesiącu wychodzi taki pakier jeden z drugim :) Jak ten postęp poszedł do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:35, Graffis napisał:


@balduran2 & vazon
Nie lubię was już :P:P:P


Chip chlip on nas już nie lubiiiiiiiiiii chlip chlip ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:35, Graffis napisał:

Sześć lat medycyny panie, nie ma lekko


To ja tylko na postgraduate byłem - ostatnie trzy semestry. Znaczy się ten ostatni trzeci to właśnie leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wczoraj wspominałem o zjeździe forumowiczów, ale chciałbym dodać że jak na razie lista chętnych przedstawia się marnie - żądnych świrusów (w pozytywnym znaczeniu) takich jak Wy, a do tego na razie wpisały się tylko 4 forumowiczki z czego 1 jedzie ze swoim chłopakiem. Jednym słowem LIPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:37, vazon napisał:

>
> @balduran2 & vazon
> Nie lubię was już :P:P:P
>

Chip chlip on nas już nie lubiiiiiiiiiii chlip chlip ;(;(


NIE, nie rób nam tego, a ja tak dobrze się o Tobie wyraziłem w poście wyżej (tym o zjeździe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

Już wczoraj wspominałem o zjeździe forumowiczów, ale chciałbym dodać że jak na razie lista
chętnych przedstawia się marnie - żądnych świrusów (w pozytywnym znaczeniu) takich jak Wy,
a do tego na razie wpisały się tylko 4 forumowiczki z czego 1 jedzie ze swoim chłopakiem. Jednym
słowem LIPA.

Wystarczy, że ktoś weźmie kartę MasterCard i problem kobiet rozwiązany ;P. Ja nie wiem czy będę w Polsce. Jest jakiś termin na wpisy.

@ Klimos
Ja jestem na undergrad, ale przynajmniej niewiele się tu dzieje porównując z Polską jeśli chodzi o dręczenie studenckiej braci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:40, balduran2 napisał:

> Chip chlip on nas już nie lubiiiiiiiiiii chlip chlip ;(;(

NIE, nie rób nam tego, a ja tak dobrze się o Tobie wyraziłem w poście wyżej (tym o zjeździe).

Wybaczam. Ale ostatni raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:45, Klimos napisał:

A tak przy okazji, to jesteś CHEATER, bo u Ciebie nawet dziesiątej jeszcze nie ma !!!


U mnie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:45, Klimos napisał:

A tak przy okazji, to jesteś CHEATER, bo u Ciebie nawet dziesiątej jeszcze nie ma !!!

;P;P;P

Wcale nie, to dla waszego dobra się tak poświęciłem i o 21 Marków aktywowałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, to jest mój pierwszy post, napisany prawie o 23 ;) Bije rekordziki ( własne ), lecz z tego co widziałem, są tu osoby piszące nieraz około 5 nad ranem :D Pogratulować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:46, Graffis napisał:

> A tak przy okazji, to jesteś CHEATER, bo u Ciebie nawet dziesiątej jeszcze nie ma !!!

;P;P;P

Wcale nie, to dla waszego dobra się tak poświęciłem i o 21 Marków aktywowałem :P


Hi hi hi ^^ tak że jesteś godzine do przodu(nie dosłownie oczywiście). Musisz zatem nadrabiac za nas wszystkich czasem spędzonym na forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:46, Graffis napisał:

> A tak przy okazji, to jesteś CHEATER, bo u Ciebie nawet dziesiątej jeszcze nie ma !!!

;P;P;P

Wcale nie, to dla waszego dobra się tak poświęciłem i o 21 Marków aktywowałem :P


Ponawiam pytanie, w jakim mieście siedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:52, Probos napisał:

Ha, to jest mój pierwszy post, napisany prawie o 23 ;) Bije rekordziki ( własne ), lecz z tego
co widziałem, są tu osoby piszące nieraz około 5 nad ranem :D Pogratulować ;)


Czego gratulować? Że spać nie mogą? Że piszą tak późno? Ja wolę porządnie się wyspać, a nie walić posty o 5 nad ranem... Przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem... Jednak siedzenie do takiej godziny przy kompie i to codziennie to już lekka przesada... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:46, Graffis napisał:

;P;P;P


A tak swoją drogą, pewnie pamiętacie jak z miesiąc temu Ryanair wysypał darmowe bilety. Jak siedzicie na Wyspach, to ciekaw jestem czy skorzystaliście z promocji i czy gdzieś polecieliście. Prawie wszystkie osoby (mam na myśli Polaków oczywiście ;), które znam i które były w tym czasie w Anglii, gdzieś były. Ja z trójką znajomych w Dublinie, inna czwórka znajomych poleciała na Sardynię, kolejny kumpel załapał się do Kopenhagi do swojej dziewczyny a jeszcze inny był chyba w 3 czy nawet 4 miejscach: Valencia, Frankfurt i gdzieś na południu Włoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:52, Probos napisał:

Ha, to jest mój pierwszy post, napisany prawie o 23 ;) Bije rekordziki ( własne ), lecz z tego
co widziałem, są tu osoby piszące nieraz około 5 nad ranem :D Pogratulować ;)


O 5 nad ranem!! O kurcze to ktoś się trochę zasiedział przed kompem. Żeby przed komputerem nie zasnąć o 5 nad ranem to pewnie macie jakieś sposoby na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:52, Probos napisał:

Ha, to jest mój pierwszy post, napisany prawie o 23 ;) Bije rekordziki ( własne ), lecz z tego
co widziałem, są tu osoby piszące nieraz około 5 nad ranem :D Pogratulować ;)

Podziękować. Niektórzy z nas to prawdziwe late-night-forum-whores, z całym szacunkiem dla miłych Państwa z Markowej Kompaniji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, pogratulować gramowego patriotyzmu oczywiście ;) Lecz się już bardziej nie rozpisuję, pora iść spać, dobranoc wszystkim ;)
PS: Wysilam się jeszcze na to jedno zdanie, dla mnie siedzenie o 5 nad ranem, też jest troszkę dziwne :) No, ale są osoby które lubią, więc nie ma co zabraniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować