Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 00:21, 143872 napisał:

Witam wszystkich nocnych marków :)
Mam pytanie, czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić kto ma mnie na liście kontaktów w gadu-gadu?

w tlenie jest taka opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 00:21, 143872 napisał:

Witam wszystkich nocnych marków :)
Mam pytanie, czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić kto ma mnie na liście kontaktów w gadu-gadu?

W power GG jest taka opcja jeśli się nie myle ^^
Jak będziesz już wiedział czy to prawda czy nie to powiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 00:24, lama123 napisał:

W power GG jest taka opcja jeśli się nie myle ^^

Jest bardzo dużo ciekawych wtyczek ale jak zainstalowałem to jakiś błąd wystąpił i nie moge włączyć:/ Jedynie o nich przeczytałem :P
A jest jakiś sposób żeby zidentyfikować osobę która do mnie pisze? Bo ktoś mi napisał a nie wiem kto to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 00:33, 143872 napisał:

A jest jakiś sposób żeby zidentyfikować osobę która do mnie pisze? Bo ktoś mi napisał
a nie wiem kto to jest :P


Jedyne co to katalog GG chyba, ale jeżeli dana osoba nie umieściła tam danych, to raczej nic z tego.
Możesz też próbować starego dobrego Google''a. Może ten ktoś umieścił gdzieś na jakiejś stronie kontakt GG do siebie i wyszukiwarka to zaindeksowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 01:23, 143872 napisał:

Katalog nic mi nie mówi, a co do google to nic nie ma. A jak znam IP?

może zapytaj te osobe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 01:25, seles napisał:

może zapytaj te osobe ...

Co Ty idiote ze mnie robisz :D Oczywiście że pytałem, dowiedziałem się że to jedna z trenerek i to wszystko, dodam że pluła się o zdjęcia co dodałem na naszej klasie na stronie klubu, podejżewam kto to ale nie wiem jak potwierdzić swoje domysły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 01:23, 143872 napisał:

Katalog nic mi nie mówi, a co do google to nic nie ma. A jak znam IP?


Tobie raczej to nic nie da... Za pomocą IP to co najwyżej policja jest w stanie dotrzeć do danej osoby. Ochrona prywatności, danych osobowych i takie tam rzeczy. Chyba że masz wtyki u providera internetowego tej osoby i po znajomości Ci sprawdzą do kogo to IP należało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee ... raczej odpada, no cóż, raczej się nie dowiem, wydaje mi się że wiem kto to jest to zapytam się jak spotkam tą osobę :P
A czemu tak późno siedzisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 01:41, 143872 napisał:

A czemu tak późno siedzisz? :)


Bom Nocny Marek i grałem w GTA IV ;)
A tak na serio, to w sumie sam nie wiem czemu tak długo...
Teoretycznie leżę z nogą w gipsie i do pracy przez najbliższy miesiąc nie chodzę. Fizycznie nie chodzę... bo przez cały ten czas będę łączył się z siecią korporacyjną z domu i pracował przez Remote Dektop. Chyba powoli będę się zbierał, bo tak najpóźniej o 10 wypadałoby się pojawić na firmowym komunikatorze, oraz poodpisywać na poranne maile. Podejrzewam, że mój szef jeszcze nawet nie wie o tym, że mnie tyle czasu nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam nocnych marków, coś dziś temat niezbyt gwarny... czyżby oznaka zbliżającego się nowego tygodnia? :P
bo jakby nie patrzeć, poniedziałek już...
ale co tam.
siedziałem dziś ze 2h zagłębiając się w Paradyzji Zajdla. po wczorajszym skończeniu Limes Inferior i paru pierwszych stronach Paradyzji myślałem, że odłożę tę powieść Zajdla w kąt i pójdę do kompa. jednak przebrnąwszy przez paręnaście pierwszych stron pozwoliło mi się pozytywnie nastawić do tej książki. niestety trzeba było odłożyć ją póki co i zająć się pisaniem wypracowania... opracowanie wybranego trenu Kochanowskiego... meh, ciężko jest wskoczyć ponad 250 słów, temat szybko się wyczerpuje...
teraz chyba sobie to pisanie odpuszczę i jeśli znajdę jeszcze trochę samozaparcia to stworzę w końcu ten nowy lay na GS''a, który sobie od miesiąca obiecuję.
ah. i jeszcze z jakieś 6 godzin trzeba pojechać na jagiellońską po paczkę - Warcraft III ;] jutrzejszej nocy yraczej na pewno będę grał! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To witaj w klubie, miałem noge w szynie, zdjęli mi 30 kwietnia ale nadal nie mogę chodzić, miesiąc wolnego od szkoły, aż się boję iść do szkoły bo tyle zaległości, bleee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:33, 143872 napisał:

To witaj w klubie, miałem noge w szynie, zdjęli mi 30 kwietnia ale nadal nie mogę chodzić,
miesiąc wolnego od szkoły, aż się boję iść do szkoły bo tyle zaległości, bleee :P


Ja już musiałem moduł drugi kursu duńskiego przekładać, bo moja grupa zaczyna już dzisiaj, a ja do Kopenhagi wracam dopiero 9 czerwca. Poza tym, zaraz potem będzie przerwa wakacyjna i może się okazać, że nie zacznę się uczyć wcześniej niż w sierpniu. A to oznaczać będzie ponad 3-miesięczną przerwę w nauce języka. Biorąc pod uwagę, że jak do tej pory uczyłem się także całe trzy miesiące - od połowy stycznia do połowy kwietnia, to przyszłość nie rysuje się zbyt kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musisz sobie odpuścić ten miesiąc wolnego i targać do szkoły. Ja bym już tak wolał zrobić, bo tylu zaległości nie chciało by mi sie nadrabiać. Dla sportowca to fatalna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:38, lama123 napisał:

Zauważyliście że codziennie w nocnych markach skład jest prawie ten sam ;>

Dawniej (czyli niedawno, jak jeszcze coś tutaj pisałem) tak nie było. Ale jak obserwuje ten temat to 143872 i Kilmos tutaj najwięcej sie raczej udzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:38, lama123 napisał:

Zauważyliście że codziennie w nocnych markach skład jest prawie ten sam ;>


Etam...
Ja rzadko widuję osoby ze składu, do którego byłem przyzwyczajony rok temu :P
Aczkolwiek tych bardziej nowych też już zaczynam rozpoznawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, trza poprawiać oceny bo to koniec gimnazjum w tym roku a wybrałem zły moment na tymczasowe zwolnienie :P Przynajmniej mogę w spokoju pograć :)
@lama123
To zależy od okresu czasu, ja mam wolne więc piszę częściej, ostatnio dużo tu pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:44, Klimos napisał:

Ja rzadko widuję osoby ze składu, do którego byłem przyzwyczajony rok temu :P
Aczkolwiek tych bardziej nowych też już zaczynam rozpoznawać...

A jaki był skład? :P Ja też powoli zaczynam kojarzyć kto pisze :P

Oooo ... Nareszcie dostałem długo wyczekiwany awans, koniec z delegaturą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 00:45, 143872 napisał:

Wiem, trza poprawiać oceny bo to koniec gimnazjum w tym roku a wybrałem zły moment na
tymczasowe zwolnienie :P Przynajmniej mogę w spokoju pograć :)

Koniec gimnazjum to sie musisz postarać. Jak poszły testy? Też miałem czas se spokojnie pograć przez ten weekend i powiem szczerze, że mi sie to już nudzić zaczynało.
Kurcze też to teraz zauważyłem, jeszcze musiałem do góry przewinąć i przetrzeć oczy żeby sie upewnić. Gratuluję awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować