Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2009 o 04:09, Ichibanboshi-kun napisał:

> Dlaczego miałbym być wrogiem?:) Nie mam nic do anime. Skąd wpadles na taki pomysł?


Zadałem to pytanie, bo ktoś się wstydził :)

Chyba Twój kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 04:48, Cirno napisał:

RASISTA ON THE DECK!! :3


Nienawiść do turbanów każdy Żyd wysysa z mlekiem matki, więc to żaden rasizm. ]:>
Po drugie niech się i tak cieszą, że ubijam tylko ich cyfrowe afirmacje, a nie siedzę teraz w prawdziwej Merkavie Mk.3 czy F-15I. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 00:52, Mohair napisał:

Mam dla Ciebie radę - wrzucając każde z tych pytań w lekko zmodyfikowanej formie do Google
odpowiedzi znajdą się same ;)


nie no szukam 1 godzinę i nic :D nie wiem czy mi się już tak spać chce ale tego nie da się znaleźć sam spróbuj parę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 01:14, Revanchist napisał:

Ponieważ chciał mnie obrazić, meeee :<. Ale z niego niefajny forumowicz, meeeee :<.

Meee dostał bana i już Cię nie urazi meee :<!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 00:46, Redjevel napisał:

Marki wstawać wytężcie umysły i pomóżcie mi tutaj w tych trudnych zadaniach
http://biokor.nspace.pl/sierka/liceum/I/org_01.jpg (zadania z biologi ktoś zna odpowiedzi
?:)



1. -
2. b
3. d
5. d
6. c
7. -
9. d
10. d
12. d
15. d (na dobrą sprawę nie widzę różnicy z odp. c...)
17. f
18. c


Wydaje mi się, że to będzie jakoś tak, ale sprawdź to lepiej samemu, bo biologia u mnie w szkole sprowadzała się spania lub rozwoju życia towarzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2009 o 02:09, Cirno napisał:

> Ponieważ chciał mnie obrazić, meeee :<. Ale z niego niefajny forumowicz, meeeee
:<.
Meee dostał bana i już Cię nie urazi meee :<!


LOOOOOOL !!!
Gdy sie to przeczyta na głos to śmiesznie brzmi nawet :D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to?
Dzisiaj już zero spamu?

;]

Z nudów, zacząłem czytać monografię Messerschmitta Me109. :P
Marazm jak cholera, dobrze chociaż że monografie dobrze się czyta pośród psajprogressivnych rytmów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 00:42, meryphillia napisał:

Z nudów, zacząłem czytać monografię Messerschmitta Me109. :P


Ja z nudów czytam po raz kolejny o judaizmie (się zgłosiłem i mam o tym referować niby) i teoretycznie piszę notatki z polskiego, ale coś mi się już w głowie chrzani i ... No, sam rozumiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj idę wcześniej spać, wkurzyłem się ostatnimi newsami o grach. Totalitarka pełną gębą. Tylko cyfrowe wydania, brak własnych serwerów i modów, sequele zalewane sequealmi. Tyle na razie pamiętam i chcę zapomnieć.
Ciekawe czy sprzedaż Modern Warfare2 będzie niższa ale znając życie będzie jakieś 7-10 mln sprzedanych egzemplarzy tego syfu.

Sprawdziłem Alliance of Valiant Arms, gra fajna gdyby nie to że są na razie tylko amerykańskie serwery :< Lagi polewane lagami z przerwami na lagi. Ka ching!

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 03:14, Cirno napisał:

To że go nie lubisz, nie znaczy że ,,Diablo Sucks" możesz powiedzieć najwyżej, że TWOIM
zdaniem gra jest słaba.


O, znalazłem sprzed dwóch dni interesujące zdanie.

Czy naprawdę konieczne jest pisanie non stop "Moim zdaniem"?
Jasne jest przecież, że nawet zaznaczając obiektywność wypowiedzi w rzeczywistości nasze zdanie będzie skrajnie subiektywne. Każda nasza opinia, z racji tego, że jest naszą opinią - będzie subiektywna.
Inaczej ma się rzecz z przedstawianiem cudzej opinii. Ale wtedy należy to uprzednio zaznaczyć niezależnie od tego, czy się z tą opinią zgadzamy, czy jest nam obojętna, czy też jest antytezą naszych przekonań.

Więc postuluję zmianę w postrzeganiu kolejnych naszych wypowiedzi - porzućmy to bezsensowne "IMO", "Moim zdaniem", "Ja myślę, że". Ponieważ znaczy to tak naprawdę "Nie traktujcie mnie poważnie", "Jestem nic nie znaczącą mniejszością", "Moje zdanie tak naprawdę się nie liczy".
Nie pomniejszajmy wagi naszych przekonań zastępując je w domyśle ''opinią publiczną''. Bądźmy odpowiedzialni za swoje słowa.

Edit: Ups, chyba mi wyszedł jakiś niepoważny manifest... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować