Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

W rzeczy samej!
Co to za marny portalik o grach, który nawet nie zorientował się o najważniejszym wydarzeniu w przemyśle growym, czyli ogłoszeniu przez battlefront rychłego wydania Combat Mission: Red Thunder.

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:02, ww3pl napisał:

Nie mówiłem, że są interesujące, tylko że wspaniałe. Ot, tak szukam docenienia po kilku
godzinach roboty.


Wspaniałe jak zawsze :) Zapowiedziałbyś lepiej w końcu Half-Life 3. Ile można czekać.

Co do FF - konsoli nie mam, ale swego czasu ogarniałem remake trójki na iOS. Nie powiem, całkiem miłe, choć nie wytrwałem do końca.

Tak w ogóle, Wuwuś: można dorwać Cię na Steam albo innych Originach?

---------

I jeszcze zupełnie inny temat - Janek Izdebski udziela się tutaj jeszcze, czy dostał bana? Koleś jest nienormalny, od czasu, kiedy usunąłem go ze znajomych na wspomnianym już Steam, nie daje mi spokoju i przysłał mi już kilka maili, choć wyraźnie dałem do zrozumienia, że mnie irytuje. Czuję się jak ofiara stalkingu o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 00:59, pawbuk napisał:

Żałuj ;) Dla mnie był to jeden z najważniejszych zakupów po ulepszeniu komputera ;) Kierownica
bardzo porządna, nie potrzebne mi są wypasione produkty Fanateca ;)

Ponoć źle się wtedy steruje przy widoku znad pojazdu, dla mnie jedynym słusznym. :3

Dnia 11.02.2014 o 00:59, pawbuk napisał:

Ile kilometrów już zrobileś?

Niewiele, ale teraz nie mam jak sprawdzić cyferek. W każdym razie 5 tras dopiero.

Dnia 11.02.2014 o 00:59, pawbuk napisał:

Nawet nie wiem co to za skrót

Final Fantasy. A dziewiątka to jedna z najlepszych części w serii. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej, nigdy nie grałem w żadną część Final Fantasy i żyję :D

Dobre są te dwie gry na Steamie (FF 7 i FF 8)?

LESZ3u, Izdebski już prawie dwa miechy na Stimie nieaktywny. Pewnie wzięło go życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:04, ww3pl napisał:

Final Fantasy IX - wersja z PS1 ściągnięta z PSN na PSP.


Nigdy nie grałem w żadną część i pewnie nie zagram :D Cóż, japońskie gry do mnie nie przemawiają jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:10, Kadaj napisał:

Ponoć źle się wtedy steruje przy widoku znad pojazdu, dla mnie jedynym słusznym. :3


Nawet fatalnie, dlatego używam widoku z kabiny :D Przede wszystkim czuję się wtedy jakbym rzeczywiście prowadził cieżarówkę :D

Dnia 11.02.2014 o 01:10, Kadaj napisał:

Niewiele, ale teraz nie mam jak sprawdzić cyferek. W każdym razie 5 tras dopiero.


U mnie na liczniku ok 16 000 kilometrów, powoli rozwijam przedsiębiorstwo. Na razie zatrudniam 3 kierowców ;)

@LESZ3u
Janek od dawna nieobecny na Steamie, napisał do mnie jedynie z okazji Sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2014 o 01:17, Heartbreaker napisał:

Dobre są te dwie gry na Steamie (FF 7 i FF 8)?

To dwie świetne części, ale czy akurat w tym wydaniu warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :)
Co tam słychać? Wczoraj tu się nawet tłoczno zrobiło, zobaczymy co będzie dzisiaj.
Chyba dzisiaj trochę krócej posiedzę, rano muszę się na badania wybrać wreszcie. Ostatnio cały czas kłuty jestem.
Chyba odwiedzę znów kilka salonów samochodowych, czas na ostateczny wybór :D
A tak poza tym to nadal BF4 i książka W mrok z Uniwersum Metro 2033 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 00:07, pawbuk napisał:

Chyba dzisiaj trochę krócej posiedzę, rano muszę się na badania wybrać wreszcie. Ostatnio
cały czas kłuty jestem.

Gdyby pominąć pierwsze zdanie, to ktoś mógłby Cię nieopatrznie za jakiegoś junky wziąć :)

Dnia 12.02.2014 o 00:07, pawbuk napisał:

Chyba odwiedzę znów kilka salonów samochodowych, czas na ostateczny wybór :D

Wybór między czym a czym?

Dnia 12.02.2014 o 00:07, pawbuk napisał:

A tak poza tym to nadal BF4 i książka W mrok z Uniwersum Metro 2033 :)

Dobra ta książka? Sam czytałem tylko oryginalne Metro i mam mieszane odczucia - niby klimat dobry, pomysł ciekawy, ale jednak takie cuda jak tam się wyprawiały w tej książce to nie dla mnie. Dlaczego teraz już nie mogą pisać po prostu sy-fy normalnego, tylko muszą wszyscy wrzucać jakieś wątki paranormalne :/

Edit: Aha! zapomniałem dodać, że granie i czytanie to znacznie ciekawsze zajęcie niż nauka do głupiego certyfikatu organizacji CISI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłuty? Lubię to :D

Dziś i wczoraj pospacerowałem po Biedronkach. Wczoraj łup był ładny, dziś żaden. Niestety, zrobiły mi się odciski i musiałem igłą przekłuwać, żeby wodę wypuścić.

Generalnie wychodzę codziennie z domu, bo co dzień się wkurzam gdy patrzę na wirtualny indeks i widzę, że jeszcze oceny ostatniej brakuje.

Już drugi tydzień, a oceny brak.... a gdyby była wczoraj, dziś bym pozamawiał PCta i miał w co grać od soboty/następnego poniedziałku (mogę potem Ci pokazać, jak chcesz. Jest jeszcze w fazie pomysłu w koszyku).

Przy okazji bym się zrelaksował i wszedł spokojnie w semestr letni, który zaczyna się niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arma, Arma, Arma.
Cały dzień praktycznie grzebaniny w edytorze.
Plus ostatnie trzy godziny, szukanie dwóch czarnych owiec wśród addonów, na szczęście zakończone sukcesem i można w końcu wsiadać jako gunner do pickupów plus odpalać ładunki wybuchowe czym akuratnie się zajmuję, testując miejscówki pod jakąś zdrową rozwałkę.

Że aż pozwolę sobie na dawno nie stosowany spam screenowy, co by temat jakoś ładniej wyglądał.
Krwawa rozprawa z podłym odwiertem gwałcącym matkę ziemię. ;]


20140212002331

20140212002420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Protip: Jak uczycie się programować nowe urządzenie, to nie pomijajcie lekcji. Może się okazać, że nie macie przypisanych odpowiednich zasobów i się program sypie.

Wczoraj zacząłem zacząłem tworzyć aplikację na Androida. Dziwnie się to robi. Programowanie Androida znacznie różni się od pracy w samej Javie. Niedobrze :/

Znacie może jakieś ciekawe książki i programowaniu na Androida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 00:15, PinKee napisał:

Gdyby pominąć pierwsze zdanie, to ktoś mógłby Cię nieopatrznie za jakiegoś junky wziąć
:)


Na całe szczęście nie pozostawilem wątpliwości ;)

Dnia 12.02.2014 o 00:15, PinKee napisał:

Wybór między czym a czym?


Nowy Seat Leon, nowy Peugeot 308 albo Peugeot 508 ;)

Dnia 12.02.2014 o 00:15, PinKee napisał:

Dobra ta książka? Sam czytałem tylko oryginalne Metro i mam mieszane odczucia - niby
klimat dobry, pomysł ciekawy, ale jednak takie cuda jak tam się wyprawiały w tej książce
to nie dla mnie. Dlaczego teraz już nie mogą pisać po prostu sy-fy normalnego, tylko
muszą wszyscy wrzucać jakieś wątki paranormalne :/


Tutaj jest z tym znacznie lepiej, co mnie bardzo cieszy. Mniej wątków paranormalnych, ale też to cale metro petersburskie nie wydaje się tak mroczne jak moskiewskie ;)

Dnia 12.02.2014 o 00:15, PinKee napisał:


Edit: Aha! zapomniałem dodać, że granie i czytanie to znacznie ciekawsze zajęcie niż
nauka do głupiego certyfikatu organizacji CISI :)


A cóż to? ;)

@Heartbreaker
mam w co grać, więc do Biedronki się ostatecznie nie wybrałem, choć na osiedlu aż trzy mam.
Możesz dać linka z tym zestawem chętnie zobaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 00:58, pawbuk napisał:

@Heartbreaker
mam w co grać, więc do Biedronki się ostatecznie nie wybrałem, choć na osiedlu aż trzy
mam.
Możesz dać linka z tym zestawem chętnie zobaczę ;)


No to masz: http://www.morele.net/inventory/info/8q5f0h/

Wziąłem z listwą, żeby mieć jakąś nieawaryjną i nową. Btw. jak chciałem zmienić dysk 1 TB na 2 TB (w sklepie są dwa po ciut wyższej cenie, ale niższej, niż 400 zł), to nagle wyrzuciło mi, że zakupy kosztują 10k :O Może tylko ten 1TB ma promocje na resztę podzespołów.

Oceń i napisz, czy coś warto zmienić. A jak w tym temacie nie, to przenieśmy się do odpowiedniego (bo tam też dałem ten koszyk, choć z inną pamięcią ram) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2014 o 01:19, Heartbreaker napisał:


Wg mnie warto tutaj oszczędzić na karcie graficznej i wziąć GTX770 albo ewentualnie GTX780. GTX770 jest tańszy o 50% od GTX780 Ti, ale na pewno nie jest o połowę mniej wydajny.
Warto natomiast dołożyć do lepszej obudowy (nawet SilentiumPC Regnum, albo SilentiumPC Gladius X80 Pure Black), do lepszego zasilacza (choćby taki http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-bqt-l8-cm-630w-80-plus-bronze-activepfc-4xpci-e-bn182-418345/) i na pewno kupić dysk SSD (choćby taki http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-ssdnow-v300-120-gb-7mm-odczyt-zapis-450-450mb-s-sv300s37a-120g-534804/). Przy tak drogim zestawie te zmiany to nawet konieczność - połowę kwoty całego zestawu stanowi sama karta graficzna, ale musi mieć ona odpowiednią wentylację oraz odpowiednie zasilnie. Dysk SSd natomiast poprawi komfort korzystania z komputera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 00:32, pawbuk napisał:

I jak, zdecydowaleś się już na ostateczny zestaw? :)


Nie, nadal nie mam brakującej oceny, a tu już końcówka tygodnia. Jestem z tego powodu prawie jak Hulk, tj wkurzony na maksa. Gdyby mnie poproszono o zbudowanie autostrady, w ciągu nocy Polska stałaby się autostradowym rajem ;).

Mam za to plan zajęć na semestr drugi.

Wychodzę też codziennie z domu, żeby się mniej tym przejmować i stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro Truck Simulator 2 ciągle daniem głównym, czyli
-zupełnie nie opłaca się kupować dla siebie ciężarówki, to bardziej upierdliwe
-sterowanii przez SI kierowcy to straszne barany
-doczekałem się własnej firmy z 2 pracownikami
-nie lubię jeździć po Francji, co chwilę jakieś szlabany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 01:28, Kadaj napisał:

Euro Truck Simulator 2

Dlaczego mam przemożne wrażenie, że ta gra jest sama w sobie atrakcyjna i grywalna tak samo jak kolejny menadżer piłkarski vel Excel? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować