Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2014 o 01:08, meryphillia napisał:

Posłuchałem paru kawałków.
Takie se pipczenia dla nastolatek, gdzie tam im do genialności Of Monsters.


Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ;p
W mojej skali to teraz dziwnie wypada, bo mam wrażenie że obu zespołom daleko do jakiejkolwiek genialności.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 01:39, meryphillia napisał:

Jak się słucha praktycznie tylko jakiejś kucomuzyki, to się nie wie co genialne, a co
nie w muzyce.


Zraniłeś mnie do samego serca tą kucomuzyką.;p

Anyway, chyba nie ma czegoś takiego jak genialność w muzyce. To chyba musiałaby być rzecz, którą chciałby słuchać każdy, a coś takiego nigdy chyba nie powstanie, utopia.

Teraz słucham sobie ''Crimson'' Edge of Sanity, i tej płycie nie da się nic zarzucić. Partie death metalowe - świetne, partie akustyczne - świetne, historia opowiadana na płycie - świetna, poziom zagrania tego przez muzyków(jeden utwór, 40 minut) na najwyższym poziomie, sam klimat <3.
A jutro rano będę słuchał ''Szachownicy'' Gottschinga, w której przecież też będą gitary(co prawda w drugiej części płyty), ale dominuje znakomita elektronika i też można śmiało powiedzieć że ten album jest genialny.
A posadziłbyś obok fanów tych płyt, to by się pozabijali pewnie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 01:52, Nephren-Ka napisał:

Anyway, chyba nie ma czegoś takiego jak genialność w muzyce.


Nie bluźnij ziomuś.
Już kiedyś tłumaczyłem, że bojówki MoshiJihad są w stanie rozp... ten tego dzielnię w ramach nietolerancji muzycznej, każdemu kto nie przyjmie do serca, duszy i uszu, Świętych Mantr Progressivnych Pana Naszego Mosznego.

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Genialność w muzyce istnieje, natomiast nie istnieje piosenka piosenek, czyli taka, która łączyłaby wszystkie wymyślone i opisane przez ludzi gatunki i którą to chciałby każdy słuchać.

Dla przykładu genialni:

http://www.youtube.com/watch?v=hcpM0yN7p0c Wolfgang Amadeus Mozart: Eine kleine Nachtmusik
http://www.youtube.com/watch?v=k_UOuSklNL4 Ludwig van Beethoven - Fur Elise
http://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ Queen - Bohemian Rhapsody [choćby ta]
http://www.youtube.com/watch?v=76We6yBnIKE Elvis Presley - Love Me Tender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 02:33, Heartbreaker napisał:

Mylisz się. Genialność w muzyce istnieje, natomiast nie istnieje piosenka piosenek, czyli
taka, która łączyłaby wszystkie wymyślone i opisane przez ludzi gatunki i którą to chciałby
każdy słuchać.


Kim jesteś, by oceniać co jest genialne.;p
Ja tam wolę się trzymać teorii, że ogólna genialność nie istnieje, za to każdy człowiek widzi genialność muzyczną w czym innym. Dużo nas, więc czasem się ktoś ze sobą zgodzi, czasem nie. I bardzo dobrze że tak jest.


Update graficznego spamika - nowa zbroja i młotek.:D
Ofc potwierdza się moje szczęście w takich grach do wypadających itemów. Wymyśliłem sobie żeby zobaczyć co z głównego bossa w drugim akcie będzie wypadać(ofc nie normal, cruel) i nic fajnego nie wypadło. Za to wędrując do niego na jakiś podrzędnych mobkach już cztery legendarne(w tym aż jeden ciekawy) itemy wypadły. Identycznie miałem dawno temu w D2, jak to historia lubi się powtarzać.

Przynajmniej udało się przetrwać wieczorny ''kryzys senny'', jest herbata, są mobki do ubicia, gra Apteka, wszystko fajnie.xD
A ku potomności zostawimy utworek z genialnej indie-płyty, a co mi tam: http://youtu.be/i4EUQReXNdY

20140304001441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w końcu zabrałem się z budowe kolejnej rafinerii, wykorzystując do tego źródła ropy zalegające dosłownie w samym sercu mojej głównej siedziby.
Odłożone były na później i własnie owe "później" nadeszło. ;P

Ale na fabryczki dzisiaj mało czasu, bo trzeba jeszcze do małpowiska wrócić w celu wykorzystania jeszcze nieco premki.

20140304005843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 00:59, meryphillia napisał:

A ja w końcu zabrałem się z budowe kolejnej rafinerii, wykorzystując do tego źródła ropy
zalegające dosłownie w samym sercu mojej głównej siedziby.
Odłożone były na później i własnie owe "później" nadeszło. ;P


Nie boisz się, że te rafinerie zainteresują amerykanów jakiś, którzy Cię odwiedzą z ''misją pokojową''? ;p

Dnia 04.03.2014 o 00:59, meryphillia napisał:

Ale na fabryczki dzisiaj mało czasu, bo trzeba jeszcze do małpowiska wrócić w celu wykorzystania
jeszcze nieco premki.


Nie grałem w toto już ponad tydzień, i nie chce mi się.;p
Najlepsze jest to, że tamte 7 dni free premium miałem niemal skończone po 2 tygodniach, a tak chciało mi się grać bitwy drużynowe(tego elementu tylko brakowało), że w końcu nie zrobiłem tej misji. A co już w ogóle super, to zwisa mi to całkowicie.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 01:07, Nephren-Ka napisał:

Nie boisz się, że te rafinerie zainteresują amerykanów jakiś, którzy Cię odwiedzą z ''misją
pokojową''? ;p


W grze są wielonożni "miłośnicy ropy", ale ustawiony mam tryb peaceful, więc bezpośredniego zagrożenia nie ma. :3
No chyba że podczas przeglądania ekwipunku wymsknie mi się jakaś rakieta czy granat.
Choć najczęściej sieje zniszczenie za bardzo rozpędzonym samochodem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Factorio.
Niezależna startegia sandboxowa na razie jeszcze w fazie alfy, ale już cholernie grywalna i wciągająca.

Rafineria już prawie gotowa, część już nawet produkuje niezbędne surowce.
Jedyny problem tak zwartej zabudowy, to istna plątanina rur, która nieco utrudnia poruszanie się, ale czego sie nie robi dla cennego surowca. ;]

20140304030953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 00:38, meryphillia napisał:

Jakaś kucomuzyka...
To jest klasyk!

http://www.youtube.com/watch?v=mI2MmxypG_A

]:>


Pfffffffffffffffffffff ;p

Z A440 to lubię to: http://youtu.be/4GHN1Mu6VG0 pewnie dlatego że było na którejś Fifie starej, a się w te stare Fify kiedyś tłukło z kumplami przez całe dnie.xD

Btw, nie planujesz rozgrywki w Banished? Ciekawie to wygląda całkiem jak tak sobie popatrzyłem. Tylko drogie.;p

A czołgów nie lubię. Po sporej nieobecności w grze sobie chciałem KV zagrać, to 3 bitwy pod rząd z siódemkami. A co ja biedny mały żuczek mogę takim zrobić.:/ Ech, robią te nowe tryby, a zrobiliby taki żeby się biły czołgi tylko z tego samego tieru i byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 00:49, Nephren-Ka napisał:

Z A440 to lubię to


Polecam cały pierwszy album.
Sporo dobrego grania.

Dnia 05.03.2014 o 00:49, Nephren-Ka napisał:

Btw, nie planujesz rozgrywki w Banished?


na razie nie mam na to czasu, ale tytuł leżący w kręgu moich zainteresowań growych, więc na pewno kupie.

Dnia 05.03.2014 o 00:49, Nephren-Ka napisał:

A czołgów nie lubię.


Jak zrobią walki tych samych tierów, to będziesz płakał że prosi Cię rozwalają.
KW-1 na TVII grany zachowawczo, to najczęściej 30k na plus bez premki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 01:11, meryphillia napisał:

Polecam cały pierwszy album.
Sporo dobrego grania.


Ocena rymowa mnie demotywuje.;p

Dnia 05.03.2014 o 01:11, meryphillia napisał:

Jak zrobią walki tych samych tierów, to będziesz płakał że prosi Cię rozwalają.
KW-1 na TVII grany zachowawczo, to najczęściej 30k na plus bez premki...


Eee, tu na jednego dobrego gracza przypada 1000 gorszych ode mnie.;p
Lubię grać jak są w miarę równe szanse i dlatego granie ''piątki na piątki'' mi się podoba, a czasami takie losowania gra potrafi zrobić sama z siebie nawet. Wyżej to już chyba nie koniecznie byłoby takie fajne, ale ja i tak tam rzadko bywam(poza Obiektem, ale to już IX, więc i tak mam lepiej bo maksymalnie trafię o jeden wyżej).;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować