Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 03:00, Hubi Koshi napisał:

Po tym filmiku z Soleilą Bely Dancer już nic mnie nie zdziwi :-P


Zwróć uwagę na zaskakującą zbieżność miejsca zamieszkania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 03:02, DevilFish napisał:

> Po tym filmiku z Soleilą Bely Dancer już nic mnie nie zdziwi :-P
Filmiku (zaaaaaraz...) ?

Cóż nie powiem gdzie dokładnie był bo nie pamiętam, ale wiem że gdzieś na forum był link do filmiku pod tytułem "Soleila Oriental Belly Dancer" Tak więc, albo Soleila to niezwyklle popularny nick, albo są rzeczy o których nie mamy zielonego pojęcia jeśli chodzi o naszą drogą pracowniczke CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 03:06, Sarafan_Knight napisał:

Wpisz Soleila do Google... ;)

Po co? przecież dałeś mi już link na privie :P A teraz na SERIO idę spać, bo o 8 do roboty, a później weeeeeeeeeeeekned !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 03:14, DevilFish napisał:

Po co? przecież dałeś mi już link na privie :P A teraz na SERIO idę spać, bo o 8 do roboty,
a później weeeeeeeeeeeekned !!


Nie denerwuj mnie. :P Posta dodałem przed tym, jak dałem Ci link na privie, bo myślałem, że nie zamieściło go z powodu chwilowych problemów z forum. :P

Ja się zbieram. Wobec tego miłej nocy wszystkim, którzy zostają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! mam dość tej mamałygi i marudzenia; mimo że jutro ma na wcześnie robote - mam zamiar was tu dzis rozkrecic, mam mooda na ipre ( w końcu jest piątek - tygodnia koniec i początek)! jutro impra live a dzisiaj tutaj :0

no to jak? (może byc i dysklusja bul;e żywa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zapodaj temat:P.Ja się mogę pochwalić, że otrzymałem dziś moje zamówienie z gram.pl czyli :
Świątynia Pierwotnego Zła
Soldiers:Ludzie Honoru
Industry GIant
Empire Earth Złota Edycja

I jestem cały happy:) bo zamaiałem ŚPZ z Fajnej Ceny a to się okazało, że to jeszcze jest wydanie premierowe tzn jest książka i mapa świata i jeszcze to duże pudełko i poprostuta książka mnie ucieszyła bo się jej nie spodziewałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:37, piotersamobojca napisał:

książka mnie ucieszyła bo się jej nie spodziewałem:).


Szkoda tylko, że została wydrukowana na papierze toaletowym, a jej poziom nie jest zbyt wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EKSTRA BONUS ZAWSZE MILE WIDZIANY - coś ponad to zawsze pozytywny plusz i szok :) no dobra - temat leci!

tyskie stawiam dziś wszystkim chętnym - a tabaki to i tak nuikt nie spróbuje :P choc chętni takze mile widziani !!!

właśnie demo dodatku do W40K ścuiągnąłem - dark crusade - będę nad ranem siedział i testował - a co mi tam !! ale teraz forum i muza (podpis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 22:39, VBone napisał:

Szkoda tylko, że została wydrukowana na papierze toaletowym, a jej poziom nie jest zbyt wysoki...


Jak na autobusowe czytadlo i jako gratis byla całkiem ok dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że wszystkie te książki są na takim papierze.Nawet serie Diablo,Warcraft i inne fantazy są bo to dość wąski przedział czytelników jest moim zdaniem i jadą po najniższych kosztach.Poza tym ważne żeby książka wciągnęła..jeszcze jej nie czytałem więc nie mogę nic powiedzieć.Ale to i tak dużo jak za taką cenę no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, jako gratis może być, ale jeśli miałbym wydać na to 25 zł... Poza tym smutne jest to, że wszelakie książki na podstawie gier stoją na naprawdę niskim poziomie. Diablo, BG, nawet mój ulubiony Planescape: Torment (co oni zrobili z takim doskonałym materiałem...!). Może Wy znacie jakieś udane próby przeniesienia fabuły gry na karty powieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - takim jest ostatnia książka (nie pamiętam tytułu) z serii warcraft - ta z Medivhem! zresztą te o diablo najorsze też nie były, ale fakt specjalnymi arcydziełami nie są - po prostu przyjemnośc podczas czytania i raczej nic do zapamietania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować