Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Mam chyba tydzień dobroci dla Blizzarda, bo po wczorajszym testowaniu Starcrafta 2 dziś przyszła pora na Diablo 3. Leah jest śliczna. ^^

@up
Ja bym Androida nie polecał, mój co chwilę strzela jakieś fochy. Jak konkurencyjne systemy sprawują się podobnie, to niech się wypchają ze smartfonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 00:51, Kadaj napisał:

Ja bym Androida nie polecał, mój co chwilę strzela jakieś fochy. Jak konkurencyjne systemy
sprawują się podobnie, to niech się wypchają ze smartfonami.


Ja też niestety mam jeszcze Androida. Mojej mamie wybrałem Lumię 520 z WP8 - ładny system, szybki, prosty w obsłudze i nic się z nim nie dzieje. Na tablecie mam iOS i jest podobnie :) Dlatego nie polecam Androida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tablet z Androidem i sprawuje się on rewelacyjnie :)

Co do telefonów, nie polecam takich z "klapką" czy na szynie, gdzie trzeba otworzyć, żeby mieć dostęp do klawiatury. Miałem przez 3 lata taki telefon i się biedak zużył od ciągłego otwierania i zamykania (jakoś użytkować trzeba było).

Powróciłem więc do mojego ponad 10-letniego Samsunga, który sprawuje się perfekcyjnie. Nawet po nastąpieniu na niego, zrzucaniu z łóżka/biurka lub spadania podczas żonglerki czy wreszcie po przypadkowym rzuceniu go o szafę.

Ciągle żyje, tylko bateria już słabsza z tej starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 00:55, Ecko09 napisał:

Ktoś ogarnia ile trwa taki mecz super Bowl?


"Super Bowl zaczyna się o północy z niedzieli na poniedziałek, trwa cztery godziny. akcje mają po kilkanaście sekund, i po każdej następuje dużo dłuższa przerwa. W przerwie finału (tzw. half-time show), ma miejsce koncert muzyczny, a udział w nim uważany jest za wyróżnienie dla artysty."

To jest wydarzenie głównie dla reklamodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nocny maraton serialu Świat Według Bundych na Polsacie :) 4 odcinki od 0:20.

Jak widzę, zaczęło się już jakiś czas temu, bo dziś od 24 do 27 odcinka są.

To mam co robić do około 3 nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 01:02, Heartbreaker napisał:

To jest wydarzenie głównie dla reklamodawców.


Ja czekam na trailery filmów, ale skoro trwa 4h to pewnie część z nich obejrzę sobie rano ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seriale typu sitcom dla mnie dobre są o tyle o ile nie ogladam właśnie odcinka po odcinku. Mając na płytach całą serię "Co ludzie powiedzą?" po 2 odcinkach miałem dosyć.
ŚWK to jednak co innego. Klasa! Przynajmniej do czasu odejścia Okiła Khamidowa z reżyserii, teraz to już raczej nieoglądalny serialik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 00:38, pawbuk napisał:

Jak rozumiem koniecznie musi być z Androidem? :) Niestety, Android lubi dość mocne parametry,
a nawet i na takich działa znacznie mniej płynnie niż WP8 albo iOS :)



Z androidem:) JEszcze nigdy nie miałem telefonu z systemem operacyjnym (od 4 lat mam LG Ku990i) i jednak chciałbym coś z androidem, WP mi nie podchodzi. Miałem okazję pobawić się tym i kompletnie nie dla mnie.

Poczytałem, posprawdzałem i się chyba jednak wycofuję z tych ,,alternatywnych" marek na rzecz marki sprawdzonej.
Na szczęście wiele osób przy przedłużaniu umowy bierze telefon i potem sprzedaje na serwisach aukcyjnych za 3/4 przeciętnej ceny i już sobie wypatrzyłem LG L7 II w cenie poniżej 500zł za nówkę sztukę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 00:29, Citkowsky napisał:

Z androidem:) JEszcze nigdy nie miałem telefonu z systemem operacyjnym (od 4 lat mam
LG Ku990i) i jednak chciałbym coś z androidem, WP mi nie podchodzi. Miałem okazję pobawić
się tym i kompletnie nie dla mnie.

Jak tam uważasz :D Sam się bawiłem WP8 i mi się bardzo spodobał - przede wszystkim za szybkość działania i stabilność :) Z Androidem często dzieją się jakieś dziwne rzeczy :D

Dnia 04.02.2014 o 00:29, Citkowsky napisał:

Poczytałem, posprawdzałem i się chyba jednak wycofuję z tych ,,alternatywnych" marek
na rzecz marki sprawdzonej.


Ja tam czekam na modele Sony z WP8 - podobno trwają już rozmowy z MS ;)

EDIT: Właśnie, mialeś jakieś modele samochodów zaproponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 00:43, pawbuk napisał:

EDIT: Właśnie, mialeś jakieś modele samochodów zaproponować ;)



Wszystko fajnie tylko, że ty chcesz sedana a taka Octavia jest liftbackiem.
Auris w kombi też do tej kwoty byłby na wypasie a prezentuje się zacnie.

Jeżeli chodzi o typowe sedany to rzeczywiście Mazda 3 czy Pług 508 będzie ok.

Szwagier w firmie ma Hyundaie i40, zacne auta i bardzo ładnie się prezentują, nie myślałeś o nich?
I to wcale nie są plastikowe auta jak przed laty. Teraz to zupełnie inna bajka.

Ten sam szwagier kupił dopiero co Hyundaia ix35- bardzo przyjemne, miłe dla oka i super wyposażone auto. Polecam ale to nijak ma się do sedana jakiego szukasz;)

Ja znikam spać bo pół dnia w podróży służbowej spędziłem, jutro w nocy odpiszę na Twoje ewentualne posty.
Mam masę katalogów pod ręką itp także napisz co tam jeszcze chcesz to poszukam bardzo dokładnie.

Aczkolwiek i tak kupisz co uznasz za godne uwagi i nie bedziesz się kierował opiniami kogoś tam z forum o grach. Rozumiem to:) Wydając taką kasę raczej już się wie czego się chce:)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się :)

Zdobyłem 5 z Podstawy zdrowia publicznego :D

Teraz pozostało mi czekanie na poznanie dwóch ostatnich ocen, a potem mam nadzieję zamówić PC.

Już sobie skompletowałem pierwszą dziesiątkę gier, które pójdą pierwsze do przejścia i scalakowania:

1 - Batman: Arkham Asylum GOTY
2 - Batman: Arkham City GOTY
3 - Batman: Arkham Origins (na razie nie mam, ale planuję kupić)
4 - The Witcher 2
5 - Tomb Raider (2013)
6 - Shadow Warrior
7 - Call of Juarez: Gunslinger
8 - Borderlands 2
9 - Darksiders 2
10 - Sleeping Dogs

Dziś sobie nie posiedzę. Lecę spać, bo rano pobieranie krwi (:D ) i trzeba wcześnie wstać.

Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 01:00, Citkowsky napisał:

Wszystko fajnie tylko, że ty chcesz sedana a taka Octavia jest liftbackiem.
Auris w kombi też do tej kwoty byłby na wypasie a prezentuje się zacnie.


Skoda odpada - przede wszystkim nie podoba mi się :D Po drugie, nudne wnętrze. Po trzecie, jakoś nie ufam tej marce ;) Niestety, Auris też mi się nie podoba - o ile z zewnątrz jeszcze jakoś wygląda, to wnętrze wzięli chyba z jakiegoś starego Forda :D

Dnia 04.02.2014 o 01:00, Citkowsky napisał:

Szwagier w firmie ma Hyundaie i40, zacne auta i bardzo ładnie się prezentują, nie myślałeś
o nich?


Byłem w salonie Hyundaia, siedziałem w tych samochodach, sprawdzałem ceny i specyfikacje - i40 niestety jest za drogie. Poza tym naprawdę wydaje mi się plastikowe :D

Dnia 04.02.2014 o 01:00, Citkowsky napisał:

Ten sam szwagier kupił dopiero co Hyundaia ix35- bardzo przyjemne, miłe dla oka i super
wyposażone auto. Polecam ale to nijak ma się do sedana jakiego szukasz;)


Nie jestem zwolennikiem małych suvów :)

Dnia 04.02.2014 o 01:00, Citkowsky napisał:

Aczkolwiek i tak kupisz co uznasz za godne uwagi i nie bedziesz się kierował opiniami
kogoś tam z forum o grach. Rozumiem to:) Wydając taką kasę raczej już się wie czego
się chce:)


Peugeot wydaje się naprawdę bardzo fajny - wygodny, ma dobre opinie, znakomicie wyposażony, tylko 88000 to trochę zbyt dużo. Coraz bardziej jestem przekonany do Mazdy 3 - jest bardzo ładna, dobrze wyposażona, ma niezłe osiągi. Tylko trochę mały bagażnik i mało miejsca na tylnej kanapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi epizod The Wolf Among Us - niesamowity :D

Swoją drogą czołgi już są na Xboksie, niestety brakuje niektórych elementów i są tylko 3 nacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie dzisiejszej nocy!
Co tam u Was słychać? ;)
U mnie w sumie nic się nie zmieniło - gram w BF4 (powolutku zbliżam się do maksymalnego poziomu), martwię się formą Manchesteru United i wybieram samochód :D Z listy spadły trochę Mazda 3 (gdyby była dostępna to byłby to pierwszy wybór) i Citroen C4 Picasso, wzrosły szanse Peugeota 308 i nowego Seta Leona ;) Jutro dzwonię spytać się czy w magazynie jest jeszcze ten wypasiony Peugeot 508 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 00:49, pawbuk napisał:

Co tam u Was słychać? ;)

Skończyłem Diablo III! I prawie nie ginąłem. :D

Dnia 10.02.2014 o 00:49, pawbuk napisał:

martwię się formą Manchesteru United

Witaj w klubie. Chyba muszę zacząć trzymać kciuki za Everton i Tottenham. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2014 o 00:57, Kadaj napisał:

Skończyłem Diablo III! I prawie nie ginąłem. :D


Pełną wersję? ;) Ja ściągnąłem ostatnio jakąś wersję demonstracyjną (tak mi się przynajmniej wydaje, za darmo była), ale jeszcze nie miałem okazji zagrać :D W Diablo III gralem podczas stress testów, z dwie godzinki, bo potem mi się znudziła ;)

Dnia 10.02.2014 o 00:57, Kadaj napisał:

Witaj w klubie. Chyba muszę zacząć trzymać kciuki za Everton i Tottenham. ;p


Ja dzisiaj miałem nadzieję na ich remis :D Cóż, wylałem już swoje żale na devilpage, teraz czekam na dymisję Moyesa :D I w sumie nie wiem czy nie lepiej byłoby dla klubu doznać jeszcze kilku bolesnych porażek, żeby wk ońcu wywalili Szkota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować