Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Sobota wieczór a tu tak pusto? U mnie wprawdzie dopiero przed północą, ale za godzinę na pewno jeszcze spać nie pojdę ;)
Tak się zastanwiam jak to dzisiaj ze zmianą czasu na forum będzie. Pamięta ktoś jak to było w zeszłym roku?
Mniemam, że serwer obsługujący forum ma zmianę zaprogramowaną automatycznie, więc o godzinie drugiej (już nowego czasu) będą posty (o ile jeszcze ktoś tu zajrzy o tej porze) napisane w przyszłości. Co będzie w takim razie, jeżeli o godzinie dajmy na to 2:15 nowego czasu odpowiem na posta napisanego o 2:45 starego czasu? Sortowanie przy wyświetlaniu jest chyba po czasie napisania, więc moja odpowiedź powinna ukazać się przed postem na który odpowiadam (taka mała podróż w czasie).
Ciekaw jeszcze jestem jak się w tym wypadku zachowa skrypt zliczający punkty do awansów.

Bo chyba nie wyłączacie serwera na godzinę, żeby nie było takich numerów jak opisałem powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 00:59, Vaxinar napisał:

Za pół roku wróci do normy. :D


Nawet niecałe chyba, bo na czas letni wracamy zdaje się jakoś pod koniec marca, czyli tylko 5 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 01:02, Klimos napisał:

> Za pół roku wróci do normy. :D

Nawet niecałe chyba, bo na czas letni wracamy zdaje się jakoś pod koniec marca, czyli tylko
5 miesięcy :P


To trochę dziwnie by było jak na forum byłaby godzina załóższmy 13, a tak naprawdę 12. Mi by się myliło.
A tak ogólnie to pięć miesięcy to w miarę długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana czasu zmiana.. ee tam:) przez tą zmianę moja dziewczyna dopiero ode mnie pojechała do domku:) Kurka wodna ale się .. zasiedziała:) a ja do szkoły na uczelnie.. ee tam jeden wykład w tą czy tą:) hehehehehehheheheeh
I love studia:)

komu buzi komu bo ide do domu ;* ;* ;* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 01:51, Stwór napisał:

przez tą zmianę moja dziewczyna dopiero ode mnie pojechała do domku:)

Ja tych problemów nie mam, bo mieszkamy razem. Przynajmniej w trakcie roku akademickiego :D

Dnia 29.10.2006 o 01:51, Stwór napisał:

a ja do szkoły na uczelnie.. ee tam jeden wykład w tą czy tą:) hehehehehehheheheeh

Ja mam wykłady tylko we wtorki i w czwartki od 18 do 21, a co najciekawsze to są studia dzienne ;)
Gorzej, że w poniedziałek do pracy. Żeby zdążyć na ósmą, muszę wstać koło piątej :/

Dnia 29.10.2006 o 01:51, Stwór napisał:

I love studia:)

A kto ich nie kocha ???

Dnia 29.10.2006 o 01:51, Stwór napisał:

komu buzi komu bo ide do domu ;* ;* ;* :)

Może jednak nie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 01:47, Radek15 napisał:

To trochę dziwnie by było jak na forum byłaby godzina załóższmy 13, a tak naprawdę 12. Mi by się myliło.


Idzie się przyzwyczaić - od miesiąca mam tak non-stop. To że jak mam u siebie 12 a na forum jest 13 to idzie przeżyć. Gorzej, że jak mam 23 to na gram.pl jest już nowy dzień. Ale dzięki cofaniu zegarków, przynajmnniej przez godzinę będę miał u siebie ten sam czas co na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 02:15, gaax napisał:

O pętla czasowa :) Poprzedni post dodano po moim :D Nie ma to jak gnić przed kompem z okazji
wydłużonej nocy :)


A nie mówiłem, że forum zgłupieje... :P
Teraz będzie wyglądało, że napisałem dwa posty pod rząd, mimo że między jednym a drugim ty coś napisałeś.
Poza tym nie wiem czemu nie mogłem dodać komentarza do newsa przez forum. Weszło dopiero jak otworzyłem stronkę z newsem.
I na koniec wbrew oczekiwaniom nie mam tego samego czasu w kompie co na forum, przynajmniej przez tą jedną, dodatkową godzinę. Angole cofają zegarki z 2 na 1 a nie tak jak my z 3 na 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 02:53, Wiecha14 napisał:

A ja panowie nie mogę spać.. bo impreza była.. :d


Co to za impreza, co się o trzeciej skończyła? Jak ja w liceum na imprezy chodziłem, to się do domu wracało następnego dnia rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee tam! :) ja dzis kulturalnie o 4:30 wróciłem (zbnaczy się 3:30 po przestawieniu zegarków);

jutro - tzn. dzis w staję o 9 i wybieram się do lasu na całodniowy trekking :P ognisko i takie tam + oczywiście fotek robienie

pozdrawiam Was - wszystkie nocne marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 02:57, Klimos napisał:

> A ja panowie nie mogę spać.. bo impreza była.. :d

Co to za impreza, co się o trzeciej skończyła? Jak ja w liceum na imprezy chodziłem, to się
do domu wracało następnego dnia rano ;)



Teraz ciagle jestem u kumpla.. ja od niego pisałem, tylko o 3.3o to tak popadali już ludzie...

Do domu na 9.oo wracam..:D

Ale fajnie było..najpierw na działki poszliśmy na grilla i powrót o 2.2o w nocy.. :D "masakra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ttam w karty do 2:coś grałem :D.A co!!!Ciocia i wujek przyjechali to dawaj karty nie...No i grałem!!Musiałem tylko przestawić zegarek ale wy raczej też,co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 00:22, gaax napisał:

Ojojoj. Śpimy? Jutro wcześnie wstajemy? To sam mam tu siedzieć? :)


Żartujesz ?? :P kto wg Ciebie śpi? na pewno nie nocen marki :)

ja tradycyjnie (od 2 tygodzni) - zaczynam sesję FEAR o tej porze :)

posiędzę tak do 2 minimum :)

pozdro - jakby co pisać do mnie - podejmę każdą sensowną dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siadam do forum, patrze a nocnych marków nie ma, więc się zdziwiłem, czyżby wszyscy spali? Ja tam jak zwykle powracam z imprezy, więc do dyskusji niezbyt jestem skory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować