Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2006 o 01:35, BriaTharen napisał:

> No ładnie, ładnie a potem zbulwersowane mamy forumowiczów zadzwpnią do TVN-u i by się
działo
> ... :)
Może aż tak źle by nie było... bo znaczna większość imprezowiczów była pełnoletnia ;P w każdym
razie imprezy zostały przeniesione z forum na gg :)


no to sobie przeszukam topik w wolnej chwili bo aż ciekaw jestem jak to rozrabialiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 01:38, natanadler napisał:

no to sobie przeszukam topik w wolnej chwili bo aż ciekaw jestem jak to rozrabialiscie :D

heh, niektórzy naprawde niezle rozrabiali ;D ale ja jak na kelnerke przystało bylam ''w miare'' trzeźwa :P zresztą wszystko jest w temacie... w wolnej chwli można przejrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2006 o 01:28, natanadler napisał:

kurcze to co ty robisz że tak o takiej pogańskiej godzinie wstajesz??


BY stawić się punktualnie (a nawet kwadrans wcześniej) w pracy. 15 minut toaleta poranna, 15 minut kawa+dymek, 35 minut marsz do pracy (chodzę, chyba że mocno pada) i zostaje 25 minut na nieprzewidziane sytuacje. Uff... ale się rozpisałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 27.08.2006 o 01:48, olbin napisał:

BY stawić się punktualnie (a nawet kwadrans wcześniej) w pracy. 15 minut toaleta poranna, 15
minut kawa+dymek, 35 minut marsz do pracy (chodzę, chyba że mocno pada) i zostaje 25 minut
na nieprzewidziane sytuacje. Uff... ale się rozpisałem ;P



Czyli wnioskuję że o 5 zaczynasz pracę. Wow to ja jestem szczęściarz zaczynając 8-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2006 o 01:50, natanadler napisał:

Czyli wnioskuję że o 5 zaczynasz pracę. Wow to ja jestem szczęściarz zaczynając 8-15


Nawet nie wiesz jakim :) A i tak się z Tobą nie zamienię. Godziny co prawda parszywe ale 1.lepsze takie niż żadne, 2.płaca odpowiednia, 3.lubię tą pracę (chociaż moim zdaniem można by zaczynać co najmniej godzinę później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inny skład mamy dzisiaj niż wczoraj... a ja już chyba tradycyjnie zawitałem do nocnych marków :)

Przez ostatnie kilka godzin grałem, o dziwo, w Morrowinda :) Zaraz ściągnę sobie chyba filmik o Gothic 3
Troszkę tu w takim wypadku posiedzę... o ile przez te 20 minut nie poszliście spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 02:34, olbin napisał:

Sorry ale zapomniałem dodać, że praca na trzy zmiany w ruchu ciągłym (cobyś nie myślał, że
jest tak słodko:)


domyśliłem się że nie ma lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to teraz nigdzie nie jest lekko. Jest taka moda w firmach (mam wielu znajomych w różnych dziedzinach), żeby zwiększać wydjność pracy poprzez ograniczanie zatrudnienia. Oczywiście skutkuje to zwiększaniem ''normy'' dla innych. Ale to tak na marginesie. Powiedz co wybrałeś na pierwszy ogień - dyplom czy pracę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No siemanko! Ogólnie to nie śpię - ale od siedzienia przy kompie czuję się skołowany! miałem batalię Chaos vs. Imperial Guard & Eldars w Warhammerze 40K WA.

cięzko było (5 godzin grania) i na 3 razy 1 wygrałem w końcu (ale zato w jakim stylu)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 03:30, olbin napisał:

Dzień dobrywieczór! Już myślałem co samotnym został ;)


z tego co wyczytałem - zasówasz do pracy? czy w niedziele masz wolne (no raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pod koniec - w ostatecznym najeździe (a musiałem baze przenieśc bo mi rozpierdzielili) moja ekipa chaosu (nie wdając się w szczegóły) z przywołanym demonem BloodThirsterem rozpirzyła eldarów i resztkę orków. A mój "nieczysty" skoparł dupsko Avatarowi Eldarów :) ale musieli mieć miny jak ich bóg wojny padał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 03:42, olbin napisał:

Brzmi nieźle ;) Szkoda, że nigdy jakoś się nie przekonałem do Warhammera.... widzę co okrutnie
wciąga!


no - dobry zbytnio nie jestem w multi - bo robie wszystko za wolno (lubie siebqwić w "dokładne szczególowe" ataki a na to nie ma czasu :)

ale wciąga - single player jest wypasiony - asama gierka ma swietny engine gry - nic tylko póścic wojska do boju i oglądać jak się tłuką (ruchoma , swobodna kamera rulez!!!) - jako spectator jest juz wogóle super. no ale nie zawsze jest czas pooglądac te bitwy (czasem przez to dostaje w dupe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować