Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2006 o 01:29, Bumber napisał:

Hyp... Caaaaaaałkiem niezłeeee... To... Hyp! Nawet, hyp, nawet... Czeeeemu wszyyyyscy taaaaak
wiiiirują??? Ooooo... Dwóch baaaaarmanów... Hyp! Dobreeeee... HYP!


chchyba ssapomniłes o cyms pioter bbo on jesssce na noggach sstoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:27, Vormulac napisał:

Macie absynt?
Możemy wypić po czesku: Nad szklanką lub kieliszkiem trzymamy łyżeczkę, na której kładziemy
kostkę bądź wsypujemy odpowiednią ilość cukru. Powoli wlewamy przez łyżeczkę 50 ml (lub według
swojego uznania) absyntu. Podpalamy cukier nasiąknięty trunkiem i czekamy aż cukier się stopi.
Kiedy płomień zacznie gasnąć wlewamy wodę (najlepiej mineralną, niegazowaną, ilość: 50 ml lub
według upodobań). Mieszamy. Wypijamy jak najszybciej.


Jasne, że mamy!:)To porządny lokal:D Polać?(ja wiem jak go przygotować z jednego filmmu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja - dziękuję - czeskiego mam już dość (podróba franc.) - a ogólnie to cały kult jest z tym absyntem - gorzej niż ci co palą tytoń w fajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:36, piotersamobojca napisał:

Może to co Bumber??Wszystkiego po trochu.no chyba, że chcesz jeszcze pogadać dziś z koleżankami
to może czysta z colą?albo z sokiem z winogron?

Heh z nimi chyba już nie pogadam bo one są mniej trzeźwe niż wy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... Mój łeb... Kto używa takich narzędzi... Ał... Chyba już pora na mnie. Moje nogi... Jak ja się do domu doczołgam? Głowa... Pęka... Auć. Nara wszystkim. Miłej zabawy... Ała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:40, Bumber napisał:

Aaaa... Mój łeb... Kto używa takich narzędzi... Ał... Chyba już pora na mnie. Moje nogi...
Jak ja się do domu doczołgam? Głowa... Pęka... Auć. Nara wszystkim. Miłej zabawy... Ała...


cym sie bbbumbber ja ide tancyc z Briaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 01:47, BriaTharen napisał:

Piter Fersin - ja jeszcze trzeźwa ;) trzeba mi drinka


oki moment to nie problem mam swoj wlasny składzik z alkoholem na zapleczu zabieram cie tam teraz pij tak dużo jak chcesz ale tyle abys mogal an ngach ustac jak ci sie podobap piosneak która wybałem do tanca ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:33, Martimat napisał:

czeskiego mam już dość (podróba franc.)

Napisałem "wypić po czesku" a nie, że czeski absynt. Czeski sposób jest lepszy. Francuski polega na zalaniu cukru wodą bez uprzedniego podpalenia.

Dnia 16.08.2006 o 01:33, Martimat napisał:

a ogólnie to cały kult jest z tym absyntem

Jest. W USA absynt jest zakazany. W Europie to jest tylko kilka państw które zabraniają. Ale jak dorwą cię w kraju gdzie jest legalny a będzie stężenie tujonu powyżej 10mg/l to masz przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:52, Piter Fersin napisał:

oki moment to nie problem mam swoj wlasny składzik z alkoholem na zapleczu zabieram cie tam
teraz pij tak dużo jak chcesz ale tyle abys mogal an ngach ustac jak ci sie podobap piosneak
która wybałem do tanca ???

Okay, no wreszcie moje gardło nie będzie takie suche ;) piosenka niczego sobie :) (czyt. podoba sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to co sie juz dzieje w tym temacie to lekka przesada, szanujcie troche siebie, nie robcie z forum czata :/ Bo naprawde jak sie czyta niektore wypowiedzi robi się niedobrze, postarajcie sie odroznic te dwa słowa " czat " i " forum " Rozumiem ze jest to temat o niczym, ale 50% postow to strasznie bzdurne, nie mające zadnego sensu wypowiedzi, nie bede przytaczał, bo zabrakłoby mi miejsca na stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować