Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2013 o 03:27, Robertcik1 napisał:

niedobrze mi na samą myśl...

A ja się bardzo cieszę, bo oznacza to, że już 26 grudnia ze znajomymi w góry na snowboard wyjeżdżamy. Wreszcie. W zeszłym roku przez poprawki nie mogłem sobie pozwolić na wyjazd ( cały rok opłakiwałem ). W tym już nie odpuszczę. No i tak przy okazji. Może są tu jacyś fani desek? Bo szukam wiązań. I strasznie mnie Flow interesuje i ten ich super szybki system zapinania. Może ktoś używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jesteś tak strasznie na "nie", ale każdy ma swoje powody i problemy więc nvm. Ale nawet to całe dobre jedzenie Cię nie przekonuje? : o Chociaż tak trochę. Zresztą ja z rodzinką też spędzę te dwa - trzy dni. Później już można sobie pojechać : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 03:56, ZnalazlemNemo napisał:

Nie wiem czemu jesteś tak strasznie na "nie", ale każdy ma swoje powody i problemy więc
nvm. Ale nawet to całe dobre jedzenie Cię nie przekonuje? : o Chociaż tak trochę. Zresztą
ja z rodzinką też spędzę te dwa - trzy dni. Później już można sobie pojechać : P

nie przekonuje mnie, bo praktycznie wszystko w święta ma w sobie mięso, którego nie jem. z prezentów mam zamiar w tym roku całkowicie zrezygnować, a moja rodzina to zgraja okropnych ludzi, nie żebym ja był lepszy. na dodatek muszę wyjechać do zabitej dechami dziury, która nie poznała jeszcze słowa "kultura". więc jakoś perspektywa świąt mnie nie ekscytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki nowym biomom (gdy kończyłem zabawę z grą wcześniej, były chyba tylko trzy czy cztery) generowane klocuszkowe krainy potrafią wyglądać całkiem zacnie.

Aż chciałoby się zwiedzić napotykane rozpadliny, ale muszę wracać już do siedziby z dalekiej wyprawy bom objuczony dobrami niczym wielbłąd. ]:>

20131210051543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ja w ''tych klockach'' nie mogę się za nic do widoku tych klocków przyzwyczaić, nawet jak na nie tylko patrzę.;p Wolę moje wurmowe-średniowiecze, taki klimat świata jest dla mnie idealny.

Dziś zaliczyłem ''padnięcie'' o 21 po całym dniu na nogach(minut kwadrans siedzenia przy wypiciu kawy). Ale są też plusy, jako że Kropka powoli wraca do zdrowia, i już zachowuje się prawie normalnie(zdanie bez sensu, bo wcześniej nic nie pisałem - Kropka to je mój pies - czy raczej suczka - która to w piątek się nie wiadomo jak/na co pochorowała, ale pan weterynarz na szczęście trafił z właściwą pomocą).

Nuda troszkę w nocy, ale Clann Zu( http://youtu.be/TLsqxVBGyAo ; http://youtu.be/JokGolgLjgQ ; http://youtu.be/4czPUpQaLT8 ) na słuchawkach, to i pokopać sobie można troszkę, vide graficzny spamik. Tu gdzie stoję ma być tak nisko jak widać w oddali, i o ile nie trafię na jakieś podziemne skały, to będzie.:D

edit - dodane moje 3 ulubione kawałki wymienionego zespołu, dość emocjonalne, ładne i mądre. Może się komuś kiedyś przyda.;>

20131211013941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2013 o 03:27, Robertcik1 napisał:

niedobrze mi na samą myśl...


Odliczanie czas zacząć, za 2 tygodnie będzie już po wigilii:P

Przynajmniej skończy się szał zakupowy prezentów i nie będzie mi to zajmowało tyle czasu...... i kasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 01:43, Robertcik1 napisał:

polecam zrezygnowanie z prezentów. ;)


''Albowiem najczęściej tak jest, że bliźni nie podarku pragnie, lecz być obdarowanym.''

Ja korzystam z tego, sprawdza się i jest zgodne z moim sumieniem.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.
Klocuszkowy świat jest miły, wręcz przeciwnie to właśnie od Wurma silącego się na realizm otoczenia odrzuca nieco jego wizualna sztuczność.
Minecraft od samego początku był tylko zabawkową piskownicą i tak należało do niego podejść.

Dalej nie moge przestac dłubać, małpowiska nie odpalałem od piatku chyba. ;P

Zebranie Star Warsowych Tuskenów.

20131211015234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mm, ja uwielbiam dawać prezenty (i nie za bardzo lubię je przyjmować), ale w tym roku nie jestem sobie w stanie na to pozwolić. kryzys...?
będą inne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 01:53, meryphillia napisał:

Klocuszkowy świat jest miły, wręcz przeciwnie to właśnie od Wurma silącego się na realizm
otoczenia odrzuca nieco jego wizualna sztuczność.


Spox, logiczne że każdy lubi co innego.;>
Tak sądzę, że sztuczność wurmowa jest spowodowana tym, że to w Javie gra pisana, swoje robi też(na moich obrazkach) granie na minimum (mógłbym na full, ale...po co, skoro taki mi nie przeszkadza? :D). Ogółem to ludzie potrafią tu niesamowite rzeczy budować(pierwsze z brzegu: http://forum.wurmonline.com/index.php?/topic/75096-rockcliff-gothic-cathedral/ ). Zdaje sobie sprawę, że to nie jest na pewno to co lubisz w klimacie klockowym, ale wurmowi też nie można odmówić ciekawych projektów, które wewnątrz gry powstają, i często skupiają sporo graczy.
Inna sprawa że w grze dominują raczej ''kumate'' osoby i często nic w niej nie robię poza przyglądaniem się jakieś ciekawej dyskusji/rozmowie na serwerowym czacie.xD

Dnia 11.12.2013 o 01:53, meryphillia napisał:

Zebranie Star Warsowych Tuskenów.


Dobre! :D

@Robertcik1 - mam dokładnie tak samo.xD Ale kreatywność działa, i Ci którym chcę coś fajnego dać coś dostaną, mimo że środków do wydania to ja za wiele nie posiadam.;p

Pora zawijać się do spania, rano się samo nie wstanie(a szkoda xD). Dobrej nocy wszystkim.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imponujące ale tylko pod względem czasu który trzeba bylo na wykonanie czegoś takiego poświęcić.
Pod względem wykonania nadal MC potrafi nieco więcej z racji "klocków", którymi można zbudować praktycznie wszystko i z epickim rozpachem nawet:

http://westeroscraft.com/

Po godzinie grzebania w końcu znalazłem mój "sssskarb", czyli całe sześć diamentów (coś rzadko je trafiam :/)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 00:46, Citkowsky napisał:

Ja zaraz idę na zakupy do Tesco, a co tam:D

Całodobowe Tesco to skarb. ; >

Kurczę, zahipnotyzowała mnie dziś fontanna czekoladowa w centrum handlowym, kusi mnie by sobie taką sprawić. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanaberia jakaś!

Ja tu jak na porządnego obywatela przystało wygrzebałem się z wyrka godzine temu, a tu się sklepów o pierwszej w nocy zachciało!

:3

Ed. "Pożądny" hah.
Ostatnio z trwogą obserwuję ile ja takich błędów popełniam.
Jakaś demencja starcza mnie chyba ogarnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teściowa się jutro zwala na 3dni i trzeba jakieś tam drobiazgi do jedzenia dokupić a jutro w dzień nie bedzie mi się chciało:P

A, no i dzisiaj w tesco -30% na wszystkie zestawy kosmetyków (nawet te które są/były w promocji jakiejkolwiek) także akurat do prezentów się dokupi a i sobie coś wybiorę może:P

I kolejek nie będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2013 o 00:50, Kadaj napisał:

> Ja zaraz idę na zakupy do Tesco, a co tam:D
Całodobowe Tesco to skarb. ; >



Lepszego i tańszego monopolowego nie znajdziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować