Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Warto, warto. Ale wraz z dodatkiem, bo dodaje wiele ciekawych rzeczy i postacie są dzięki niemu silniejsze. Zapewnia wieeeele godzin rozgrywki pierwszy poziom powinien zająć jakieś 30h z dodatkiem. A poziomy są 3 i się nie nudzą dzięki itemom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja wole zdecydowanie bardziej FIze i MAtme od Biologi i Chemii a najgorszy to jest kurde Polak jak sie ma jeszcze tak wspaniałą nauczycielke jak umnie w szkole (ironia) to można zdechnąć ze szczęścia -.-
Zna ktoś jakiegoś płatnego zabójce? mam zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:16, Agntx napisał:

Mam tą diaboliczną gierkę, przeszedłem trzema różnymi postaciami, ale jeśli chodzi o moduł
sieciowy, to zupełnie mnie nie wciągnął. Nie wiem nawet, na czym to wszystko polega - jest
jeden świat a w nim wszyscy gracze czy jest wiele takich światów a w każdym z nich są inni
plejerzy? Hmm...

Sąróżne serwery. Ale postać, akty, zadania jakie do tej pory zdobyłeś/wykonałeś się zapisują. I tak możesz z kimś grę przejść. Sam dzisiaj latałem po pustyni z 2 prawdziwymi graczami i o łącznej armi wyczarowanej ajkieś kilkanaście szkieletów kilka wilków itp. Niezła była rzeź przy starciu 2 wielkich armii :)
A propo sieciowego DII to niedawno grałem z 15 letnim wietnamczykiem który w 2 lata prawie idealnie nauczył się polskiego. Nieźle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Diablo 2 przez neta. Rozgrywka sieciowa to typowy tryb co-op maksymalnie do 6 osób, przechodzisz misje z singla ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:21, mikal15 napisał:

Nie grałem w Diablo 2 przez neta. Rozgrywka sieciowa to typowy tryb co-op maksymalnie do 6
osób, przechodzisz misje z singla ze znajomymi.


Tylko tyle ?? to słabo bardzo słabo spodziewałem sie wiekszej ilości możliwości jednak w sumie dobrze że w ogóle jakaś gra sieciowa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może mała dyskusja o dzisiejszym losowaniu grup na Euro? Wg mnie to nie mamy tak źle. Grupa c to dopiero ma ciężko. Rumunia kompletnie bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:24, choper napisał:

To może mała dyskusja o dzisiejszym losowaniu grup na Euro? Wg mnie to nie mamy tak źle. Grupa
c to dopiero ma ciężko. Rumunia kompletnie bez szans.


haha! Rumunia bez szans człowieku co ty gadasz ja obstawiam że pokonają przynajmniej włochów. Co do naszej grupy w sumie niezła tylko znowu sie skompromitujemy w meczu z Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:26, mikal15 napisał:

A według mnie bez szans to jest Holandia, zresztą zobacz sobie kto wygrał grupę eliminacyjną,
w której była Holandia i Rumunia i ile było w bezpośrednich meczach tych drużyn. Poniżej masz
wszystko:

http://euro2008.wp.pl/kat,1002423,wid,8480393,wiadomosc.html

1 miejsce i 3 oczka przewagi to nie źle. Ale nawet gdy Holandia nie zagr dobrze to cóż z tego skoro są jeszcze 2 wielkie drużyny, które w nie najgorszym stylu wyszły z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:27, Vuko Drakkainen napisał:

haha! Rumunia bez szans człowieku co ty gadasz ja obstawiam że pokonają przynajmniej włochów.
Co do naszej grupy w sumie niezła tylko znowu sie skompromitujemy w meczu z Niemcami.


Ja liczę że Włosi wyjdą z tej grupy.
A nasza bardzo ciekawa i wymagająca ale Leo powinien tchnąć swą magię w naszych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włochy wcale nie wyszły we wspaniałym stylu. Raczej dzięki frajerstwu Szkocji, która przegrała z Gruzją w decydującym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:30, ostry3000 napisał:

> haha! Rumunia bez szans człowieku co ty gadasz ja obstawiam że pokonają przynajmniej włochów.

> Co do naszej grupy w sumie niezła tylko znowu sie skompromitujemy w meczu z Niemcami.


Ja liczę że Włosi wyjdą z tej grupy.
A nasza bardzo ciekawa i wymagająca ale Leo powinien tchnąć swą magię w naszych zawodników.

Przecież cały czas to robi. Doszli na mistrzostwa. To mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:34, choper napisał:

> Ja liczę że Włosi wyjdą z tej grupy.
> A nasza bardzo ciekawa i wymagająca ale Leo powinien tchnąć swą magię w naszych zawodników.

Przecież cały czas to robi. Doszli na mistrzostwa. To mało?


Dużo. Ale na ostatnie mundiale też sie łapaliśmy po to by dać plamę. Więc bez odpowiedniej motywacji i wiary w wygraną nie mamy o czym śnić. Leo właściwie mówi że jedziemy po złoto. I to musi trafić do głów naszych orłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:36, ostry3000 napisał:

> > Ja liczę że Włosi wyjdą z tej grupy.
> > A nasza bardzo ciekawa i wymagająca ale Leo powinien tchnąć swą magię w naszych zawodników.

>
> Przecież cały czas to robi. Doszli na mistrzostwa. To mało?

Dużo. Ale na ostatnie mundiale też sie łapaliśmy po to by dać plamę. Więc bez odpowiedniej
motywacji i wiary w wygraną nie mamy o czym śnić. Leo właściwie mówi że jedziemy po złoto.
I to musi trafić do głów naszych orłów.

Wtedy to były czasy Janasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:42, ostry3000 napisał:

> Wtedy to były czasy Janasa...

Czasy Janasa, Engela, więc mimo upływu kolejnych lat mentalność naszej reprezentacji pozostawała
bez zmian :/

i tylko żeby tak nie zostało :( mnie martwi co bedzie z naszą reprezentacją w przyszłości bo przecie mamy bardzo niewielu młodych utalentowanych i znanych piłkarzy którzy mogli by zastąpić wielu teraz tych bez których nie ma dobrej gry.

Ide spać pozdrawiam miłego gadania do jasnego rana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 00:57, Vuko Drakkainen napisał:

i tylko żeby tak nie zostało :( mnie martwi co bedzie z naszą reprezentacją w przyszłości
bo przecie mamy bardzo niewielu młodych utalentowanych i znanych piłkarzy którzy mogli by zastąpić
wielu teraz tych bez których nie ma dobrej gry.


Jako wielki talen zapowiadanu był Jańczyk. Moim zadaniem za wcześnie opuścił nasz kraj. Tak to już u nas jest w reprezentacji że zawodnicy są coraz starsi i bardziej doświadczeni a brak talentów którym można by to doswiadczenie przekazywać. Samymi bramkarzami EUROpy nie zawojujemy. I niech Dudek da sobie spokój już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tradycyjnie, nigdy nikogo nie ma gdy chce sobie z kimś tutaj pogadać. Cóż, rok szkolny robi swoje:/
Cholender, kiedyś tu było pełno ludzi, nawet w dni robocze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować