Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2008 o 00:13, Tokix napisał:

W STEAM, TrackMania jest za free do pobrania ;]

aha, ale mam łącze 1 mb a to ma pewnie z 300 ? :) Zresztą teraz już za poźno gram w diablo i mnie nie oderwiecie ;) zaglądam tylko tuaj co pare minut zeby było miło ;P
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:05, Igor FCBayern napisał:

> Co robicie? mi sie wsumie nudzi bo na ogame ciężko idzie i się obraziłem xd a co
u was
> ? a i jeszcze sąsiad puszcza głośno muze ...
Korzystam sobie z końcówki weekendu... W tej chwili przesłuchuje sobie zasoby Nirvany
na YouTube, a za moment pogram w TrackManie. ktoś chętny do wspólnej gry? :) Ogólnie
mam dobry humor :)

podaj nick twoj i na jakim servie grasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytaniem z jakiej strony moge sciągnąć trackmanie united chyba ... Skoro na fotum się gra do od jutra spokojnie się dołącze:)
@Lukase
Igor FCbayern poszedł od kompa chyba bo ma off line :)
pozdrawiam,
życze miłego weekendu ide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam się nie śpi nocne marki? Ja obecnie wałkuję Kotora 2. Po przejściu jedynki wracam do Lordów Sith. Teraz chyba więcej zrozumiem z fabuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:18, Mightmare napisał:

mam takie pytaniem z jakiej strony moge sciągnąć trackmanie united chyba ... Skoro na
fotum się gra do od jutra spokojnie się dołącze:)

Trackmanie United to mozna ściągnać ze sklepu :) A o ktorej mowa czyli Nations Forever np stąd:
http://www.gram.pl/news_6wTgGe1_Przyjazny_przypominacz_TrackMania_NF_od_dzis_ za_darmo_do_sciagniecia.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:11, Mightmare napisał:

Igor mam pytanie gdzie sie sprawdza w zbieramy kase ile jej jest? w którym z tych linków
pozdrawiam

Chodzi o to, ile kasy daje każdy link? Otóż wszystkie oprócz ostatniego (habitat) dają po 5 groszy każdy. Habitat jest warty złotówkę.
@wip_01
Nie zazdroszczę... Dzisiaj mało brakowało, a byłbym w podobnej sytuacji, gdyż po południu tak zacząłem wyzywać Vistę, że byłem gotowy wywalić ją z mojego kompa i zastąpić XP, ale niestety zostawiłem płytę w Polsce i nadal jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty...
@lukase
Dopiero za chwilę zacznę grać. Mój nick to Sandro136 - dodaj mnie do znajomych, a znajdę Cię i dołączę do Twojego serva :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:30, Igor FCBayern napisał:

Nie zazdroszczę...

Zawsze mam GW (które utrzymuje mnie od 11 miesiecy O.o) i od przedwczoraj KotOR1, ale ze nie zapisałem i mnie zabili to sie obraziłem i gram w GW ^^ I o dziwo mam jeszcze dużo do roboty :D

Dnia 11.05.2008 o 00:30, Igor FCBayern napisał:

Dzisiaj mało brakowało, a byłbym w podobnej sytuacji, gdyż po południu
tak zacząłem wyzywać Vistę, że byłem gotowy wywalić ją z mojego kompa i zastąpić XP,
ale niestety zostawiłem płytę w Polsce i nadal jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty...

To co ona Ci takiego zrobiła, żeś ją tak potraktował? Ja tam Visty nie mam zamiaru kupować, ponieważ teraz działam na XP a na nowym kompie w połowie albo casłkiem przenoszę sie na Ubuntu, w końcu trzeba czegoś nowego doświadczyc, czegoś nowego sie nauczyć.
btw: Szczęśliwym użytkownikiem czy "szczęśliwym" użytkownikiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:30, Igor FCBayern napisał:

Nie zazdroszczę... Dzisiaj mało brakowało, a byłbym w podobnej sytuacji, gdyż po południu
tak zacząłem wyzywać Vistę, że byłem gotowy wywalić ją z mojego kompa i zastąpić XP,
ale niestety zostawiłem płytę w Polsce i nadal jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty...

Zainstaluj linuxa, wywal Viste, poczekaj aż do polski wrócisz, zainstaluj XP proste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:30, Igor FCBayern napisał:

Nie zazdroszczę... Dzisiaj mało brakowało, a byłbym w podobnej sytuacji, gdyż po południu
tak zacząłem wyzywać Vistę, że byłem gotowy wywalić ją z mojego kompa i zastąpić XP,
ale niestety zostawiłem płytę w Polsce i nadal jestem szczęśliwym użytkownikiem Visty...


Vista? Współczuję, muszę użerać z tym w pracy. A co gorsza, komputer tam służy mi do testowania programu pisanego przez moją firmę. I oczywiście, jak to bywa w trakcie rozwoju, takie oprogramowanie wiesza się i wywala znacznie częściej niż to, z którym normalny użytkownik ma do czynienia na co dzień. Poza tym z Vistą mamy chyba największe problemy. Na wersji 64-bit chyba nadal wszystko do końca nie działa. Nie kojarzę jak w tym momencie sytuacja wygląda z Win 2008, ale z XP i 2003 takich kłopotów nie było...

W domciu na szczęście 99% Windows free. Tylko dla Guild Wars czasem jestem zmuszony włączyć XP :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:37, wip_01 napisał:

To co ona Ci takiego zrobiła, żeś ją tak potraktował?

Mniej więcej tak jak mówi Klimos (vel Nocny Marek - gratulacje, bo jakoś nie miałem jeszcze okazji :] ) - ciągle się wiesza, wszystkie niezapisane dokumenty i postępy w grze idą się kochać i ogólnie wiele programów, z których korzystam gryzie się z Vistą i nie działa do końca tak, jak powinny...

Dnia 11.05.2008 o 00:37, wip_01 napisał:

Ja tam Visty nie mam zamiaru kupować, ponieważ teraz działam na XP a na nowym kompie w połowie albo casłkiem >przenoszę sie na Ubuntu, w końcu trzeba czegoś nowego doświadczyc, czegoś nowego sie nauczyć.

Ubuntu? Coś mi się obiło kiedyś o uszy... To jakiś system operacyjny, tak?

Dnia 11.05.2008 o 00:37, wip_01 napisał:

btw: Szczęśliwym użytkownikiem czy "szczęśliwym" użytkownikiem? :D

"Szczęśliwym" oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:49, Igor FCBayern napisał:

/.../

Ałł..czyli dla mnie juz jest ble, bo ja lubie stabilność w działaniu. I dlatego zainteresowanie Linuxem sie pojawiło.

Dnia 11.05.2008 o 00:49, Igor FCBayern napisał:

Ubuntu? Coś mi się obiło kiedyś o uszy... To jakiś system operacyjny, tak?

Tak, jeden z popularniejszych, jezeli by nie powiedzieć najpopularniejszy Linux.

@Klimos
Gdybys ty widzial ile ja czekałem myśląc ze zalogujesz sie, aż sie nie doczekałem ^^ Ale dobra, mówi sie trudno, a w planach miałem Iron House Mine (nie daleko tego co robiliśmy). I jakbysmy zalózmy to zrobili to North Shiverpeaks complete vanquisher ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 00:58, wip_01 napisał:

@Klimos
Gdybys ty widzial ile ja czekałem myśląc ze zalogujesz sie, aż sie nie doczekałem ^^
Ale dobra, mówi sie trudno, a w planach miałem Iron House Mine (nie daleko tego co robiliśmy).
I jakbysmy zalózmy to zrobili to North Shiverpeaks complete vanquisher ^_^


Było się na GG odezwać - na GSie jest podane. Akurat w GTA IV grałem korzystając z tego, że brat na mecz pojechał i zkloca zwolnił. Teraz już raczej się w GW nie pojawię. Za dużo zachodu z przełączaniem systemów, a poza tym wreszcie nieco się za kończenie magisterki wziąłem. Jakbyś jutro się wybierał, to powiedz. Jak siedzę przy kompie, to GG mam na ''Dostępny''. Gdy jestem offline, sprawdź XFire - wtedy zapewne siedzę na Windowsie i już gram. Jak nie ma mnie ani tu ani tu, to komp wyłączony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 01:04, Klimos napisał:

/.../


A bo ja nie mam Twojego GG zapisanego no :P Nawet jeżeli mógłbys sie teraz pojawić to ja nie miałbym juz siły, teraz jeszcze pisze ale granie monczka przynudziło mnie i zmusiło do wyłączenia gry i odpoczynku bo stuknęło "You played 8 hours. Please take a break". Jutro najprawdopodobniej będe w domu siedział więc bardzo chętnie. A pozatym korzystając z okazji że miasto znów zajęliśmy to się lockpicków nakupowało i skrzyneczki trzeba otwierać do r2. A ja nie mam XFire to nie sprawdze, po prostu wejde do gry sprawdzic czy jestes ;) Co ta gra robi z człowiekem :D
btw: Klimos ty z Łodzi jesteś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

A bo ja nie mam Twojego GG zapisanego no :P

To już nie moja wina :P

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

Nawet jeżeli mógłbys sie teraz pojawić to ja nie miałbym juz siły, teraz jeszcze pisze ale
granie monczka przynudziło mnie i zmusiło do wyłączenia gry i odpoczynku bo stuknęło
"You played 8 hours. Please take a break".

Bywa, ja jak wychodziłem miałem ponad 5 na liczniku i też odczułem potrzebę chwilowego odpoczynku.

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

Jutro najprawdopodobniej będe w domu siedział więc bardzo chętnie.

Ja też raczej się nigdzie nie ruszam (powód nieco niżej :P), więc nie ma sprawy.

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

A pozatym korzystając z okazji że miasto znów zajęliśmy to się lockpicków nakupowało i skrzyneczki
trzeba otwierać do r2.

Wbiłbym na chwilę i zrobił zakupy, ale tak jak mówiłem już wcześniej za dużo z tym roboty...

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

A ja nie mam XFire to nie sprawdze, po prostu wejde do gry sprawdzic czy jestes ;)

Myślę, że tak z rana (czytaj: koło południa, powienienem się pojawić). Potem przerwa na oglądanie GP Turcji i później chyba znów będę musiał się do roboty zabrać.

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

Co ta gra robi z człowiekem :D

:P

Dnia 11.05.2008 o 01:10, wip_01 napisał:

btw: Klimos ty z Łodzi jesteś, prawda?

Sytuacja ostatnio nieco skomplikowana. Ale od początku. Oryginalnie tak, konkretniej to z Aleksandrowa. Teraz oficjalnie mieszkam pod Kopenhagą i pracuję na rocznym kontrakcie w Danii. Jednak... dwa tygodnie temu podczas grania w piłkę zepsułem sobie kolano - przeskoczyła łękotka, zablokowało się i nie mogłem go wyprostować... Ponieważ i tak na weekend majowy miałem odwiedzić Polskę, przebukowałem samolot i wróciłem dwa dni wcześniej. Już w Łodzi poskładali mnie, wsadzili w gips i kazali siedzieć w kraju do 8 czerwca. W międzyczasie będę jeszcze miał artroskopie robioną, bo prawdopodobnie mam zerwane więzadła (a w najlepszym wypadku naderwane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 01:21, Klimos napisał:

Wbiłbym na chwilę i zrobił zakupy, ale tak jak mówiłem już wcześniej za dużo z tym roboty...

Nie musiałbyś i tak juz nie mamy :P

Dnia 11.05.2008 o 01:21, Klimos napisał:

/.../

Kiepsko, moja przyjaciółka też ostatnio coś z łękotką i operacja teraz :/ Pytam bo myśleliśmy ostatnio żeby gildiowe spotkanie osób z Łodzi i okolic zrobić. Chociaż jest nas ok 5 tylko, liczę tylko OLA, bo wiem ze z SH są 2 osoby, ale mówim tylko i wiyłącznie o OLA. Nie wiem czy w pełni by wypaliło, ale zawsze coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 01:31, wip_01 napisał:

Kiepsko, moja przyjaciółka też ostatnio coś z łękotką i operacja teraz :/

Mnie gips zdejmują w poniedziałek i w przyszłym tygodniu również operacja :|

Dnia 11.05.2008 o 01:31, wip_01 napisał:

Pytam bo myśleliśmy ostatnio żeby gildiowe spotkanie osób z Łodzi i okolic zrobić. Chociaż jest
nas ok 5 tylko, liczę tylko OLA, bo wiem ze z SH są 2 osoby, ale mówim tylko i wiyłącznie o OLA.
Nie wiem czy w pełni by wypaliło, ale zawsze coś ;)

Jakby co to I''m in. Jeszcze brata spróbuję wyciągnąć. Jak tylko będę w Polsce (przed 8 czerwca) i jak tylko będę w stanie sam dotrzeć na miejsce (nie ze względu na %, tylko na nogę ;) to nie ma sprawy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 00:50, lama123 napisał:

Był fanklub basi to teraz fanklub klimosa - pierwszego nocnego marka :f

Co to za emota ? "mam rozszczepienie podniebienia" czy rozwalone usta ? a może mam dwie szpary w ustach (piercing) ? A może jadłem spaghetti i zapomniałem wciągnąć?

Ja tam idę spać i liczę że mi się przyśni coś fajnego . Np. to co na obrazku

Do modów :Nie ma przeca żadnej nagości i więcej można zobaczyć nawet na bardzo konserwatywnej plaży czy basenie

Lecz jak uważacie że gorszę młodszych to wyrzućcie to (są tu tacy o 1:36 ?)

20080511013551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 01:34, Klimos napisał:

Jakby co to I''m in. Jeszcze brata spróbuję wyciągnąć. Jak tylko będę w Polsce (przed
8 czerwca) i jak tylko będę w stanie sam dotrzeć na miejsce (nie ze względu na %, tylko
na nogę ;) to nie ma sprawy :]

No tak, przecież jeszcze Twój brat jest w OLA, czyli 6. Pogadam z resztą (sami faceci, żadnej dziewczyny :<) i może jakos podczas tego długiego weekendu co bedzie za 1,5 tygodnia, bądź jakoś przed tym 8 czerwca sie uda tak spotkać gdzieś. Wierze ze zdrowie pozwoli :)

Tymczasem ja ide pospać troche, pocieszyc sie wygraną ŁKSu z Lechem i wypocząć. 3maj się i zdrowiej. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować