Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2013 o 01:30, meryphillia napisał:

Ten rynek tak się skundlił, że z miłośnika gier za czasów PSX/Dreamcasta/PS2 zrobił ze
mnie osobę totalnie nie zainteresowaną konsolami (nie licząc oczywiście tylko kolejnych
odsłon Gran Turismo :3).
Nie ma tu już nic co by mnie oprócz wspomnianej gry przyciągnęło...


Czas zainteresować się 3Dsem :3

@Braveheart
Wiedziałem że o to chodzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję swoim wyrobionym nosem jakąś mocno naciąganą ściemę... ]:>

Ichibanboshi-kun >>> Nigdy nie przepadałem za ofertą od Nintendo.
Zwyczajnie nie trafia większość materiału od nich w moje gusta.

Zresztą na PC mam wystarczającą ilość ulubionych tytułów, które całkowicie prawie że łechą mile moje potrzeby zabierając jednocześnie masę czasu (i nie mówię tu tylko o World Of Małpeczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 04:23, meryphillia napisał:

Czuję swoim wyrobionym nosem jakąś mocno naciąganą ściemę... ]:>
To czysta prawda ;]
Zresztą na PC mam wystarczającą ilość ulubionych tytułów, które całkowicie prawie że
łechą mile moje potrzeby zabierając jednocześnie masę czasu (i nie mówię tu tylko o World
Of Małpeczki).

Właśnie... a jak tam twoje World of ... dalej czołgi ?... pewnie tak
W samoloty może próbowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 04:56, Braveheart napisał:

dalej czołgi ?... pewnie tak


Ano.
Nie mogę się uwolnić od tej gównianej gierki. ;(
Nawet aktualnie jeszcze tam siedzę niewiadomo po co (znaczy wiadomo bo grinduję sobie pewne niemieckie pudełko na buty ;P).

Dnia 29.11.2013 o 04:56, Braveheart napisał:

W samoloty może próbowałeś ?


Warthuder grywalny, ale nie mam czasu ani chęci na większą ilość tego typu tytułów, tym bardziej że grywam jeszcze w Star Conflict.
Natomiast samoloty od twórców WoT''a, to nieciekawa, niegrywalna kupa guana.
Zresztą i tak jesli chodzi o tytułu stricte lotnicze, to Iłek i DCS w pełni mnie zadowalają z racji zawartych edytorów.
Nie chce mi się zatem tracić czasu na grindowalne wynalazki, gdzie zanim dojdę do interesującej mnie maszyny mijają długie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 05:07, meryphillia napisał:

Ano.


Tak btw ''An(n)o'', to w którą cześć kiedyś tutaj tak ładnie graficznie spamowałeś? Bo mam 1404 z nowego CDA i się zastanawiam czy instalować czy nie.
Pograłbym w jakiegoś staroszkolnego rts-a, ale nie mam pomysłu jakiego. Tzar cz Majesty to już tak kiedyś ograłem, że więcej się nie da, a taki Settlers III wygląda dzisiaj okropnie na dużym ekranie...:/

A tymczasem obrazkowy-spam z aktualnej rozgrywki, oczywiście odmówiłem.xD

20131130005024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pudełko wcisnąłem i nie mogę znaleźć, ale chyba była to 1503.

Tak patrząc na screeny z googla Anno 1503.

Polecam, polecam też sympatyczne Industry Giant II z podobnych "gospodarczych" strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 00:59, meryphillia napisał:

Gdzieś pudełko wcisnąłem i nie mogę znaleźć, ale chyba była to 1503.

Tak patrząc na screeny z googla Anno 1503.


Hmm, to zobaczę sobie to 1404, data starsza to pewnie dłużej się gra.;p

Dnia 30.11.2013 o 00:59, meryphillia napisał:

Polecam, polecam też sympatyczne Industry Giant II z podobnych "gospodarczych" strategii.


Moja ostatnia gospodarcza strategia w którą umiałem grać to chyba SimCity 3000. W czwartą część się kilka razy chciałem nauczyć grać i zawsze kończyło się to spektakularną klapą, nie dla mnie takie gry.;p

Graficzny spamik część druga dziś - udało mi się wepchnąć na selekcjonera Urugwaju(poprzedni sam odszedł ''w glorii i chwale'' po drugim miejscu w Copa America), i dzięki temu mam rozeznanie w ich młodzieżówce, i widzę pierwszego kandydata na którym położę łapę i ściągnę do Holandii.xD

@Robertcik1 - tym bardziej obadam, dzięki za zachętę.;>

20131130012140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam męczę małpeczki, bo chcę wykorzystać darmową premkę na grind Nashorna, którym przechodzę prawdziwy ból dupy.
Miałem zapoznawać się z 3dmaxem, ale może poczekać przeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkocja dzisiaj na językach. W Edynburgu wczesnym popołudniem jakiś facet wypadł z wieży widokowej w centrum miasta (u podnóża której z resztą sam Makłowicz smażył swego czasu rybę) i zabił się spadając wprost na świąteczne stragany pełne ludzi. Jakby było mało to przed chwilą policyjny helikopter rozbił się o zatłoczony pub w Glasgow. Z tym że w piątkowe wieczory "zapełnione puby" w Wielkiej Brytanii wyglądają w ten sposób, że ludzie wylewają się przez okna, a w środku brakuje tlenu. Można sobie wyobrazić skutki tej katastrofy, choć na zdjęciach dach budynku wygląda w miarę stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 02:07, Sandro napisał:

Szkocja dzisiaj na językach. W Edynburgu wczesnym popołudniem jakiś facet wypadł z wieży
widokowej w centrum miasta (u podnóża której z resztą sam Makłowicz smażył swego czasu
rybę) i zabił się spadając wprost na świąteczne stragany pełne ludzi.

właśnie popsułeś mi nierozsądne wychylanie się przez krawędzie. pf. to jedna z moich ulubionych rzeczy na świecie, głównie popisywanie się moim wyjątkowym brakiem strachu wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 01:45, meryphillia napisał:

Ja tam męczę małpeczki, bo chcę wykorzystać darmową premkę na grind Nashorna, którym
przechodzę prawdziwy ból dupy.
Miałem zapoznawać się z 3dmaxem, ale może poczekać przeca.


Ja już ignoruję to free premium, wbijam co dzień 250k sreberek i mnie nie ma. Ogółem na grę nie marudzę, ale jakoś nie chce mi się przy niej spędzać dużo czasu...w sumie to w żadną mi się nie chce.:/

W sumie to usiłowałem się nauczyć latać w WT, ale efekt jest taki że już wiem że nie umiem. Kolega na moim własnym koncie poleciał sobie historyka, jednego wroga zestrzelił, drugiego pomógł ubić, wrócił na lotnisko, naprawił się i uzupełni ammo, chciał zniszczyć ostatniego na mapie bombowca, ale go zdjęła obrona przeciwlotnicza. I to wszystko Jakiem, którym ja zazwyczaj nie robię nic.xD Smutek i nostalgia.

Pora spać, wstaniem sobie rano i będziem się nudzić przed pc i sprzątać pokój.
Dobrej nocy wszystkim.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 02:15, Nephren-Ka napisał:

Ja już ignoruję to free premium, wbijam co dzień 250k sreberek i mnie nie ma. Ogółem
na grę nie marudzę, ale jakoś nie chce mi się przy niej spędzać dużo czasu...


A mi się chce?
Narkotyk Panie, narkotyk cholerny i nie ma ucieczki od nałogu!

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 02:23, meryphillia napisał:

Narkotyk Panie, narkotyk cholerny i nie ma ucieczki od nałogu!

Najlepszą metodą na ucieczkę od nałogu jest znalezienie silniejszego nałogu. ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znalazłem.
Linię nowych niszczycieli nazistowskich. ]:>

Za każdym razem, gdy z irytacją myślę o rozpoczęciu kasacji garażu w tej marnej gierce, przychodzi mi trafna myśl opamiętująca takie działanie: co ja bym bez moich kochaniutkich małpeczek robił, gdyby nie miał jak praktycznie codziennie się z nimi spotkać?

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudy, smutno, zimno i śnieg z deszczem pada.:/
Ale na zabawę andrzejkową obejrzałem sobie Kevina samego w Nowym Jorku - co jak co, ale sceny z masakrowaniem złodziejaszków dalej mnie śmieszą, po tylu latach. Zwłaszcza Joe Pesci, który tak genialnie-niezrozumiale klnie pod nosem.xD


Spamik graficzny - moja drużyna potrafi czasami się bardzo na przeciwnika zdenerwować.xD

20131201002838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 00:28, Nephren-Ka napisał:

Nudy, smutno, zimno i śnieg z deszczem pada.:/
Ale na zabawę andrzejkową obejrzałem sobie Kevina samego w Nowym Jorku - co jak co, ale
sceny z masakrowaniem złodziejaszków dalej mnie śmieszą, po tylu latach. Zwłaszcza Joe
Pesci, który tak genialnie-niezrozumiale klnie pod nosem.xD

kurde, niektórzy tu się na Kevinie śmieją, a ja płaczę w poduszkę, bo Anya mi właśnie umarła.

nigdy nie rozumiem fenomenu Kevina. nie mogę zdzierżyć tych filmów, nawet jak dzieckiem byłem, to ich nie lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 00:37, Robertcik1 napisał:

nigdy nie rozumiem fenomenu Kevina. nie mogę zdzierżyć tych filmów, nawet jak dzieckiem
byłem, to ich nie lubiłem.


Jak można nie lubić Kevina? :D

Ech, jak mnie tu dawno nie było... Niestety, nie mogę obiecać poprawy, ponieważ z powodów zdrowotnych ostatnio coraz częściej zasypiam już koło północy :D No ale w Andrzejski można trochę dłużej posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 00:44, pawbuk napisał:

Jak można nie lubić Kevina? :D

bo to głupie jest! xD
taaak, wiem, że ma być głupie, ale po prostu nie śmieszy mnie ten humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 00:37, Robertcik1 napisał:

kurde, niektórzy tu się na Kevinie śmieją, a ja płaczę w poduszkę, bo Anya mi właśnie
umarła.


Pff, Anya żyje po wsze czasy dzięki temu: http://youtu.be/6jvNznEc-18 Nie wiem do końca o którą Ci chodzi, ale to się tyczy każdej.;p

Dnia 01.12.2013 o 00:37, Robertcik1 napisał:

nigdy nie rozumiem fenomenu Kevina. nie mogę zdzierżyć tych filmów, nawet jak dzieckiem
byłem, to ich nie lubiłem.


Sam film mnie nie ciekawi, ale moment o którym wspominałem(w obu częściach) jest genialny. Wiadomo że nic nie jest wstanie wywołać tej radości na (mojej)słowiańskiej twarzy jak nieszczęście drugiego człowieka(ofc nie w poważny sposób, tylko ten kevinowy).xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować