Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Znam aktora i widzialem film dlatego sie smieje :P Co do mojej wyobrazni to sie nie pomyliles - jest bujna.
P.S: Mam nadzieje ze nie skonczysz jak Wiliam Wallace pod koniec tego filmu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

No Adjatha Co tam z Tobą ? :D Pewnie znów po wieśku albo i przed mam rację ? Żyjesz coś ?
Pozdrawiam.

@Razrash

>P.S: Mam nadzieje ze nie skonczysz jak Wiliam Wallace pod koniec tego filmu :]
Może i skończę :D może mi tak pisane jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:13, Braveheart napisał:

No Adjatha Co tam z Tobą ? :D Pewnie znów po wieśku albo i przed mam rację ? Żyjesz
coś ?


Hm, chyba gram wcięło mi posta >.<

Wiec wersja skrócona: żyję, mam się dobrze, Robot Rock w głośnikach, Wiedźmaka na dziś wystarczy. Amen. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:33, Adjatha napisał:

Hm, chyba gram wcięło mi posta >.<

Wiec wersja skrócona: żyję, mam się dobrze, Robot Rock w głośnikach, Wiedźmaka na dziś
wystarczy. Amen. :D


Hah. Zdarza się więc ja od dłuższeego już czasu. Zanim dodam post na biegu robie CTRL + C i jak coś nie wypala to po prostu wklejam w nowy. A Zdarzało się już tak klika razy. Najgorzej to przeboleć te długie posty jak idą w du***.
U mnie w głośnikach Soundtrack z filmu "Incepcja" Hansa Zimmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :) Ja z tych co to już mogą zarywać noce bez wyrzutów sumienia. Testy napisane, ostatni dzień szkoły odpowiednio uczczony wielką bitwą na jajka, a przede mną jeszcze tradycyjny bal oficjalnie wieńczący zakończenie szkoły. Specjalnie na tę okazję zamówiłem sobie profesjonalny kilt, który mogę odebrać dzień wcześniej aby zdążyć opanować szkocką sztukę zakładania tego ustrojstwa. Mimo tego, że mieszkam w stolicy Szkocji, jakoś dziwnie się czuję na samą myśl o wychodzeniu z domu w spódnicy... :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:54, meryphillia napisał:

Ale wiesz, że Szkoci nie noszą majtasów pod tymi sukienkami? :3

Wiem, wiem... Wszystkie koleżanki mi o tym regularnie przypominają. Na szczęście nie jestem szkotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 01:48, Sandro napisał:

Witajcie :) Ja z tych co to już mogą zarywać noce bez wyrzutów sumienia. Testy napisane,
ostatni dzień szkoły odpowiednio uczczony wielką bitwą na jajka, a przede mną jeszcze
tradycyjny bal oficjalnie wieńczący zakończenie szkoły. Specjalnie na tę okazję zamówiłem
sobie profesjonalny kilt, który mogę odebrać dzień wcześniej aby zdążyć opanować szkocką
sztukę zakładania tego ustrojstwa. Mimo tego, że mieszkam w stolicy Szkocji, jakoś dziwnie
się czuję na samą myśl o wychodzeniu z domu w spódnicy... :S


Haha witaj. Nareścię jacyś Markowie :P. Jak masz koniec to gratuluję. To mówisz w Szkocji egzystujesz ?;>. Meryphillia dobrze ci powiedział :D tam ludzie chodzą na waleta. Hmm trzymając się Szkocji. w filmie"Braveheart" pamiętam scenę gdzie przed walką wypinali dupska i wymachiwali kut****i xD. Więc pokaż im tam że polak też ma ''''jaja'''' :P

@meryphillia

Co tam słychać ?

Edit:
>Jeszcze jeden odcinek X-Files i w końcu trzeba chyba zagrać w coś dzisiaj. ;]

W sumie mamy nowy dzień. xD od dwóch godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:02, Braveheart napisał:

/.../

Szkoci w kiltach to widok już raczej pod turystów - większość chodzi ubrana po ludzku. Chociaż nie powiem, raz zdarzyło mi się na spacerze spotkać starszego mężczyznę w kilcie. A że był to wietrzny dzień... Nie ma co, widok staruszka na waleta, jak to obrazowo ująłeś, wżera się w mózg niczym rozgrzana stal.
Braveheart ponoć świetnie obrazuje kulturę (również dzisiejszą) szkotów. Ponoć, bo nigdy go nie oglądałem. Głupia sprawa, ale jakoś nie mam szczęścia do tego filmu. Postaram się do zmienić w najbliższym czasie, bo sam jestem ciekaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:17, Sandro napisał:

Braveheart ponoć świetnie obrazuje kulturę (również dzisiejszą) szkotów. Ponoć, bo nigdy
go nie oglądałem. Głupia sprawa, ale jakoś nie mam szczęścia do tego filmu. Postaram
się do zmienić w najbliższym czasie, bo sam jestem ciekaw :)


A to dziwne :D. Z tego co wiem lubisz kino bo udzielasz się w temacie o filmach :P. Ale zeby Braveheart''a nie oglądać. Długi film a jak lubisz długie filmy to polecam 3 godziny trwa :). Co do obrazowania kultury. To także masz rację ale i nie tylko. Piękne Szkockie krajobrazy to jedna z wizytówek filmu. Z resztą komu ja to mówię. Przeca Ty jesteś w Szkocji więc sam powinieneś wiedzieć jak tam jest :) jeśli oczywiście je widziałeś i wiesz co mam namyśli. Te wielkie pagórki całe w zieleni :P i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:26, Braveheart napisał:

A to dziwne :D. Z tego co wiem lubisz kino bo udzielasz się w temacie o filmach :P. Ale zeby Braveheart''a nie oglądać.

Kerkas nie widział Scareface, Tyler_D - Gwiezdnych Wojen, a ja Bravehearta. Każdy ma swoją piętę Achillesową :P

Dnia 06.06.2011 o 02:26, Braveheart napisał:

Te wielkie pagórki całe w zieleni :P i nie tylko.

Zamek Edynburski górujący nad miastem - dosłownie, góra wulkaniczna w centrum miasta, podziemne miasto tuż pod stopami tysięcy ludzi... Co by o Szkotach nie mówić - ulokowali się pierwszorzędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:33, Sandro napisał:

> A to dziwne :D. Z tego co wiem lubisz kino bo udzielasz się w temacie o filmach
:P. Ale zeby Braveheart''a nie oglądać.
Kerkas nie widział Scareface,Tyler_D - Gwiezdnych Wojen, a ja Bravehearta. Każdy ma
swoją piętę Achillesową :P

Coooo. Kerkas nie wiedział Scareface''a ? On. Taki kinoman , który zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia oraz ratuje ludzi, którzy mają problemy z przypomnieniem sobie filmu :D. co do Tylera_D to wiem że nie widział Star Warsów bo sam się przyznał że nie miał jakoś okazji :) dosyć całkiem niedawno. Skoro już jesteśmy przy filmach. Na pewno oglądałeś Incepcję. Wiem że powinienem zapytać w temacie o filmach ale jesteś od razu ONline. Może odpowiesz mi na nurtujące mnie pytanie od pewnego czasu. Oglądałem ten film kilka razy, za każdym razem byłem pod wrażeniem. Jest genialny dla mnie. Nolan znów odje**** kawał dobrej roboty. Ale wciąż nie mogę się dokminić ostatniej sceny z bąkiem. Jak już wraca do domu i odwiedza dzieciaki. Puszcza bąk ale sam nie upewnia się czy to sen czy rzeczywistość i odchodzi od stołu by je uściskać. Scena kończy się szybkim ucięciem jakby dawała nam do zrozumienia że to wciąż sen, ablo dawała widzowi niezły misz-masz. Jeśli to sen Czyj ?? Moe ? To co on był we śnie X razy niżej ?. Dlatego kilka razy oglądałem ten film by to zrozumieć bo na bieżąco trzeba śledzić akcję. Scena nawet jest podobna do ostatniej z X-Men: Ostatni Bastion gdzie

Spoiler

Magneto pokonany (pozbawiony mocy) samotnie siedzi w parku pozbawiony mocy lecz próbuje przesunąć szach i nie wiadomo czy go przesuwa czy nie.


Dnia 06.06.2011 o 02:33, Sandro napisał:

Zamek Edynburski górujący nad miastem - dosłownie, góra wulkaniczna w centrum miasta,
podziemne miasto tuż pod stopami tysięcy ludzi... Co by o Szkotach nie mówić - ulokowali
się pierwszorzędnie.

To jednak jest na co popatrzyć. Ile już tam mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:02, Braveheart napisał:

Co tam słychać ?


Drące się sroki za oknem. :D

I może jednak jeszcze jeden odcinek X-Files będzie słychać. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 02:47, meryphillia napisał:

> Co tam słychać ?

Drące się sroki za oknem. :D

I może jednak jeszcze jeden odcinek X-Files będzie słychać. :3


O tej porze sroki ? To był raczej sarkazm ? no chyba że mieszkasz gdzieś za granicą i inna strefa czasowa. :D. U mnie cisza za oknem. Czekam aż słowiki się przebudzą bo mieszkam blisko drzew. Zawszę po 3:00 zaczynają nadawać swoje melodie na zmianę. Dziw bierze mnie z tych ptaków, że za każdym razem co innego nucą skubane. Mi się tam to przyjemnie słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah. :/
Założyły gniazdo gdzieś na drzewie w pobliżu mojego bloku i drą się całymi dniami i nocami w niebogłosy.
Jakbym wystarczająco nienawidził tych ptaków, to teraz mam ochotę kupić wiatrówkę... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 03:09, meryphillia napisał:

Nah. :/
Założyły gniazdo gdzieś na drzewie w pobliżu mojego bloku i drą się całymi dniami i nocami
w niebogłosy.
Jakbym wystarczająco nienawidził tych ptaków, to teraz mam ochotę kupić wiatrówkę...
]:>


Hmm czyli ja bym tego nie zniósł. Jeżeli drzewo jest do ''Zaliczenia'' <-- bez aluzji proszę :P. Po odpowiedniej ocenie sytuacji i obadaniu drzewiszcza wlazł bym na nie i skasował gniazdo/a xD. Może to chore ale co tam. Ja czasami mam nienormalne pomysły :P Sandro się zmył i chyba już nie wróci i nie odpowie mi na moje pytanie ehh niech to szlag :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Nocnych Marków. Żyjeta ? czy dalej zagrani na śmierć w Wiedźmina 2 :D. U mnie dziś piękny parnik na dworze. Choć zakończony 20 minutowym deszczem, a raczej burzą z piorunami i to konkretnymi. Dosłowie po jakiś 20 minutach. Przestało padać momentalnie. Jakby ktoś z góry kran zakręcił.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie padało, trochę błyskało, ciepło - za ciepło - 40 minut spaceru po okolicy dla odrobiny ruchu i wróciłem zlany potem... a była coś koło 19 ._.

Poza tym dzisiejszy dzień przyniósł sporo materiałów growych z E3. Gamplay z nową Larą Croft - masakra. Ale obawiam się, że gra będzie nie na moje nerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wywaliło mnie do pulpitu z Bad Company 2. Dzisiaj niespodzianka, dekoder Polsatu się popsuł, widać upał mu nie służy. Za to teraz wymienię go na HD więc jest dobrze :] Gdy podpisywałem umowę to dekoder HD kosztował 300zł, teraz niecałe 150.

Wy tu o Wiedźminie2 a jest coś równie fajnego - Divinity 2 Dragon Knight Saga. Świetny RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować