Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2013 o 02:00, Wojman napisał:

Nie grałem w tę grę i nie zamierzam, ale kiedy CDA dało ten kod na zawartość do tej gry
to ilość spamerskich tematów "proszę o klucz z CDA" była spora. Inna sprawa, że sądząc
na postawie adresów IP to spora część tych wątków była założona przez jedną osobę, zapewne
po to, aby kod uzyskać za darmo i sprzedać w serwisie aukcyjnym. Cóż, kolejny BAN wpłynął
na konto autora kolejnego spamowego wątka. A szkoda, bo dzisiaj egzamin mi świetnie poszedł.

To mnie właśnie ciekawi, nie możecie dać bana na adres IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 01:51, Robertcik1 napisał:

nie wiesz co to OGame?! to już naprawdę źle. xD

Jestem wiecznym singlem. :D

Nie znam pewnie 99% tytułów przeznaczonych do multi.

@Wojman
Dziwi mnie tylko, że to nie pierwszy klucz bonusowy do jakiejś gry dołączony do CDA, ale nie przypominam sobie by cokolwiek wcześniej budziło takie "zainteresowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 02:09, Hubi_Koshi napisał:

To mnie właśnie ciekawi, nie możecie dać bana na adres IP?


To nie takie proste, szczególnie przy zmiennym IP. Trzymamy jednak rękę na pulsie i jak coś wyłowimy to dajemy BANa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 02:13, Kadaj napisał:

Nie znam pewnie 99% tytułów przeznaczonych do multi.


I nie ma się absolutnie czym przejmować - jest ich tyle, że pewnie niewiele osób się w tym nie gubi :D Grałem kiedyś w niemiecki odpowiednik Ogame - rozwijałem swoje imperium gwiezdne, dopóki jakiś wysokopoziomowy gracz z sąsiedniego układu nie postanowił regularnie najeżdżać moich planet :D Moim zdaniem strata czasu :D

Dnia 01.12.2013 o 02:13, Kadaj napisał:

Dziwi mnie tylko, że to nie pierwszy klucz bonusowy do jakiejś gry dołączony do CDA,
ale nie przypominam sobie by cokolwiek wcześniej budziło takie "zainteresowanie".


Po raz pierwszy w ogóle usłyszałem o takiej gierce jak zaczęly masowo pojawiać się na forum prośby o kod do tej gry :D Hmm, może koleś się odczepi jak w końcu ktoś mu odda ten kod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2013 o 01:43, ww3pl napisał:

Jesteś po prostu za stary, by to zrozumieć. Wracaj do swojego OGame,

Ale Ogame to spoko gra można by rzec że nawet styl życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym się wciagnął, bo w podstawach bardzo fajny pomysł i sympatyczna gra dla każdego miłośnika gier w stylu 4X, ale stała się zbyt popularna i ostatecznie nim zacząłem grać pieniądze za bardzo zaczęły na wszystko w niej wpływać i nie wciągnąłem się ostatecznie.
Pamiętam za to do dziś jak opowiadał mój kumpel, basista grający ówcześnie w jednym z najpopularniejszych zespołów w Polsce, jak to sprawdzał flotę w przerwach "na oddech" podczas koncertów. :D

Zresztą i tak mam swoje ukochane Space Empires IV i Ogame może się pod dywan schować. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 05:58, meryphillia napisał:

Sam bym się wciagnął, bo w podstawach bardzo fajny pomysł i sympatyczna gra dla każdego
miłośnika gier w stylu 4X, ale stała się zbyt popularna i ostatecznie nim zacząłem grać
pieniądze za bardzo zaczęły na wszystko w niej wpływać i nie wciągnąłem się ostatecznie.
Pamiętam za to do dziś jak opowiadał mój kumpel, basista grający ówcześnie w jednym z
najpopularniejszych zespołów w Polsce, jak to sprawdzał flotę w przerwach "na oddech"
podczas koncertów. :D

wiesz bo to jest tak że ogame zeszło na psy i to strasznie bo można kupić prawie wszystko za kasę, od przenoszenia planet do przyspieszania budowy itp. jedyną dobrą rzecz jaka wprowadzili przez lata to możliość urlopu przy aktywnych badaniach. Jednak dla starych graczy na starych uni nie powoduje to aż takich nierówności, fakt wszystko można kupić i przyspieszyć jednak zasady pozostały takie same i jak się ma coś ugrane znacznie wcześniej (3 lata) to nawet płacący już tak nagle nie przeskoczą. Co innego na nowych uni gdzie są blokady ataku, odwroty floty i budowa obrony w 2 sek przed atakiem za anty, wtedy faktycznie odechciewa sie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może.

Mnie częściowo właśnie od startu odrzuciło to, ze wtedy wpływ kasy był mały na grę, ale już było sporo ludzi z którymi nie miał szaraczek szans na starcie.
Ale głównym powodem i tak był fakt, że nie lubie gdy gra wymusza na mnie ciagłe siedzenie przy niej, a w tedy do tego sprowadzało się Ogame, że bez kontroli co kilka godzin (to już był zbyt duży nawet odstep czasu) gra stawała się cholernie uciążliwa.
Dlatego też i żadna przeglądarkowa gra tego typu niegdy mnie nie zainteresowała głębiej niż poczytanie, czym w ogóle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 01:01, Nephren-Ka napisał:

Ja nawet nie pamiętam czy go widziałem gdzie indziej(pewnie widziałem, ale nie pamiętam...zaraz,
coś bredzę chyba xD). W scenach kevinowych jest genialny. I zawsze mylił mi się z Danym
Devito, chociaż jak się przyjrzeć to są zupełnie różni.

Dokładnie - jak pojawił się w końcówce "Bronx Tale", to moja reakcja wyglądała następująco - "DeVito!". No cóż, widać jak jeden film może zaważyć na postrzeganiu aktora (większość widzi w nim komedianta - me either) - swoją drogą o głównym bohaterze Kevina można powiedzieć to samo.

Dnia 01.12.2013 o 01:01, Nephren-Ka napisał:

Przegrałem z Chelsea 4-1 away w LM, ale i tak mam już awans z grupy(żeby dostać baty
od kogoś na wiosnę), zawsze mnie boją niemili angole.:/

"Blue is the colour, football is a game" (podśpiewywałem to sobie jak jeszcze byłem ich hoolem). W WoT''a już z pół roku nie gram - jeszcze mam ciągoty do niego, co lookam jaki jest specjal to myślę sobie "muszę zagrać, bo się zmarnuje". Psycho gierka :D

Dnia 01.12.2013 o 01:01, Nephren-Ka napisał:

@Robertcik1 - zawsze może być jakaś gorsza scena, śmierć w walce honorowa i na
pewno owa dzielna niewiasta trafi do Valhalli.;>

Nie. Kobiety nie maja tam wstępu. Chyba że "die like a virgin" i zostanie wybranką Odyna. Swoją drogą, czytałem na jakimś portalu że Ragnarok przypada na marzec przyszłego roku. :)

Kod do Margonem. Esencjonalne pytanie jest takie - czy jest on wielokrotnego użytku? Bo jeżeli nie, to proszenie o kodowy bakszysz jest trochę w stylu "kończ waść, wstydu oszczędź".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 01:42, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Nie. Kobiety nie maja tam wstępu. Chyba że "die like a virgin" i zostanie wybranką Odyna.
Swoją drogą, czytałem na jakimś portalu że Ragnarok przypada na marzec przyszłego roku.
:)

wcześniej o tym nie pomyślałem nawet, ale Anya była oryginalnie ze Skandynawii. kto wie, może w ciągu swojego tysiącletniego życia była w pewnym momencie Walkirią albo czymś w tym stylu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 01:35, meryphillia napisał:

Być może.

Mnie częściowo właśnie od startu odrzuciło to, ze wtedy wpływ kasy był mały na grę, ale
już było sporo ludzi z którymi nie miał szaraczek szans na starcie.
Ale głównym powodem i tak był fakt, że nie lubie gdy gra wymusza na mnie ciagłe siedzenie
przy niej, a w tedy do tego sprowadzało się Ogame, że bez kontroli co kilka godzin (to
już był zbyt duży nawet odstep czasu) gra stawała się cholernie uciążliwa.
Dlatego też i żadna przeglądarkowa gra tego typu niegdy mnie nie zainteresowała głębiej
niż poczytanie, czym w ogóle jest.

fakt :)
jednak po czasie wypracowuje się dwie strategie grania - flota lub eko, flota sprowadza się do ciągłego śledzenia gry, eko wejścia raz na dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mam w Space Empires bez opłat, z możliwością robienia sobie przerw na ile mi się chce, wiec mi żadne przeglądarkowe szajsy nie potrzebne. ;]
Fakt, nie wiem nawet czy jest tam opcja jakiegokolwiek multi, ale akurat to mało mnie interesuje w przypadku gier tego typu, bo preferuje w nich rozgrywkę dla samotnego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2013 o 03:59, meryphillia napisał:

To samo mam w Space Empires bez opłat, z możliwością robienia sobie przerw na ile mi
się chce, wiec mi żadne przeglądarkowe szajsy nie potrzebne. ;]
Fakt, nie wiem nawet czy jest tam opcja jakiegokolwiek multi, ale akurat to mało mnie
interesuje w przypadku gier tego typu, bo preferuje w nich rozgrywkę dla samotnego gracza.

no to już wiem co sobie sprawię na gwiazdkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam na serio, choć gra wyglądem może niezachęcać, to jest jednym z najlepszych 4X.
Byla kiedyś dorzucana do CDA, ale polecam zdobyć oryginalną wersję z racji iż wersja PL nie była wspierana do najnowszych łatek, które naprawiają masę bugów.

Jest niby SE V, ale choć sam nie grałem, to opinie o niej są dosyć średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie obejrzałem sobie zapisane wczoraj Megafabryki:World of Tanks z NationalGeographic HD.

Program ok... soviecka poropaganda iście :) A kiedy są światowe finały w WoT, pula 2,5m $ to niezła kasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego skoro w grze wygrywa ten któremu program wylosuje większą szansę na wygraną.
Umiejętności mają jakieś tam znaczenie, ale nic ci po umiejetnościach gdy rng się dorwie i choćbyś srał złotem, to gry nie wygrasz bo nie trafisz, odbijesz pociskiem czy nawet nie zobaczysz kto cie ubił.

Ta gra, choć twórcy i sami gracze chcieliby wmówić każdemu coś innego, nie ma nic wspólnego z tzw. e-sportem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Późna pora to dziś najstarszy album Nevermore i...kowalstwo(z niego też graficzny spamik xD).
Plus nowy Wiedźmin w łapie, co choć ostatnie wymawiam, chyba najważniejsze jest. Może aż tak fajnie jak dawniej nie jest, ale za to mam więcej wiedźmińskiego świata, który lubię.

@Pierogi_z_Cukrem - fajnie widzieć, że w ogóle żyjesz, bo coś aktywność na forumku Ci zmalała.;p

20131204013512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu coś cicho...
Wszyscy schowali się głęboko w trumienkach przed nadciągającym "huraganem"?

Co by tutaj dzisiejszego ładnego wieczora słodko nicporobić... ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 01:17, Kadaj napisał:

Ja dziś w kwestii grania czuję się spełniony, chyba sobie poleżę.


A ja piszę list do św. Mikołaja. Może przyniesie mi Assasin`s Creed IV na PC (raaaaany, jakbym chciał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować