Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2011 o 01:28, meryphillia napisał:

Dziwnie zabrzmiało...
Jak zaproszenie do jakiejś wyżerki. :3


Trzeba jakoś zmobilizować obywateli do działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 01:15, PtaQ15 napisał:

Jest ktoś chętny na "Nocne Marki" ? :)


Zacząłem dziś drugi raz Wiedźmina 2, ale obawiam się, że gdybym odpalił go teraz to przed 4 bym się nie położył. :P
Na razie w słuchaweczkach Daft Punk (tak dla odmiany, bo nigdy nie słuchałem), a niedługo łóżko, jak dam radę to jeszcze Pratchett... ale na to się nie zanosi patrząc na zegarek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2011 o 01:15, PtaQ15 napisał:

Jest ktoś chętny na "Nocne Marki" ? :)



Hahaha. Witaj Ty i witam wszystkich Nocnych Marków :D. Tak jak meryphillia wspomniał brzmi to jakieś zaproszenie do wyżerki. Może do jakiegoś rytuału xD, albo do czego tam, jak zwał tak zwał, może Czarna Msza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie wlasnie zbieram spac. Skonczylem tepienie Egipcjan w Rome Total War, wiec w poczuciu spelnienia moge chwycic za ksiazke, polezec troche, poczytac i zasnac. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 00:15, zajacisko napisał:

No to stawiam się na wezwanie :) Przez pół dnia niesamowity upał był u mnie, jak było
u was?


No witaj. U mnie cały dzień upał, ale ja wole zdychać z gorąca aniżeli z zimna :D Kocham ciepło i na to zawsze znajdzie się jakiś sposób żeby się jakoś ostudzić :P

@Skazeusz

Ja wakacje już od daawien dawna mam :D Szkolne kajdany dawno przełamane :P. Oby to co mówisz prawdą było bo ostatnio Marki się kruszą. Tylko nie uciekajta zbyt szybko.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 00:15, Skazeusz napisał:

Jak się zaczną wakacje, to się momentalnie tutaj ruch zrobi, jak co roku. :)

Wakacje już są od miesiąca niemalże przecież...


... A nie, nie wszyscy są maturzystami =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 00:53, Piciambeer napisał:

... A nie, nie wszyscy są maturzystami =D


Witaj

I nie wszyscy są już dawno po maturze :P. W między czasie frytki mi się smażą xD ktoś chce porcję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Właśnie wróciłem z Dni Głogowa - mojego miasta. Muszę powiedzieć, że w tym roku impreza była zorganizowana na najwyższym poziomie ;D Koncert HG coś pięknego, podpisy na płytce i plakacie są więc git ! Ponad 10 płyt " Jedność " poleciało do góry i koszulka Diila, którą miałem w ręce, ale 5 osób o jedną koszulkę walczyło ;D Nagłośnienie itp. też było git, artyści nie narzekali. Ja tym czasem zmęczony i spieczony na raka kładę się spać i tym oto postem żegnam się z wami - jeszcze jutro ostatni dzień imprezy i Afromental ;D Dobrej Nocy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2011 o 02:10, Braveheart napisał:

Witam. Co tam słychać? :D Znów zaraz będziesz się wybierał szponcić w Wiedźmina ? ;>


A żeś mnie przyuważył ^^
Nie, dzisiaj już zmierzam do łóżka, dzień nijaki, nie ma się co rozpisywać na jego temat. ; ) Oczywiście bez Geralta się nie obyło, ale zacząłem też w końcu Świat finansjery Pratchetta - czyli niedługo będę mógł uznać, że przeczytałem wszystkie książki ze Świata Dysku ;)
A w słuchawkach Superheroes od Daft Punk - http://youtu.be/bRt5z880CFY dla zainteresowanych. Nie przepadam jakoś za elektroniką tego typu, ale mnie wzięło ;) może dlatego, że ostatnio brakuje mi czegoś nowego do przesłuchania - chociaż raczej powinienem stwierdzić ''jest tego do ogarnięcia tyle, że nie wiem od czego zacząć'' :D

@Piciambeer
>... A nie, nie wszyscy są maturzystami =D

High five!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:46, Harrolfo napisał:

Już się okazała :)
Czemu nie śpisz? Ja uczę się na jutro na egzamin z Finansów publicznych...
Fascynujący przedmiot ;)


Haha czemu nie się ? :D. Bo jestem chodzącym za nocy i lubię siedzieć wieczorami. Sen jest niewydajny. Druga kwestia to że w nocy jest o wiele chłodniej i jest wypas powietrze :D.
Co do finansów to moich nie będziesz podliczał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:47, Razrash napisał:

Siemka wszystkim. Co tam?


Witaj.

Co u mnie ? hmmm a no przed chwilą skończyłem szponcić w Ghotica II. Pewnie za jakiś czas znów będę szponcił. Może bym coś zjadł. U mnie od kilkunastu dni ciepła pogoda wypas. W sumie można byłoby się już nad jezioro wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. Ja ma przesrane bo w dzien slonce mi napiernicza od 12:00 do wieczora prosto w okno a pozniej w nocy mam w moim pokoju jakies 30 stopni :P Spac sie nie da.
Btw. Ale masz avatara :P Nie wiem czemu ale wyobrazam sobie ciebie ze wlasnie tak wygladasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 00:54, Razrash napisał:

Btw. Ale masz avatara :P Nie wiem czemu ale wyobrazam sobie ciebie ze wlasnie tak wygladasz
xD


Hahah ja chociaż mam Czemu Ty sobie jakiegoś nie ustawisz :P. A ten koleś na avatarku to Mel Gibson w woli ścisłośc.i William Wallace AKA Braveheart. Masz bujną wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować