Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Również uwielbiam Eluveitie! Jak dla mnie 10/10, szczególnie Slania i Spirit są REWELACYJNE... ale do rzeczy, powiem Ci ze też mam problem z odnalezieniem u innych bandów tej mocy...

Ale polecam:

Korpiklaani
Ensiferum
Nokturnal Mortum (NSBM)

Jestem jeszcze w stanie wymienić kilkanaście innych, ale osobiście słucham tylko w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 01:36, Piciambeer napisał:

Jak lubisz strategie turowe to polecam Atlanticę Online. Tak, strategia turowa MMO może
się podobać :]

Ha! Turówki ? czemu by nie coś ala Heroes i Disciples nie koniecznie w tych klimatach ?.

@Sandro
No do następnego. Już spadasz. Jak Ci nie wstyd. Temat od dawna tak nie ożył. w końcu żyje jak należy. Chyba się przebudził :D a tu już jeden się wykrusza :P

U mnie jednak ulica jest poje**** myślałem wpierw że to pojedynczy taki przypadek, ale się myliłem. Nocni markowie są jednak wśród nas chodzi mi o zbieraczy i poszukiwaczy złomu. Ta godzina a u mnie za oknem koleś opróżniał już śmietniki. Z puszek. Pełna kulturka widzę. Rowerek jeszcze z oświetleniem. Chyba zarobił z puszek :D i ze złomu
Już załadowany jakimś "Towarem" Walka na terenie zaostrzona. No gdzie o tej porze grzebać w śmietniku z latarką w poszukiwaniu puszek. HA HA Extreme Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, nowy album również Epicki szczególnie Quoth The Raven :)
A co do teledysku to robiony przez G13 :)

Byłeś na koncertach gdy mieli trasę po Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 01:46, Braveheart napisał:

Ha! Turówki ? czemu by nie coś ala Heroes i Disciples nie koniecznie w tych klimatach?.

Klimaty naturalnie wschodnie. Jak większość MMO free to play :) Ale naprawdę, tu nie liczy się tylko gear, zbroje + miliard, tylko rozsądny dobór najemników (twoja drużyna to bohater +8 najemników) i strategia! A takie smaczki jak Guild Dungeony, Nation Dungeony i bardzo rozbudowany crafting przedłużają życie gry :) Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 01:51, PtaQ15 napisał:

Byłeś na koncertach gdy mieli trasę po Polsce?

A kiedy mieli? Jak jakoś niedawno to więcej mnie na forum nie zobaczysz [zabiję się]

Quoth the Raven ilekroć usłyszę to ciarki od razu mi po plecach przechodzą. Cudo. Uwielbiam skrzypce w tym zespole. Czasami je ledwo słychać, ale dają takie unikatowe ''coś''.

PS. W teledysku Inis Mona jest skrzypaczka, z takimi długimi włosami... Uwielbiam ją. I jej włosy. Metrowe włosy rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 01:53, Piciambeer napisał:

Klimaty naturalnie wschodnie. Jak większość MMO free to play :) Ale naprawdę, tu nie
liczy się tylko gear, zbroje + miliard, tylko rozsądny dobór najemników (twoja drużyna
to bohater +8 najemników) i strategia! A takie smaczki jak Guild Dungeony, Nation Dungeony
i bardzo rozbudowany crafting przedłużają życie gry :) Naprawdę polecam.


Zapodaj jakiś ciekawy link może z jakąś ciekawą walk/bitwą, bym się obeznał ;). Czy na prawdę warto jak mówisz.

@meryphillia
Zarłoo!!. bardzo dobrze kombinujesz broda. Pora bym też i ka zarzucił coś na żołądź. Może jakieś tosty :D
Narazie stąd spadam. "ill be back"

>Będę lurkował, więc bez żadnej sodomy i gomory tutaj. ]:>
A kto tu mówi o sodomie i gomorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2011 o 01:56, Piciambeer napisał:

A kiedy mieli? Jak jakoś niedawno to więcej mnie na forum nie zobaczysz [zabiję się]


Październik 2010. Byłem w łodzi i nawet udało mi się wymienić parę słów z Chrigelem Glanzmannem i zgarnąć autograf :D

Dnia 09.06.2011 o 01:56, Piciambeer napisał:

PS. W teledysku Inis Mona jest skrzypaczka, z takimi długimi włosami... Uwielbiam ją.
I jej włosy. Metrowe włosy rządzą!


O tak !! Metrowe włosy jak najbardziej żądzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 01:57, Braveheart napisał:

Zapodaj jakiś ciekawy link może z jakąś ciekawą walk/bitwą, bym się obeznał ;). Czy na
prawdę warto jak mówisz.

Panie, to jest strategia turowa, pojedynków mega szybkich to nie ma :) Teoretycznie...

http://www.youtube.com/watch?v=-Z2CCTP_Nuw <-- tu jest ładna walka PvP, finał cotygodniowych Wielkich Mistrzostw wszystkich serwerów. Naturalnie te wszystkie świecidełka to najwyższej klasy itemy +10, w każdej grze najlepsi są ci płacący tysiące $ w Item Mallu. Ciężko też w pełni zobaczyć o co chodzi nie wiedząc jak gra działa, gdyż każdy najemnik ma kilka czarów, z których także trzeba mądrze korzystać. Mnóstwo ikonek i wyskakujących modyfikatorów też może zakręcić we łbie, ale zapewniam - wszystko do ogarnięcia.

Dodam jeszcze, że gra jest chwalona za jedno z najprzyjemniejszych community w MMO. Głównie dlatego że tu trza myśleć, nie ma miejsca dla dziesięciolatków naparzających w klawisze od 1 do 0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 02:05, Piciambeer napisał:

> Zapodaj jakiś ciekawy link może z jakąś ciekawą walk/bitwą, bym się obeznał ;).
Czy na
> prawdę warto jak mówisz.
Panie, to jest strategia turowa, pojedynków mega szybkich to nie ma :) Teoretycznie...

Ja mówiąc o ciekawej bitwie/walce nie miałem na myśli szybkiej walki ale cały jej przebieg i obraz :P.

Dnia 09.06.2011 o 02:05, Piciambeer napisał:


http://www.youtube.com/watch?v=-Z2CCTP_Nuw <-- tu jest ładna walka PvP, finał cotygodniowych
Wielkich Mistrzostw wszystkich serwerów. Naturalnie te wszystkie świecidełka to najwyższej
klasy itemy +10, w każdej grze najlepsi są ci płacący tysiące $ w Item Mallu.

Dzięki za link. Zapuszczę się w niego :D Ale wpierw lookne na moje tosty xD. Ktoś chce jednego ? i tak nie dam. A czemu?Bo temu, a dwa bo nie można :P

Dnia 09.06.2011 o 02:05, Piciambeer napisał:


Dodam jeszcze, że gra jest chwalona za jedno z najprzyjemniejszych community w MMO. Głównie
dlatego że tu trza myśleć, nie ma miejsca dla dziesięciolatków naparzających w klawisze
od 1 do 0 :)

I w to tej grze graj :D. Przynajmniej chyba nie macie tam dzieci neo i trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 02:09, Braveheart napisał:

I w to tej grze graj :D. Przynajmniej chyba nie macie tam dzieci neo i trolli.

Z ręką na sercu mówię - jest ich malllutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się czwartek 17 listopada 2011 w Warszawie w klubie "Progresja"

Dark Tranquillity, Eluveitie, Death Angel, Mercenary, Omnium Gatherum i Varg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem się prezentuje. Nawet fajna grafika, sporo później tych świecidełek jest na każdych postaciach. Ale czy to by było to w co bym chciał grac. Chyba raczej nie. Problem mój tez by polegał na tym że mógłbym się zatracić w jakimś MMO jak by mnie ostro wciągnęło. A tego bym nie chciał. W Diablo ][ przeje**** setki godzin jak nie tysiące mimo iż to nie jest MMO. W każdym bądź razie dziękuje za propozycję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 02:30, Piciambeer napisał:

Będzie ostro. Ze wstydem powiem, że to będzie mój pierwszy koncert. Kiedyś trzeba zacząć,
kurna!


Zacząć co ? Chodzić na koncerty xD. A byś się wstydził ty bezwstydniku jeden ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować