Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2009 o 01:37, Methical napisał:

Jak już jesteśmy w tym temacie, to ja posłuchałbym jakiegoś Psytrance''u. Tylko takiego
słyszalnego dla przeciętnego słuchacza tychże dźwięków, wiadomo o co chodzi :D Taki psychedelic,
żeby słyszało go nawet niewytresowane do trance''u ucho. Polecicie coś?


Trudno wskazać takiego artystę konkretnie.
Mimo wszystko poleciłbym coś z dyskografii Juno Reactor, choć nie do końca cała ich twórczość to PsyTrance, ale chyba najbardziej się nadaje w takiej sytuacji. ;]

http://www.youtube.com/watch?v=6nwRSv7uWjQ

Możesz tez spróbować coś z PsyDub/PsyChill, jak Aes Dana, Shpongle, Younger Brother czy Ott. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przez to że edytujesz, o! :<
A Salamat...
Postaram się jutro przesłuchać, jeśli będzie na poziomie Choise, to mi się nawet może spodobać, i może będzie królować na 2 miejscu na last.fm obok IOSYS''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś takiego jak to Juno Reactor. Dzięki. Aż przypomniały się zajebiste czasy grania w Re-Volta, tam bodaj były takie utworki, wspaniałą atmosferę tworzyły. Jutro sobie sprawdzę którąś płytkę. Teraz kończę "Thelemę.6" i lecę spać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Re-Volt pamiętam że Drum ''n Bass był, ale sajkodźwięków nie pamiętam.
Karaluchy pod poduchy! ;D

BTW. Jak się Junosi spodobają, to mogę polecić więcej dobrych sajkodeli. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Długo mnie tu nie było... Szkoła więc muszę się wysypiac. Teraz jestem chory, więc mogę poszaleć.:)
Coś mnie kilka dnie temu naszla chęć ponownego skończenia SH: Homecoming. Wspaniała gra. A teraz słucham soundtracka z niej. Piękny. Jak dla mnie to jeden z lepszych soundtracków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 00:11, mr_chief napisał:

A teraz słucham soundtracka z niej. Piękny. Jak dla mnie to jeden z lepszych soundtracków.


No ba!
W końcu to Akira Yamaoka, ale i tak najlepszy jest OST z pierwszego Silenta. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2009 o 00:14, meryphillia napisał:


No ba!
W końcu to Akira Yamaoka, ale i tak najlepszy jest OST z pierwszego Silenta. ]:>


Ja nie pamiętam soundtracka z pierwszego. Za to, powiem Ci, ze jak chodzi o grę to najbardziej podoba mi się Homecoming. Wspaniale jest spacerować w strachu po zamglonych ulicach Shepard''s Glen i Silent Hill z taka muzyką.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 00:17, mr_chief napisał:

Ja nie pamiętam soundtracka z pierwszego.


Najmroczniejszy z wszystkich OST z serii.
Genialny po prostu, ale oczywiście nie znaczy to, że pozostałe są kiepskie, bo i nie jest tak w istocie.

Polecam też poszukać nagrań grupy Broken Notes, która wydała trzy albumy inspirowane twórczością Akiry Yamaoki.
Mogą być z tym problemy, bo to cholernie unikalny materiał, ale wart zachodu jak najbardziej. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem Risena, pikna giera ze sztampowym zakończeniem. Dostałęm ją w środę, mam na liczniku jakieś 29h. Przy takiej liczbie opuszczonych questów pobocznych, na Easy to i tak niezły wynik. Teraz kariera maga ale najpierw przerwa, no i sprawdzę czy nie mam coś zaległego do zrobienia.

Muzycznie - ścieżka dźwiękowa Risena jest bardzo dobra. Z tym ze wszystkie utwory mają równy poziom a w Gothic3 przynajmniej kilka kompozycji wybijało się ponad dobry poziom (Vista Point i WaterFall Idylla czy jak to się nazywało).

Wczoraj po wizycie w Krakowie... byłem cały mokry i jedyny powód dla którego nie złapałem przeziębienia była przebyta niedawno grypa.
No i taki wał - gameshop.pl, sklep z wymianą gier nie jest jednak czynny w soboty. Aha, to teraz się dowiedziałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2009 o 00:21, meryphillia napisał:

Najmroczniejszy z wszystkich OST z serii.


Mroczniejszy od najnowszej części?! Łał. Muszę tego posłuchać.[:>


Dnia 12.10.2009 o 00:21, meryphillia napisał:


Mogą być z tym problemy, bo to cholernie unikalny materiał, ale wart zachodu jak najbardziej.
;]


Chyba mam pomysł gdzie to mogę znaleźć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 00:37, meryphillia napisał:

> Chyba mam pomysł gdzie to mogę znaleźć.;)

Już nie musisz: http://www.broken-notes.com/productions/productions.html
Nawet nie wiedziałem, że reaktywowali swoja stronę i to już tak dawno temu. ;]


O! I to można legalnie, za darmo ściągnąć?
Super. Dzięki.:)

BTW: Ja chyba pójdę lulu bo mi temperatura chyba skoczyła... Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 00:41, mr_chief napisał:

O! I to można legalnie, za darmo ściągnąć?
Super. Dzięki.:)


Od samego początku było za darmo, choć były tez wydane edycje CD, jednak przez dłuższy czas nie było możliwości ściągnąć tego nigdzie.

Dla ciekawskich podobnych klimatów polecam też składanki wydane w netlabelu Liminal Records.
Nie wszystkie nagrania na nich są wartościowe, ale trochę ciekawych kompozycji się trafi.
Oczywiście chodzi mi o składanki mające w tytule nawiązanie do Silent Hill. ;)

http://www.liminalrecs.com/index.php?q=releases

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu nie mogę doczekać pory "nocnych marków". Jak już jej doczekam to jestem totalnie śpiący i ... nie udzielam się.

Chyba normalnieję...

(nie - albo gorzej ze mną, starzeję się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 00:07, Martimat napisał:

(nie - albo gorzej ze mną, starzeję się)


Ja tam jestem starym Wąpierzem, a co noc tutaj szczerzę kły, więc jak widać starość nie ma tu nic do rzeczy.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, raz komuś padnie WT, ktoś sobie przypomni o swoim awansie i idą wtedy życzenia. Potem następuje cisza.
A tu można pisać do woli. Tyle że uczącym się, a już na pewno ludowi pracującemu, nie za bardzo chce się czekać do "godziny duchów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować